:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Joachim Brudziński w Szczecinku. "Kiedy wprowadzaliśmy program 500 plus, słyszeliśmy, że będziemy wspierać patologię"

Temat Szczecinecki 07/05/2019 12:34

Kampania wyborcza przed wyborami do Europarlamentu rozkręca się. W poniedziałek, 6.05 w Szczecinku odbyło się spotkanie kandydatów do Parlamentu Europejskiego. W CK Zamek z mieszkańcami Szczecinka spotkali się: Minister MSWiA Joachim Brudziński oraz wiceminister środowiska Małgorzata Golińska. Kandydatom towarzyszyli wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker oraz wicewojewoda zachodniopomorski Marek Subocz. Przy dość licznej frekwencji uczestników spotkania goście przekonywali, jakie korzyści dla miasta i regionu wynikną, jeśli mieszkańcy pójdą na wybory 26 maja i jeśli postawią na listę PiS.

 

Spotkanie rozpoczęło się od uczczenia minutą ciszy śp. Mariana Tomasza Golińskiego. Następnie głos zabrał Joachim Brudziński.

 

Szczecinek to miejsce niezwykłe, magiczne. Ale miejsce, które ma wiele problemów, na co dzień dotykających mieszkańców

- zaznaczył minister.

Jak podkreślił, wiele decyzji dotyczących Szczecinka i powiatu szczecineckiego zapada właśnie w Brukseli. Od spraw związanych z finansowaniem wielu inwestycji, poprzez ochronę środowiska, wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw po kwestie ideologiczne i światopoglądowe. Joachim Brudziński zapewniał, że przedstawiciele PiS chcą widzieć w UE “podmiotową, suwerenną i szanowaną RP”.

Nie mogło się obyć bez odniesień do ostatnich komentarzy, jakie pojawiły się w centrali odnośnie składanych obietnic. Joachim Brudziński skrytykował słowa Grzegorza Schetyny dotyczące tego, że KE uda się wynegocjować w UE o 100 mld zł więcej pieniędzy niż PiS. Zapewnił też, że jeśli PiS-owi uda się wygrać te wybory, środki unijne będą spływać w równym stopniu także tam, gdzie rządzą politycy PO - KO.

Będziemy te środki kierować niezależnie od tego, kto rządzi. Nie jest to przecież wina mieszkańców, że akurat u nich rządzi ktoś, kto nie cierpi PiS.

 • Chcemy kierować się zdrowym rozsądkiem, chcemy też naprawiać lata zaniedbań i zaniechań tych terenów w woj. zachodniopomorskim. Staramy się przywrócić tutaj ludziom godność.

Kiedy wprowadzaliśmy program 500 plus, słyszeliśmy, że będziemy wspierać patologię, że “oni to przepiją”.

 • A okazuje się, że te pieniądze wydawane są bardzo racjonalne. Że dzieci wreszcie mogły wyjechać na wakacje, że ich rodzice nie muszą już brać na zeszyt - mówił minister.

Podczas spotkania głos mogli też zabrać mieszkańcy Szczecinka. Poruszano różne kwestie. Od słów poparcia kierowanych pod adresem kandydatów po tematy dotyczące m.in. efektywnego wydawania środków UE, czy przepisów dotyczących posiadania broni. Jeden z mieszkańców zasugerował, by policja “nie ochraniała manifestacji, z którymi PiS się nie zgadza”. Ktoś inny, by... odwołać posłankę PO-KO Kamilę Gasiuk-Pihowicz.

- Gdyby tak było, to by było nie w porządku. Nawet jak z kimś się bardzo nie zgadzam, jak nie podzielam tego systemu wartości, pomysłu na życie, skierowanemu przeciwko mojemu rządowi, to moim zadaniem jest zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy demonstrują

- odpowiedział Joachim Brudziński.

- W ich głowach to my Polsce szkodzimy. A tak nie jest. Chcą nawet zdelegalizować PiS. My jesteśmy w sporze politycznym, ale przez myśl nam nie przyszło, kiedy byliśmy w opozycji, żeby ich zdelegalizować. Czy my mówiliśmy, że obalimy rząd “ulicą i zagranicą”? Jedynie kogo się obawiamy, to Polaków, wyborców, a nie Schetyny i Tuska. Wiemy, że można nas usunąć jedynie przy urnach wyborczych. Na tym polega demokracja.

 

Reklama

joachim brudziński szczecinek spotkanie wybory europarlament - komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-05-07 14:07:58

  Głosowałem na PiS i dalej bede głosować

 • Gość - niezalogowany 2019-05-07 14:09:13

  Który to dps zaprosił towarzysz Bredziński?

