:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Temat Szczecinecki 22/09/2018 14:01

W studio radia Szczecinek kolejny gość wyborczy. To Joanna Pawłowicz, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Szczecinka. Ekolożka, radna Rady Powiatu Szczecineckiego. W roku 2010 wybory na burmistrza przegrała 6268 głosami. W roku 2014 różnica wyniosła już tylko 907 głosów. Jak będzie w roku 2018?

Nie widzisz video? Obejrzyj tutaj

W jakim stanie jest miasto? 

 • Trzeba je wspomóc i to bardzo. Szczególnie, że według mnie rysują się dwa poważne problemy. Przede wszystkim emigracja ludzi młodych, w wieku produkcyjnym. W przedziale 2010 - 2017 ubyło nam około nam 2500 osób w tym wieku. A wiadomo, że napędem miasta są młodzi ludzie, którzy powinni tutaj wracać po zakończeniu studiów, skończonej edukacji. A przynajmniej powinni mieć taki wybór i wspierać i rozwijać nasze miasto.  

To jest kwestia polityki miasta, żeby tych ludzi przytrzymać na miejscu? 

 • Myślę, że to jest kwestia miejsc pracy i mieszkań. Dlatego w naszym programie wyborczym zaproponowaliśmy pierwszy, bardzo duży obszar właśnie dla ludzi w wieku produkcyjnym. Żeby zapewnić im mieszkanie, ale żeby też i na rynku prawy wprowadzić różnorodność. U nas na rynku pracy jest jeden, duży zakład, ale tych mniejszych przedsiębiorców zaczyna nam ubywać. Niech ostatnim przykładem będzie Elmilk. Powinniśmy intensywnie zabiegać o inwestorów, ale nie w tej postaci co ostatnio, że mamy jakieś balony, breloczki... Trzeba po prostu pojechać, rozmawiać, ale trzeba też poprosić o pomoc obecny rząd. Myślę, że to też jest taki fajny moment na to, żeby w naszym Szczecinku pojawiły się na rynku pracy nowe miejsca, bardziej atrakcyjne i żeby ludzie chcieli wracać. No i mieszkania. Bo jak nie będą mieli mieszkań, a dzisiaj nikt nie chce mieszkać z rodzicami... 

 • Proponujemy kolejny program, czyli mieszkanie plus. Myślę, że gdyby obecny samorząd współpracował z rządem, to już dzisiaj mieszkańcy Szczecinka odbieraliby klucze. A kolejka jest bardzo długa. 

Myśli pani, że można jechać do Warszawy i powiedzieć “słuchajcie, pomóżcie nam, bo chcemy mieć mieszkanie plus albo że chcemy dotacji na dworzec”? 

 • Nie. Myślę, że my będziemy drogą administracyjną zabiegać o te środki tak, jak robią to wszystkie gminy. Po prostu będziemy aplikować, składać wnioski, będziemy prosić o pomoc tych ludzi, którzy nas dzisiaj wspierają: panią poseł (Golińską - dop. red.), europosła Hoca, ministra Szafernakera... To są osoby, które są z tego terenu i myślę, że o ten teren będą nadal dbać.  

Czyli, że jeśli teraz tej pomocy nie ma, to jest to kwestią ideologii? 

 • Myślę, że są tutaj pewne zaniedbania i pewne bariery obecnych władz miasta co do współpracy z obecnym rządem Prawa i Sprawiedliwości.  

Proszę opisać swoją ewolucję od ekolożki, poprzez Razem dla Szczecinka po kandydowanie z ramienia PiS na burmistrza Szczecinka. Jak to się odbywa? To naturalna metoda ewolucji, żeby coś zrobić, czy...? 

 • Chcemy działać. Dlatego idziemy do wyborów jako zjednoczona prawica z PiS, RdS i Solidarnością. Bo trzeba połączyć siły żeby być skutecznym i dotrzeć do mieszkańców. Program jest bardzo bogaty. Chcemy zmienić filozofię rządzenia tym miastem. Chcemy służyć mieszkańcom i wychodzić naprzeciw ich problemom i je rozwiązywać. 

 • A skąd ta elokolżka? Ja właściwie całe życie jestem proekologiczna. Wszelkie działania, które podejmowałam w życiu, były ukierunkowane na działania proekologiczne. Myślę, że to jest we mnie głęboko i chyba już pozostanie. Chcę to również przenieść na miasto. Myślę, że te działania proekologiczne mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój naszego miasta. 

Terra temperowała Kronospan, Kronospan temperował Terrę... Czy ekologia to tylko Kronospan? 

