:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Integracja i relaks z kijem. Zaproszenie

19 października na jeziorze Białym odbędą się I Powiatowe Spiningowe Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych pod patronatem Starosty Szczecineckiego. 

Różnego rodzaju służby mundurowe odpowiedzialne są za zapewnienie porządku i bezpieczeństwa mieszkańców regionu. Wykonywanie przez funkcjonariuszy powierzonych im zadań związane jest z sumiennością, oczekiwaniami społeczeństwa, niebezpieczeństwami i realnymi zgrożeniami zdrowia i życia. Znając specyfikę pracy służb mundurowych Starosta Szczecinecki wyszedł naprzeciw funkcjonariuszom i zorganizował I Powiatowe Spiningowe Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych. 

Celem zawodów jest stworzenie dobrej okazji do realizacji pasji, relaksu oraz integracji środowiska funkcjonariuszy służb mundurowych.

Zawody na jeziorze Białym rozpoczną się o godzinie 7.30. Pół godziny wcześniej odbędzie się zbiórka i wodowanie sprzętu. W samo południe o godzinie 12.00 odbędzie się ważenie złowionych ryb, o 12.30 wręczenie nagród, a od 13.00 spotkanie integracyjne przy ognisku.

Sędzią głównym zawodów będzie Krzysztof Lis Starosta Szczecinecki, który objął zawody swoim patronatem.

 

tekst: Edyta Wieleba-Matyśniak

Integracja i relaks z kijem. Zaproszenie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com