:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Innego dojazdu na Bugno nie będzie. Pojawią się nowe znaki i porządek, nawierzchnia bez zmian

Budowa obwodnicy Szczecinka. Objazd do Bugna
Temat Szczecinecki 08/02/2018 13:17

Błoto, dziury i ciężkie samochody, które wprost wjeżdżają na jadące obok auta osobowe – w taki sposób już jakiś czas temu rozpoczęliśmy jeden z naszych interwencyjnych artykułów, dotyczących objazdu na Bugno. Jak wówczas pisaliśmy, zarówno mieszkańcy Bugna, jak i znajdujących się za Gałowem miejscowości oraz pracownicy firm zlokalizowanych za wiaduktem, narzekali na fatalny stan zorganizowanej tam tuż przy budowie obwodnicy tymczasowej drogi. Co się w tej sprawie zmieniło? Jak się okazuje niewiele. Naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i pracowników postanowiło wyjść miasto. Czy to jednak wystarczy?


Przypomnijmy. W sprawie fatalnych warunków objazdu miasto oraz generalny wykonawca obwodnicy, firma Eurovia, spotkali się już parokrotnie. Jeden z postulatów poruszanych na spotkaniu dotyczył tego, by rozdzielić transport zewnętrzny i wewnętrzny. Dodatkowym postulatem było to, aby wyznaczyć specjalne słupki, które sprawiałyby, że pas drogi stałby się widoczny. Padła jeszcze propozycja, by wybudować zupełnie nową drogę, która przebiegałaby w sąsiedztwie terenów należących do strefy ekonomicznej, nieopodal starej strzelnicy. Jakiś czas temu ratusz przygotował cały teren i odpowiednio go uzbroił. Teraz wystarczyłoby jedynie „położyć asfalt”.
Jeśli chodzi o oznakowanie i uporządkowanie terenu, sprawę udało się rozwiązać. Co do wybudowania nowej drogi miasto i Eurovia nie osiągnęły jednak porozumienia. Poinformował o tym zastępca burmistrza, Daniel Rak.
- Optymalne byłoby wykonanie ok. 850-metrowego odcinka drogi łączącej strefę ekonomiczną z Bugnem – zaznaczył wiceburmistrz. – Moglibyśmy znacznie ograniczyć ten projekt do położenia warstw konstrukcyjnych i ścieralnych. Wtedy ruch by się w tym miejscu usprawnił. Według Eurovii, nie byłoby to rozwiązanie do końca szczęśliwe, ponieważ w sąsiedztwie strefy ekonomicznej niedługo rozpoczną się pracę związane z budową dużego ronda. Będzie więc także trzeba się liczyć z utrudnieniami w obrębie tego skrzyżowania.
Dodatkowo Daniel Rak poinformował o trudnościach, na jakie muszą napotykać piesi, którzy chcieliby się przedostać do Bugna lub do znajdujących się tam zakładów pracy. Wiceburmistrz zaznaczył, że dla pracowników Eldy, Telzasu czy PWiK Komunikacja Miejska przygotowała darmowe przejazdy. Wystarczy, że pracownicy wspomnianych firm okażą legitymację służbową i nie będą musieli kasować biletu. Przystanek dla pracowników ma się znajdować niedaleko marketu Tesco. Pracowników na Bugno, tak jak do tej pory, mają wozić autobusy linii 4 i 7. 
Czytaj także: https://szczecinek.com/artykul/objazdowy-koszmar-na/385832 .

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek

obwodnica szczecinka bugno objazd droga mieszkańcy ciężarówki auta osobowe - komentarze opinie

 • gość 2018-02-08 15:37:36

  kilka tygodni jeżdżenia i całe zawieszenie do wymiany. Kto mi zwróci koszty?

 • gość 2018-02-08 18:46:18

  Wystarczy ZWOLNIĆ i Nie Zapierdzielać jak poparzeni. -.- Dwie minuty dłuższej jazdy nie zbawią, a pieniądze zostaną w portfelu. My jeździmy pomału i nic się nie dzieje, Zdrowa Ekonomiczna jazda. Pozdrawiam wszystkich bogaczy co tak namiętnie wyprzedzają na płytach ! ;)

 • gość 2018-02-08 18:58:38

  I tyle właśnie jest w stanie załatwić kandydat na burmistrza z PO Daniel Rak. Żenada!

