:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C bezchmurnie

Jakie meble najlepsze są do restauracji?

W okresie kiedy na dworze robi się coraz cieplej restauratorzy zaczynają śmielej myśleć o organizacji ogródka, tarasu lub innych przestrzeni otwartych, które mają do dyspozycji. Chcąc zachęcić klientów do skorzystania właśnie z ich oferty, próbują zwrócić uwagę na różne sposoby. Pierwszym kontaktem klienta z restauracją jest jej wystrój. Jeśli w ogródkach znajdują się ładne i wyglądające na wygodne meble, o wiele chętniej wejdziemy do restauracji. Właściciele lokali gastronomicznych do wyboru mają całą gamę najróżniejszych rodzajów mebli. Najczęściej pada wybór na meble drewniane.

Artykuł został napisany przez ekspertów prowadzących sklep internetowy Meble Ogrodowe specjalizujący się między innymi w sprzedaży zestawów ogrodowych: http://www.meble.ogrodowe.net/

Czy meble drewniane to na pewno najlepszy wybór?

Meble z drewna na pewno dobrze się prezentują. Jednak warto wziąć pod uwagę to, że klasyczne drewniane krzesła i stoły mogą się szybko zniszczyć ze względu na to, że są podatne na warunki atmosferyczne. A te są zmienne. Wilgoć, deszcz, zmiany temperatur nie oszczędzają drewna. Nawet jeśli meble są zabezpieczone odpowiednimi środkami. Doskonałą alternatywą dla mebli drewnianych są meble technorattanowe. Trwałe, niepodatne na warunki zewnętrzne, ładne i komfortowe.

Dlaczego meble technorattanowe są coraz popularniejsze i chętniej się po nie sięga?

Ręcznie plecione meble technorattanowe spełniają cały szereg wymogów, jakie powinny spełniać meble stosowane na zewnątrz. Dla restauratora niezwykle istotne jest to, że meble są wyjątkowo trwałe. Nie ma obaw przed tym, że uszkodzą się przez nagłą zmianę temperatury, wilgoć czy nawet śnieg. Poza tym ich oryginalne kolory będą zawsze tak samo intensywne, ponieważ technorattan jest odporny na promienie UV. Kolejną ich zaletą jest duża elastyczność, która sprawia, że meble są komfortowe oraz niepodatne na uszkodzenia mechaniczne. Meble technorattanowe poza praktycznymi cechami bardzo ładnie się prezentują. Dlatego też coraz częściej w ogródkach przy kawiarniach czy restauracjach coraz częściej spotkamy się z meblami z technorattanu.

Ważnym aspektem jest też możliwość sztaplowania krzeseł. To bardzo ułatwia ich przechowywanie ponieważ krzesła można wkładać jedno w drugie, dzięki temu nie zajmują one dużo miejsca. Z punktu widzenia restauratora niezwykle ważne okaże się także łatwość ich konserwacji. Do wyczyszczenia nawet najtrudniejszych plam wystarczy często tylko mokra chusteczka.

Czy meble technorattanowe mają jakieś wady?

Jedną z niewielu wad tych mebli może być ich stosunkowo wysoka cena. Jednak podczas decydowania się na zakup mebli do restauracji czy kawiarni warto wziąć pod uwagę fakt, że meble technorattanowe posłużą o wiele dłużej niż meble drewniane.

(ogłoszenie)

Jakie meble najlepsze są do restauracji? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com