:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Husarze ze Szczecinka wystartowali w prestiżowym Barbarian Race

W miniony weekend (14-15.04) w Wieliszewie pod Warszawą, miejsce miały prestiżowe zawody OCR, uważane za najlepsze w Polsce - Barbarian Race. Udział w imprezie wzięli również reprezentanci Husaria Race Team Szczecinek.

Przeszkody do pokonania na zawodach w Wieliszewie, są najbardziej zbliżone do tych, które można spotkać na Mistrzostwach Europy lub Świata.
Ze szczecineckiego oddziału Husaria Race Team w sobotę na odcinku 6 kilometrów - “Rebelia” (w rzeczywistości wyszło ponad 8 km), można było zobaczyć Monikę Sobolewską (czas 01:26:16 i 14. miejsce wśród pań), Agnieszkę Hanus (01:33:02 - czwarty czas u kobiet w klasyfikacji “czarnej”) i Piotra Świgońskiego (01:07:23, 67. lokata).
W niedzielę natomiast, na nieco dłuższym odcinku - 13 kilometrów (w rzeczywistości ponad 15 km) - “Furia”, na starcie stanęli: Izabela Frontczak (11. pozycja wśród kobiet z czasem 02:10:07) i Rafał Różański (11. miejsce w biegu mężczyzn, czas: 01:48:11).

Przeszkody, jakie należało pokonać, to między innymi “Ruchome drabinki”, “Egzekutor”, “Low Ring”, “Kołowroty” czy “Latający barbarzyńca”.
- Bieg był bardzo wymagający, przeszkody na tych zawodach są dużym wyzwaniem i traktujemy to jako sprawdzian przed Mistrzostwami Europy w Danii, które odbędą się 30 czerwca. Jestem bardzo zadowolona ze startów naszych zawodników. Nieustannie pracujemy, żeby być lepszymi fizycznie i psychicznie. Zapraszamy na treningi, bo jest to sport, który bardzo rozwija ciało i umysł - mówi trener i koordynator Husaria Race Team Szczecinek, Anna Gąsiorowska.

Kolejny start drużyny ze Szczecinka już w sobotę (21.04) na Runmageddon w Gdyni.


fot. Husaria Race Team
Patryk Witczuk

barbarian race husaria race team szczecinek zawody ocr - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się