:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Igor Siódmiak na pierwszym zgrupowaniu

Zawodnik Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek, Igor Siódmiak, który niedawno został członkiem reprezentacji Polski w triathlonie, jest już po pierwszym obozie z kadrą narodową. Igor trenuje pod okiem head-coacha Polskiego Związku Triathlonu, Juana Rodrigueza Biehna, któremu w prowadzeniu treningów pomagają Zbigniew Gucwa i Piotr Netter.

20-latek, który w ostatnich dwóch latach był wielokrotnym medalistą Pucharu Polski w triathlonie, a w zeszłym roku został Mistrzem Polski w aquathlonie, przez 9 dni pierwszego z obozów w hiszpańskim Benidorm, zaliczył łącznie 21 jednostek treningowych: 6 treningów pływackich, 8 treningów na rowerze 8 treningów (łącznie 449 km) i 7 treningów biegowych (72km).

Zawodnik MKP Szczecinek, na chwilę wrócił do kraju, ale 11 lutego ponownie wyleciał z reprezentacją Polski na następny obóz treningowy do Hiszpanii.
- Dobre wprowadzenie i przyzwyczajenie do większego kilometrażu na rowerze. Chociaż aż tak dużo tych kilometrów nie było, ale na pewno na rowerze wyszło więcej kilometrów, niż w Polsce. Nie ma co przeskakiwać z tygodnia na tydzień o kilkaset kilometrów - napisał na swoim fanpage’u Igor.

W reprezentacji na 20-latka ze Szczecinka czekają różne zawody i imprezy, w których będzie miał okazję zaprezentować swoje wysokie umiejętności.

fot. Igor Siódmiak
Patryk Witczuk


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


igor siódmiak szczecinek triathlon reprezentacja polski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się