 • Nie. To zaledwie jeden wycinek działań, które prowadzi stowarzyszenie Terra. My również prowadzimy działalność edukacyjną. Ostatnio zakończyliśmy program na terenie woj. Pomorskiego - zostało przeszkolonych około 700 osób. Prowadzimy działalność interwencyjną i to na terenie całego kraju.  

Jeździcie do Mielca.... 

 • Jeździmy też do Żar, ale to jest ten sam problem. Wchodzimy też w inne kwestie ekologiczne. Tam, gdzie proszą nas mieszkańcy. Słyszą, że Terra jest skuteczna i wie jak problemy rozwiązywać, więc proszą nas o wsparcie.  

Czy robiliście sondaże przedwyborcze? 

 • Nie robiliśmy. Myślę, że trzeba trafić do każdego mieszkańca i trzeba przedstawić to, co się chce zrobić. Jak dotrzemy z tą informacją, a jesteśmy zwartą drużyną, to wtedy ten wybór będzie oczywisty. 

Prawica w Polsce jest na fali, PiS jest na fali. Czy w Szczecinku można liczyć na podobne zjawisko? 

 • Ja liczę przede wszystkim na mądrość mieszkańców i na dotarcie z programem. Sądzę, że te osoby które na przykład czekają na mieszkanie, to czy dla nich ma to takie duże znaczenie? Oni chcą godnie żyć. I jeżeli te propozycje im się przedstawia i mówi “słuchajcie, jest taka możliwość że w naszym mieście wybudujemy mieszkania, że powstaną również inne inwestycje i działania, które są dla was”, to dlaczego nie zagłosować na Joannę Pawłowicz? 

Trochę się zgubiłem w tej chwili... 

 • Nie szkodzi. 

Przecież mówicie podobnym głosem. Platforma na konwencji mówiła generalnie o bardzo podobnych rzeczach, o których było na waszej konwencji.  Mieszkania, seniorzy, darmowe autobusy... O czymś zapomniałem? 

 • To co Platforma Obywatelska robiła do tej pory? Dlaczego rządzący w ratuszu, czyli pan Douglas i pan Rak nie weszli w program Mieszkanie Plus? Było pytanie od naszych radnych, od Pawła Kwaka, dlaczego pan nie wchodzi w program? Przecież w Szczecinku kolejka po mieszkanie jest długa. - Nie wejdę i koniec – taka była odpowiedź. W związku z tym pytam się, po co ta konwencja i po co te dziwne historie są opowiadane, skoro tak na dobrą sprawę rządzi się już tyle czasu, a się tego nie udało zrealizować kiedy było to na wyciągnięcie ręki? 

To nie jest żadna tajemnica, że stanowisko władz miasta bywa, że tak powiem, twarde. Burmistrz słynie z tego, że jest – delikatnie mówiąc - mało ustępliwy... 

 • Trochę szorstki w dialogu... 

Nieco szorstki w dialogu. Ale czy pani sądzi, że kolejna władza może być inna? Że po pewnym czasie nie zostanie impregnowana na głos mieszkańców? Bo w kampanii każdy mówi “będziemy słuchali, damy cokolwiek chcecie”.... 

 • To kwestia charakteru. Jestem osobą dialogu. Osoby, które mnie znają, tak to postrzegają. Lubię współpracować, lubię słuchać ludzi i wyciągać to, co jest najlepsze. I uważam, że taki powinien być burmistrz. Poza tym burmistrz to pewna służba. To pokora, dialog z mieszkańcami. Ja wiem, że to jest bardzo trudne zadanie, że czasem może lepiej tupnać tą nogą, tylko czy wtedy to idzie we właściwym kierunku? Bo wtedy społeczeństwo się zamyka, nie chce współpracować. A tu trzeba współpracować, żeby wyciągać właściwe wnioski, żeby sprostać temu, czego oczekują mieszkańcy. Choć oczywiście trzeba tez podejmować decyzje trudne, to nie jest tak że burmistrz jest osobą spełniającą wszystkie pomysły mieszkańców. Ale musi być otwarty na dialog i musi współpracować.  

Na prawicy długo się dogadywaliście...

 • No trochę trwało, ale było bardzo przyjemnie, twórczo... 

To nie jest za późny start? 

 • Nie. Dlatego że my cały czas jesteśmy, nie jesteśmy nowymi twarzami które skądś się wzięły. Ja jestem osiem lat radną, moja drużyna też działa w samorządzie. Jesteśmy cały czas w kontakcie z mieszkańcami, więc to nie ma znaczenia, bo jesteśmy cały czas z ludźmi.  

Czy drużyna PiS jest gotowa do przejęcia władzy? 

