:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Jak wziąć pożyczkę, żeby nie stracić?

Pożyczki pozabankowe – udzielane zwykle na krótki okres i na określone sumy, w publicznych dyskusjach nazywane przez to „chwilówkami” – jeszcze do niedawna okryte były złą sławą. Nie były to jednak słuszne opinie: zaspokajają one potrzeby sporej grupy klientów, a firmy które ich udzielają skutecznie uzupełniają działalność sektora bankowego. Dzięki bardzo szerokiej ofercie umożliwiają one również pozyskanie pożyczki za darmo, w dodatku szybko i elastycznie.

Wiarygodność firm pożyczkowych

Coraz większa konkurencja na rynku instytucji pozabankowych działa na korzyść klientów, którzy wybierać mogą spośród szerokich i bardzo atrakcyjnych ofert. Firmy pożyczkowe – jak już sama nazwa wskazuje – nie udzielają kredytów, do przyznawania których uprawnione są jedynie banki i spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe. Nie oznacza to jednak, iż pożyczki znajdujące się w ich dyspozycji wyjęte są spod prawa. Firmy pozabankowe działają legalnie i podlegają kontroli ustawowej. Żeby funkcjonować, spełnić muszą określone ustawą wymogi – dotyczą one m.in. prawnej organizacji przedsiębiorstwa, które musi być spółką z ograniczoną odpowiedzialnością albo spółką akcyjną. Kolejne kryterium związane jest z finansowym kapitałem zakładowym: nie może być on niższy niż 200 000 zł. Na wiarygodność firm pożyczkowych oraz zaufanie klientów do nich wpływa także możliwość sprawdzenia kondycji wybranej firmy w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Pierwsza za darmo

Pożyczki za darmo – w przeciwieństwie do bankowych kredytów – w rzeczywistości istnieją i są efektem wspomnianej konkurencji w tym sektorze. Niezależnie od tego, na jaki cel potrzebne są pieniądze (czy na takie przyjemności, jak wakacje last minute, czy też na wymianę zepsutego sprzętu gospodarstwa domowego lub wykonanie zabiegów medycznych), takie pożyczki korzystne będą w szczególności dla określonych klientów. Na przykład tych, którzy nie potrzebują wielkich sum oraz tych, którzy z całkowitą pewnością terminowo spłacą zadłużenie.

Bardzo korzystne okazać mogą się pożyczki dla nowych klientów – np. w Vivus pierwsza jest za darmo. Można dzięki temu zaoszczędzić na oprocentowaniu i prowizjach, ponieważ taka pożyczka naprawdę jest za zero: jeżeli dotrzymamy wcześniej ustalonych terminów, oddamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy (więcej na ten temat – https://www.vivus.pl/moje-finanse/pierwsza-pozyczka-za-darmo/).

Każda wygodnie

Firmy pożyczkowe od banków odróżnia nie tylko ustawa, pod którą podlegają, ale także wszelkie procedury – ograniczone do minimum, umożliwiające łatwe otrzymanie pożądanych środków. W dodatku wygodnie: bez wychodzenia z domu (przez Internet lub telefon) oraz szybko – pieniądze na naszym koncie mogą znaleźć się nawet w 15 minut od pozytywnej decyzji!

 

Artykuł partnera, Vivus.pl

Jak wziąć pożyczkę, żeby nie stracić? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com