 • gość 2018-02-08 18:59:26

  Daniel Rak z PO ma zarzuty postawione za czasów PO-PSL

 • gość 2018-02-08 19:00:23

  Mają ludzi za nic. Jest wybudowana droga przez dawną strzelnicę i co? Pieniądze wyrzucone w błoto. pogonić PO

 • gość 2018-02-08 19:02:23

  Przystanek dla pracowników ma się znajdować niedaleko marketu Tesco. Dzieki, że nie trzeba bedzie się fatygować pod Brico, albo lepiej na Sójcze Wzgórze, żeby do autobusu dojść.

 • gość 2018-02-08 19:09:37

  A czego się spodziewać: " to sprawa poczucia estetyki. Ja po prostu nie muszę dalej na nich patrzeć. Nikt mnie nie zmusi bym z nimi dalej obcował, podawał im rękę, żebym w ich towarzystwie przebywał. A jako burmistrz muszę to ciągle robić. W związku z tym, choćby przez możliwość takiego uwolnienia się od pewnych delikatnie mówiąc „przykrych doznań”, nie chcę być nadal burmistrzem Szczecinka. "

 • gość 2018-02-08 19:17:10

  Komunikacji Miejskiej polecam chiński Personal-Dron. Na odcinku TESCO - ELDA. - patrz... http://abc-modele.pl/pierwszy-na-swiecie-dron-elektroniczny-ktorym-mozna-latac/

 • Gość - niezalogowany 2018-02-08 20:09:22

  Darmowe przejazdu dla pracowników a czy ktoś myśli o mieszkańcach ul.Bugna i Galowa oczywiście ze nie bo maja w dupie mieszkańców jak i dzieci i matki które przez takie błoto i drogę muszę pchać wózek tylko dla nich są najważniejsi pracownicy. A mieszkańcy to już maja w dupie

 • gość 2018-02-08 21:31:04

  Chcecie żyć jak Królowie, a płaczecie jak pleps. Ludzie więcej powagi , więcej samo krytycyzmu, ludzie zachowujecie sie jak smarkacze. Budują wam drogę jakie nigdy wczesniej nie mieliście czy tych kilka miesięcy nie możecie wytrzymać? jak macie problem kawałeczek dalej w strone Sporego jest droga prowadząca do DK 11 i tam możecie sobie jechac , Dalej podskakujcie a tylko tamta droga wam zostanie.

 • gość 2018-02-08 23:45:19

  "Wystarczy ZWOLNIĆ i Nie Zapierdzielać jak poparzeni." Dobra rada dla JARO

 • gość 2018-02-09 07:41:16

  Tesco zaraz postawi tablicę, jak Marche, że parkowanie do 2 godziny i cały wasz misterny plan w pizd..... Władze zawaliły temat i nie zabezpieczyły swoich i naszych interesów. Tak jak przy przebudowie drogi na Świątki, zaproponowane rozwiązania są nie do zaakceptowania. A wystarczyło pomyśleć.

 • gość 2018-02-09 13:30:48

  do pana który twierdzi, że wyprzedam na płytach- nie nie robię tego i nie jestem bogaczem, tylko jeżdżę 15- letnim autem. Może po prostu nigdy Pan tamtędy nie jechał, albo nie czasie, gdy mijam się z ogromnymi ciężarówkami, które rozpychają wszystko na boki i trzeba to omijać.

 • gość 2018-02-09 15:03:07

  jeśli to Ty "JARO" to wyluzuj w mieście. jest fajnie, dopóki coś/ktoś nie wyskoczy.

 • Gość - niezalogowany 2018-02-10 18:03:54

  Zlitujcie się nad nami i naszymi samochodami

 • Gość - niezalogowany 2018-02-10 18:10:23

  Zlitujcie się nad nami i nad moim passacikiem

 • Ela Błaszko 2018-02-11 14:13:44

  Źle położone płyty i nic nie ma tu czy wolno czy szybko ktoś przejeżdża zawiecha i tak dostaje w dupe a tak że przy tych turbulencjach skrzynia silnik . Wyjdzie za jakiś czas. A wystarczyło zrobić drogę przy strzelnicy a tak że pomyśleć i nie rozwalać wszystkiego jak leci tylko przygotować wiadukt dopiero go wyburzyć i skoncentrować się na szybkim postawieniu nowego i przede wszystkim wziąć sie do roboty nawet na dwie zmiany a nie się opierdzielać w pracy ale pracownicy mają płacone od godziny i ich inni nie obchodzą