 • gość 2019-05-07 15:05:17

  sama młodzież na sali:)

 • gość 2019-05-07 15:12:34

  Pomysł trafiony, o czym świadczyła duża ilość osób. Miła i spokojna atmosfera. Wypowiedzi merytoryczne, a spotkanie naprawdę owocne. Zauważyłem, że od 2015 roku bardzo powoli mieszkańcy Szczecinka zaczynają zmieniać poglądy z czerwonych na na biało-czerwone. BRAWO PiS. Brawo P. Poseł M. Golińska.

 • gośćute - niezalogowany 2019-05-07 15:28:18

  Kwiat elity Szczecinka na sali - gdyby nie 500+ to by tam ich nie było!!!

 • gość 2019-05-07 19:00:18

  "Przy dość licznej frekwencji"- widać po twarzach leśników, że z własnej i nieprzymuszonej woli tam siedzą i słuchają tych dyrdymałów przedwyborczych. Żenada, pis...

 • gość 2019-05-07 19:04:32

  A jaki POmysł na unię ma kandydatka Katarzyna? LGBT i wytyczne WHO w sprawie seksu? Zabranie Polsce dotacji bo rządzi PiS? Może utworzenie eurokołchozu i ściągnięcie inżynierów oraz lekarzy z Afryki których w niemczech jest za dużo? Czy będzie Pani kontynuowała kierunek wytyczony przez Różę Thun von .........?

 • Gość - niezalogowany 2019-05-07 21:30:04

  ...a jednak nadal tak powaznie i tak dostojnie, ze az modych przeraza. I po co tak?

 • gość 2019-05-07 21:41:31

  tak tak, Gierek jest z was dumny

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 07:01:13

  Od 2 i pół roku czekam na odpowiedź, na pismo skierowane do biura pana Brudzińskiego. Oto one " Bodajże w lipcu 2014 roku na spotkaniu z mieszkańcami Szczecinka, w którym uczestniczyli również pan poseł Czesław Hoc, pan europoseł Marek Grubarczyk i pan poseł Stefan Strzałkowski, zapewniał pan, iż po przejęciu władzy doprowadzicie do respektowania prawa, funkcjonowania zakładu kronospan z poszanowaniem praw mieszkańców. W marcu 2014 SO Koszalin orzekł prawomocny wyrok nakazujący zaprzestanie immisji (smród, odór) poza obręb terenu zakładu. Natomiast za trzy tygodnie mija rok od objęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość i...........nadal okrutnie w Szczecinku śmierdzi? Co więcej, Kilka miesięcy temu NFOŚ chciał przyznać dotację kronospanowi na UTWS. Dotacja ta została wstrzymana, ponieważ zakład nie dopełnił formalności. Samą dotację uważam za skandaliczną. KAŻDY BY CHCIAŁ DOTACJE NA WYKONANIE ORZECZENIA WYROKU SĄDOWEGO. Toż to przecież anarchia w czystej postaci!... Może Pan jest w stanie pomóc w tej sytuacji? Bardzo proszę o odpowiedź, kiedy w Szczecinku będzie respektowane Prawo i Sprawiedliwość?" Niestety nie mogę oddać na pana swojego głosu w dn. 26.05, gdyż uwłaczałoby to mojej godności.

 • gość 2019-05-08 10:31:29

  Warto przyjrzeć się krytycznym komentarzom, z jednej strony, że sami "starcy", a następny, że to beneficjenci 500+ ;)

 • gość 2019-05-08 19:09:24

  Żałuję, że wcześniej nie wiedziałam o tej wizycie bo miałabym parę pytań do min.MSWiA,a mianowicie: -czy czuje się spełniony jako minister i katolik, że o 6 rano na jego polecenie wyciągnęli kobietę z domu za domalowanie tęczy na wizerunku M.Boskiej- czyje to obraża uczucia? Bo moich nie obraziło ,a jestem praktykuącą katoliczką, -czy nie obraża to jego uczuć religijnych, że bite są kobiety protestujące przeciwko marszom narodowców i które to miejsca na ciele człowieka nie są newralgiczne,, jak orzekła prokuratura umarzjąc postępowanie przeciko sprawcom pobicia kobiet, - czy nie ma sobie nic do zarzucenia, że za uczniem liceum, który powiesił buciki pod pomnikiem ks.Jankowskiegpo na znak protestu przeciwko pedofilii jeździ codziennie radiowóz policyjny, a on sam jest wielokrotnie wzywany na komendę? -czy zgadza się z działaniami swojego podwładnego, którego dom stale ochrania policja, a radiowozy na trasie jego przejazdu "wiwatują" używając sygnałów świetlnych, no i kiedy przewiduje kolejne uroczystości z rzucaniem przez policjantów konfetti, czy przebieraniem się za aniołów?

 • gość 2019-05-09 06:07:27

  Pozdrowienia od "antykomora" ,którego ABW wyciągnęło o 6 .00 rano z domu za niewłaściwy wpis na forum, "antykomor" moich uczuć też nie obraził. Lepiej spytaj się swoich mocodawców co wyprawiali jak rządzili przez 8 lat , krótką masz pamięć ,może trzeba to leczyć.