 • Oczywiście, że jest gotowa. 

Słyszałem o giełdzie nazwisk, gabinecie cieni... 

 • Na razie skupiamy się na kampanii wyborczej i temu oddajemy całą energię i zapał. Chcemy dla miasta jak najlepiej i w związku z tym będziemy ściśle współpracowali z rządem Prawa i Sprawiedliwości i czerpać ze wszystkich tych propozycji, które są przedstawione.  

Na koniec trochę hazardu: będą dwie tury? 

 • Jak tak słucham z boku, to wszyscy mówią że tak. Zobaczymy. 

Rok 2010. Jerzy Hardie-Douglas 9982 głosy, Joanna Pawłowicz 3714. Rok 2014 Jerzy Hardie-Douglas 7683 głosy, Joanna Pawłowicz 6776 głosów. 907 głosów różnicy. Ta tendencja się utrzyma? 

 • Zobaczymy. Jestem usatysfakcjonowana z poprzedniego wyniku i tym, że poparli mnie mieszkańcy. Wtedy były dwie kandydatury, jakoś nikt nie miał odwagi żeby wejść w szranki z Jerzym Hardie-Douglasem. Ten szorstki dialog jest elementem, który odstrasza potencjalnych kandydatów. Teraz jest jakoś więcej panów, odważyli się w końcu. Zobaczymy jak to będzie wyglądało, ale świadczy to o tym, ze w Szczecinku demokracja ma się dobrz,e a mieszkańcy mogą wybierać tego jedynego, najwłaściwszego. I tak powinno być w demokracji.  

Rozmawiał Maciej Gasiul.

Wywiad w formacie audio pod linkiem https://soundcloud.com/radioszczecinek/joanna-pawlowicz-w-radiu-szczecinek albo poniżej:

Reklama

joanna pawłowicz szczecinek burmistrz prawi i sprawiedliwość wybory - komentarze opinie

 • gość 2018-09-22 16:43:49

  Burmistrz Szczecinka musi być kobietą.I tak będzie:-)

 • gość 2018-09-22 16:57:33

  Bardzo pozytywne zaskoczenie. Pawłowicz wyluzowana i konkretna. To jest inna kobieta niż ostatnio....brawo!

 • miś - niezalogowany 2018-09-22 20:28:06

  Spodziewałem się czegoś innego, a tu kobieta całkiem składnie mówi. Nie pałam do niej i otoczenia miłością, ale widać że lekcje z poprzednich lat odrobiła. Chyba wyszła najlepiej ze wszystkich którzy się pokazywali w Temacie. Raka nie mogę się doczekać

 • gość 2018-09-22 20:30:07

  Pozdrawiam Panią Doktor :)

 • gość 2018-09-22 23:05:40

  No jak Raka, biedaka, podsądnego zaprosić do poważnej debaty w TEMACIE, no jak? Temat pewnikiem nie zaniży poziomu. Pozdrawiam

 • Gość - niezalogowany 2018-09-22 23:35:57

  Trzymam kciuki ! Już nie mogę się doczekać wyborów.

 • gość 2018-09-23 00:26:46

  Myślę że dość mówienia ludziom co trzeba zrobić to ludzie mają teraz mówić władzy co chcą w swoim mieście i zauważył to Berezowski przedstawiając swój program który powstał w trakcie spotkań z mieszkańcami .To władza musi pilnować interesów i dobra mieszkańców bo do tego zostaje powołana

 • Franek - niezalogowany 2018-09-23 07:53:18

  Jest skrajnie negatywnie nastawiona przeciwko krono i tu mam obawy, bo jeżeli będzie za bardzo rzucać kłody pod nogi właścicielowi krono ten jest w stanie zwinąć interes i przenieść go np na Ukrainę a to chyba nie muszę nikomu tłumaczyć jak katastrofalne skutki dla naszego miasta by za sobą niosło.

 • gość 2018-09-23 08:54:34

  Niech sie rozejrzy po Polsce jak dziala program Mieszkanie Plus,jaki jest czynsz,jak szybko mozna wyleciec z tego mieszkania na bruk itd.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-23 09:43:10

  Wolę Berezowskiego. PiS=PO

 • gość 2018-09-23 10:35:27

  Przepraszam, czy ktoś zna program pana od butelki? Czeka na instrukcje, czy co? Nieoczytany, kiepski mówca, damski boxer... Tak mówił o nim szef - Łysy. Pani Pawłowicz z PIS to naprawdę dobry wybór. Jasno, czytelnie, cały zespół zaangazowany. Czekamy na dobrą zmianę w Szczecinku!