 • gość 2018-02-11 22:50:09

  Co za debil pisze o zwalnianiu i bogaczach... to jest przedewszystkim zgodnie z prawem droga przez plac budowy a nie objazd... to stwarza zagrożenie życia. Czekamy na jakiś wypadek i jak zwykle Polak bedzie mądry po szkodzie. Weź zryty łbie przejdź się w foliówkach na nogach to będziesz miał wiecej empati a nie dzielisz użytkowników na biednych i bogatych. Ręce opadają jak czyta się takiego idiotę.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA !!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY !!! MONTER SPRZĘTU..


Zobacz ogłoszenie

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

Trwa rekrutacja. Bezpłatny

EUREKA! W Centrum Rozwoju Zawodowego możesz zdobyć bezpłatnie nowe kwalifikacje! AutoCAD. 3dsMax, Autodesk Inventor Wystarczy, że :- masz..


Zobacz ogłoszenie

Wypożyczanie odkurzaczy

Oferujemy wypożyczenie odkurzacza piorącego renomowanej firmy Karcher, model Puzzi 8/1C wraz z ssawkami do prania tapicerek i dywanów. Dzięki temu..


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę, grunt rolny w

Kupię dom (może być do kapitalnego remontu) w m. Spore, może być także działka lub grunt rolny.


Zobacz ogłoszenie

Kupie stare ordery, medale,

Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje..


Zobacz ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w

Starostwo Powiatowe w Szczecinku pilnie poszukuje pracownika do sprzątania siedziby Starostwa na okres 2 miesięcy. Zatrudnienie od zaraz na umowę..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY / ROLETY / OKNA PCV

Moskitiery okienne, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, Okna PCV. PRODUCENT. Umów darmowy pomiar pod numerem 790 215 251


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY i ROLETY - P R O D

MOSKITIERY na owady, Rolety, plisy, żaluzje. Producent - Szczecinek i okolice


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY, POŻYCZKI, BEZ BIK,

Doradztwo finansowe w pozyskaniu środków to nasza specjalność. Dzięki wiedzy i doświadczeniu znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie finansowe..


Zobacz ogłoszenie

Serwis Komputerowy -

Twój komputer pracuje wolno ... ?? Odmawia posłuszeństwa ?? Zawiesza się ?? Mamy na to sposób: zapraszamy do naszego serwisu komputerowego...


Zobacz ogłoszenie

Praca - sprzątanie

Firma sprzątająca Rivendell poszukuje rzetelnych osób do pracy przy sprzątaniu klatek schodowych. Praca od 10 do 20 godzin tygodniowo - do..


Zobacz ogłoszenie

Osuszanie/Ozonowanie/Wypożycza

Polska Grupa Osuszająca o/ Szczecinek oferuję kompleksowe usługi w zakresie osuszania budynków. Likwidacja wilgoci po zalaniu oraz technologicznych...


Zobacz ogłoszenie

Studio graficzne/usługi

SALVADOR Studio - studio kreatywne zajmujące się projektami graficznymi ulotek, logo, zaproszeń, plakatów, bannerów, szyldów, karykatur, grafik do..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam bardzo dobrze

Sprzedam bardzo dobrze usytuowaną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 położonej w Szczecinku przy ul. Obrońców Westerplatte w Szczecinku...


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Garaż

Sprzedam garaż osiedle zachód ul Kołobrzeska - 10000 PZŁ


Zobacz ogłoszenie

RODO kompleksowa dokumentacja

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

Najlepsze Kotły w Szczecinku

Oferujemy Kotły na Pellet wyposażone w palniki samoczyszczące, czołowi producenci w skali kraju i europy min. KOSTRZEWA, KOTŁOSPAW wyposażony w..


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę do pracy na umowę o

Poszukuję osoby do pracy w ośrodku wypoczynkowym w okolicach Szczecinka ok 8km z możliwością zamieszkania /mężczyzna-kobieta/ Oczekiwania -osoba..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"