:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Jak co roku zamiast lekcji wybrali rower

Samochód, autobus, a może rower? Sposobów na to, by przemieszczać się po mieście jest sporo. W Szczecinku od siedmiu lat, regularnie odbywa się impreza promująca ostatni z wyżej wymienionych środków transportu. Rajd „Naokoło jest wesoło” ma zachęcić do tego, by z wygodnych, spalinowych pojazdów przesiąść się na ekologiczne rowery.


Jak co roku rajd przyciągnął pokaźny tłum dzieci i młodzieży. Młodzi cykliści pokazali, że chętnie wypoczywają, spędzając czas na rowerze. Wszyscy spotkali się w czwartek, 21.09 na ul. Kilińskiego, gdzie znajdował się początek rowerowej trasy. O godzinie 11.00 rowerzyści udali się w kierunku Mysiej Wyspy, by około 14.00 powrócić na ul. Kilińskiego, gdzie w ogrodzie SAPiK-u czekał na nich ciepły poczęstunek, konkursy oraz atrakcyjne nagrody.
Organizatorem zabawy, podobnie jak w latach poprzednich, była Samorządowa Agencja Promocji i Kultury. Organizatorom do udziału w rajdzie udało się nakłonić uczniów z kilku szczecineckich szkół. Wśród nich znalazły się takie placówki, jak np.: SP – 1, SP – 7, I LO im. Ks. Elżbiety, ZS nr 1 im. KEN, ZST oraz ZSS STO. Rajd zabezpieczali policjanci, strażnicy miejscy oraz wolontariusze z OGR Tadmed. 
 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


naokoło jest wesoło rowery rajd ekologia - komentarze opinie

  • gość 2017-09-23 20:45:10

    Zacnie, sam wsiadłem na mą Indianę i pomknąłem. Polecam wszystkim rower zamiast lekcji :)

  • gość 2017-09-25 03:29:56

    to akurat oczywiste a co do indiany też mam i jak na polską markę to mimo ze sa nieznani, mają dobry osprzęt i ogólnie solidne wykończenie.

  • gość 2017-09-27 22:49:28

    polskie marki rosną w siłę i to jest fakt. kupujmy polskie produkty! wszyscy jak najczęściej!

Dodajesz jako: Zaloguj się