:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Hotel Viki - od czwartku

temat.net: archiwum, Hotel czwartku - zdjęcie, fotografia

W czwartek 24 października br. hotel „Viki” przy ul. Kościuszki 76 (dawny Hotel „Zieliński”) otwiera podwoje dla gości. Potwierdził to w rozmowie z nami obecny właściciel hotelu, Witold Olszewski.

    Kilka dni temu pracownicy zdemontowali stary szyld z nazwą hotelu eksponowany na ścianie głównej obiektu. – Ruszamy już z pełną ofertą dla gości, nie tylko przyjezdnych, ale również dla mieszkańców Szczecinka – mówi „Tematowi” W. Olszewski. – Za pośrednictwem „Tematu” chciałbym tez podziękować Powiatowemu Urzędowi Pracy i Starostwu Powiatowemu za pomoc w procesie uruchomienia nowego hotelu. 

    O okolicznościach zmiany właściciela hotelu nad jeziorem Trzesiecko oraz o planach nowego dzierżawcy obiektu pisaliśmy w artykule: „Był hotel Zieliński, będzie hotel Viki”

http://temat.net/aktualnosci/16197/Byl-hotel-Zielinski,-bedzie-hotel-Viki (sw)

 

 

 

Hotel Viki - od czwartku komentarze opinie

  • poziomka - niezalogowany 2013-10-22 17:59:34

    cyt..."Kilka dni temu pracownicy zdemontowali stary szyld z nazwą hotelu eksponowany na ścianie głównej obiektu"... jaka to zmiana? w poprzednim wycięto HZ,przefarbowano,wstawiono V i mamy "nowy obiekt" zmiana jak się patrzy!:-(( uuuu.....

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com