 • Gość - niezalogowany 2018-09-23 15:04:02

  Partie polityczne nam ludziom BARDZO kiepską robotę nie dlatego że to wina ludzi ale głównie systemu. Czy to jest możliwe ze posłowie głosują stadnie tak samo? Wcześniej rządził Donald a teraz Jarek. A my nadal tkwimy w patologicznych przepisach. Chcąc uwolnić miasto od macek partii musimy wybierać ludzi niezależnych. Jest jeszcze jeden tego powód. Partie są wami zainteresowane 3 miesiące przed wyborami. Ja wybieram więc Berezowskiego jako człowieka wolnego i z konkretnym programem, oraz z ludźmi mieszkującymi w sercu miasta a nie gdzieś w willi na obrzeżach. Pozdrawiam ludzi wolnych i maślących a kandydaci z partii niech sobie sami zjedzą tę nieświeżą kiełbasę wyborczą.

 • gość 2018-09-23 17:11:05

  Mimo dostawania 500+ (który zeżarła inflacja) mojego głosu PiS nie dostanie ani w mieście ani w najbliższych parlamentarnych. Samo to że PiS jeździ i nieustannie w TV mówi - sprawia że jest coś na rzeczy. gdyby dobrze rządzili nie musieliby nic robić by wygrać - to logiczne.

 • amen - niezalogowany 2018-09-23 20:07:16

  Mój pierwszy wybór to Pan Berezowski bo: a - ma bardzo dobrą opinię i uczciwych ludzi w zespole b - ma konkretny program c - jest bezpartyjny (partie - cały ten system to jedno zło) d - ma odwagę, energię i charyzmę - zrobić taką kampanię bez wsparcia partyjnej kasy - już to daje do myślenia. Kto z was by się tak odważył i zaczął działać od zera, no kto? A on to zrobił i za tę walkę i odwagę ma mój głos. e - jest człowiekiem wykształconym i na Boga, nie wypominajcie człowiekowi który ma 30parę lat i dopiero zaczyna, że jeszcze nic nie dokonał. Rak działał przez 8 lat i wiadomo co zrobili - tych ludzi z PO ludzie mają po dziurki w nosie. Ale, czego dokonali Pawłowicz, Suchowiejko? NICZEGO A czego dokona Berezowski to mam nadzieję, że się przekonamy w najbliższych latach. Ale jak chcecie to wybierajcie nieświeże układy PO lub propagandę PiS, które zjawiło się w mieście miesiąc przed yborami i wyciągneli Joaśkę jak królika z kapelusza. Oni z pewnością wam pomalują trawę na miesiąc przed wyborami. Teraz przed wyborami nawet straży miejskiej na ulicach nie widać - miesiące temu 1 patrol na 5-10 minut, dziś zero patroli na 2godziny. Prawdziie przyjazne dla obywatela miasto się zrobiło, zero patroli, kominy wyłączone, ławki pomalowane. Wszystko się zmieni jak ich wybierzecie - przez 3 lata nic się nie będzie działo, a potem odpalą parę inwestycji dla plebsu, które zakończą się w roku kolejnych wyborów, a do rady miasta zaproszą ludzi "znanych" w swoich kręgach t.j. nauczycieli, lekarzy, dyrekotrów. Potem część z nich po wyborach zrezygnuje z funkcji radnego i wejdą te same twarze. Tego chcecie?

 • gość 2018-09-23 21:11:12

  Pani Pawłowicz ma mój głos, A ten pan w muszce który mówi o transparentności niech w końcu będzie transparentny i odpowie na pytanie gdzie pracuje ?

 • gość 2018-09-24 09:53:57

  Trzeba dać szansę innym na rządzenie bo szaleństwo obecnych włodarzy sięgnęło zenitu.

 • wieśniak - niezalogowany 2018-09-24 16:07:29

  Obiecać można wszystko i pracę, i mieszkania, i powrót z emigracji zarobkowej itd. itd lecz to tylko kampania przed wyborami. Obecnie załamały się wszystkie programy wyborcze PiS, pozostały tylko Sądy i to te na wysokich szczeblach. Czy przeciętny Kowalski, Nowak zainteresowany jest tymi tematami - raczej nie. Mieszkańców interesują ceny wody, ścieków, śmieci, nauka - na ile zmian, plany zagospodarowania miasta i realizacja w tym drogi, przedszkola, żłobki itd. itd. Uważam, że to są tematy którymi żyje miasto - wyborcy, a nie kto będzie i na jakim stołku szczebla centralnego.

