:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

Jej Wysokość Dynia znów zawładnie Radaczem

Kiedy: 2017-09-23 , godzina: 15:00 | Gdzie: Radacz

Już po raz szósty w położonym niedaleko Szczecinka Radaczu odbędzie się festyn, podczas którego najważniejszą osobistością będzie „Jej Wysokość Dynia”. Festiwal Dyni z roku na rok budzi bardzo duże zainteresowanie i przyciąga coraz większą liczbę gości.

A atrakcji jest mnóstwo. Jak na taką imprezę przystało, nie brakuje zabaw sportowych i konkursów, pokazów z udziałem strażaków, a także smakowitych potraw, gdzie głównym składnikiem jest dynia.
W tym roku także będzie się działo. VI Rodzinny Festiwal Dyni odbędzie się w sobotę, 23 września. Uroczyste otwarcie zaplanowano na godzinę 15.00. W tegorocznym programie imprezy znalazły się rodzinne konkurencje sportowe, turniej sportowy „Radacz kontra sąsiedzi”, konkurs dla dzieci i rodziców „Dyniowe inspiracje”, jak również wspólne grillowanie oraz zabawy przy ognisku.
Ponadto w programie znalazła się degustacja zdrowej żywności oraz liczne „dyniowe konkursy”. Wśród nich: konkurs literacki „W dyniowej krainie”, konkurs na najsmaczniejszą potrawę z dyni, na najsmaczniejsze ciasto, na największą dynię, na najciekawszą dynię, konkurs „Eko-rodzina”, jak również loteria fantowa oraz inne atrakcje. Zabawa zakończy się przed godziną 20.00.
 


święto dyni radacz - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się