 • gość 2019-05-09 07:56:20

  to dobrze słyszeliście, bo ją wspieracie ......... rozdawane są nie swoje pieniądze, bo rząd ich niema, daje to co nam zabierze, to i łatwo się mówi, a raczej kupuje głosy ludu, jest takie przysłowie

 • gość 2019-05-09 11:01:34

  Myślę,że lepiej jak rząd daje ludziom niż żeby napychał swoje konta,jak było za PO.

 • gość 2019-05-09 11:17:19

  Czy radna Katarzyna uważa że to jej prywatną kasę przejada moje dziecko biorąc 500+? Przecież mamy demokrację i każdy może się rozmnażać.

 • gość 2019-05-10 10:02:50

  https://rekinfinansow.pl/efekty-500-plus/ o moim głosie (wraz z PO) możecie zapomnieć.

 • gość 2019-05-10 10:06:48

  Co byście nie zrobili - w tym momencie to ten kraj i tak nie przetrwa kolejnych 50 lat. W książkach do historii PO wbiło 1 gwóźdź w trumnę a PIS drugi. JEdyny ratunek to szybka deregulaca państwa i bardzo tanie Państwo i niskie podatki. To ściągnie młodych ludzi by tu tworzyli firmę. Tylko silna -bogata gospodarka przetrwa demograficzny armageddon. Taka gospodatka jaką mamy runie jak domek z kart w recesji. Będziecie wtedy kasować 500+ i zwalniać połowę urzedników? Czzy podniesiecie VAT do 30% i milion ludzi wyjedzie w kraju?

 • gość 2019-05-10 13:28:34

  jak to co, VAT 33% i jeszcze więcej, by żyło się lepiej ..swoim

 • Gość - niezalogowany 2019-05-10 16:57:08

  Pani Barbara B. przez 50 lat nie zlozyla pozwu przeciwko pralatowi Jankowskiemu. Promowala na spotkaniu autorskim w 2017 ksiazke ,,Sztuka czulosci", ktora jest proaborcyjna, a w 2018 klamala w Wyborczej, ze mowi o sprawie po raz pierwszy. Jej matka byla bardzo dobrze ubrana sekretarka i jest to niemozliwe, aby nie zauwazyla, ze corka ma niszczone czy brudzone ubranie ,,10-20 razy". Ojciec stoczniowiec takze by zareagowal. Ksiadz 50 lat temu byl osoba bardzo publiczna i niezliwym jest aby 10 razy chodzil po podworzu niezauwazony. Nikt nie chce tej pani oskarzac, ale miala bardzo agresywnych partnerow, w tym biseksualiste w Australii. Siostry pralata beda procesowac sie o pomowienie brata. ,,- czy nie ma sobie nic do zarzucenia, że za uczniem liceum, który powiesił buciki pod pomnikiem ks.Jankowskiegpo na znak protestu przeciwko pedofilii jeździ codziennie radiowóz policyjny, a on sam jest wielokrotnie wzywany na komendę?" Warto za uwazyc, ze katolicy nie wieszaja butow dzieci na plotach ginekologow proaborcyjnych.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Usługi sprzętowe - Transport

Na przełomie lat, zgromadziliśmy bogaty park maszynowy. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, które wraz z rozwojem działalności i zakresem..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Garaż

Sprzedam garaż osiedle zachód ul Kołobrzeska - 10000 PZŁ


Zobacz ogłoszenie

Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych (narożniki, kanapy, fotele, krzesła i inne), samochodów i..


Zobacz ogłoszenie

Pranie

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

Atrakcyjny lokal biurowy w

Do wynajęcia wysokiej klasy pomieszczenie biurowe w samym centrum Szczecinka (nad Empikiem)


Zobacz ogłoszenie

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ*NAJLEPSZE CENY*tel.794 388 383. skupujemy...absolutnie wszystkie auta:tel.794 388 383. masz auto na sprzedaż-dzwoń!dogadamy..


Zobacz ogłoszenie

Studio graficzne/usługi

SALVADOR Studio - studio kreatywne zajmujące się projektami graficznymi ulotek, logo, zaproszeń, plakatów, bannerów, szyldów, karykatur, grafik do..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie ; duży

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

Osuszanie/Ozonowanie/Wypożycza

Polska Grupa Osuszająca o/ Szczecinek oferuję kompleksowe usługi w zakresie osuszania budynków. Likwidacja wilgoci po zalaniu oraz technologicznych...


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY, POŻYCZKI, BEZ BIK,

Doradztwo finansowe w pozyskaniu środków to nasza specjalność. Dzięki wiedzy i doświadczeniu znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie finansowe..


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"