 • gość 2018-09-24 16:59:30

  Rodzina, partia, towarzystwo, czyli Szczecinek w TVN Ostatnie cztery lata zaowocowały również materiałem telewizyjnym, jakiego dotąd na temat Szczecinka nigdy nie nagrano. O dziwo, nagranie wyemitowała przychylna polityce PO stacja TVN. Programu z udziałem wiceburmistrza Daniela Raka, rzecznika prasowego UM Tomasza Czuka, radnego RdS Marcina Bedki oraz ekspertów: Julii Pitery, Ryszarda Kalisza i Maksa Kraczkowskiego – dzisiaj chyba nikomu nie trzeba przypominać. W materiale filmowym ukazano problem dotyczący tzw. sieci powiązań na linii partyjno-biznesowej, w których główne role mieli odgrywać syn burmistrza Jakub Hardie-Douglas oraz wiceburmistrz i obecny kandydat PO na burmistrza Daniel Rak.

 • gość 2018-09-25 00:07:56

  Berezowski ma najlepszy program i do tego niezależny.

 • gość 2018-09-25 10:18:06

  Zmiany są potrzebne żeby nie było tego co pokazywał TVN https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/blisko-ludzi-szczecinek-to-chory-uklad,630492.html Warto sobie przed wyborami przypomnieć co wyprawia nasza władza

 • gość 2018-09-25 11:35:18

  wszyscy chcą filozofię zmieniać. A tak naprawdę do swojej kieszeni wkładać. Prezesów wymienić, swoich z bezrobocia wyciągnąć. Tylko do roboty nie ma komu

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Wypożyczanie odkurzaczy

Oferujemy wypożyczenie odkurzacza piorącego renomowanej firmy Karcher, model Puzzi 8/1C wraz z ssawkami do prania tapicerek i dywanów. Dzięki temu..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę do pracy na umowę o

Poszukuję osoby do pracy w ośrodku wypoczynkowym w okolicach Szczecinka ok 8km z możliwością zamieszkania /mężczyzna-kobieta/ Oczekiwania -osoba..


Zobacz ogłoszenie

Remonty - Wykończenia wnętrz

"ART DOM " Firma Remontowo-Budowlana Oferujemy kompleksowy zakres prac. -Układanie glazury, terakoty, także pod kątem 45 stopni..


Zobacz ogłoszenie

RODO kompleksowa dokumentacja

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY, POŻYCZKI, BEZ BIK,

Doradztwo finansowe w pozyskaniu środków to nasza specjalność. Dzięki wiedzy i doświadczeniu znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie finansowe..


Zobacz ogłoszenie

Najlepsze Kotły w Szczecinku

Oferujemy Kotły na Pellet wyposażone w palniki samoczyszczące, czołowi producenci w skali kraju i europy min. KOSTRZEWA, KOTŁOSPAW wyposażony w..


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie

FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA !!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY !!! MONTER SPRZĘTU..


Zobacz ogłoszenie

Serwis Komputerowy -

Twój komputer pracuje wolno ... ?? Odmawia posłuszeństwa ?? Zawiesza się ?? Mamy na to sposób: zapraszamy do naszego serwisu komputerowego...


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Studio graficzne/usługi

SALVADOR Studio - studio kreatywne zajmujące się projektami graficznymi ulotek, logo, zaproszeń, plakatów, bannerów, szyldów, karykatur, grafik do..


Zobacz ogłoszenie

Praca - sprzątanie

Firma sprzątająca Rivendell poszukuje rzetelnych osób do pracy przy sprzątaniu klatek schodowych. Praca od 10 do 20 godzin tygodniowo - do..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

Kupie stare ordery, medale,

Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje..


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY i ROLETY - P R O D

MOSKITIERY na owady, Rolety, plisy, żaluzje. Producent - Szczecinek i okolice


Zobacz ogłoszenie

Schneider-Electric zatrudni

Do fabryki Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinku, będącej częścią koncernu Schneider- Electric poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarza..


Zobacz ogłoszenie

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY / ROLETY / OKNA PCV

Moskitiery okienne, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, Okna PCV. PRODUCENT. Umów darmowy pomiar pod numerem 790 215 251


Zobacz ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w

Starostwo Powiatowe w Szczecinku pilnie poszukuje pracownika do sprzątania siedziby Starostwa na okres 2 miesięcy. Zatrudnienie od zaraz na umowę..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam bardzo dobrze

Sprzedam bardzo dobrze usytuowaną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 położonej w Szczecinku przy ul. Obrońców Westerplatte w Szczecinku...


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę, grunt rolny w

Kupię dom (może być do kapitalnego remontu) w m. Spore, może być także działka lub grunt rolny.


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"