:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Joanna Pawłowicz: Szczecinek jest traktowany jako miasto, które ma problemy

Temat Szczecinecki 27/10/2018 07:21

W piątek (26.10) w CK Zamek odbył się kolejny briefing prasowy Prawa i Sprawiedliwości. Udział w nim wzięła kandydatka na burmistrza Joanna Pawłowicz i Minister Środowiska Małgorzata Golińska. Głównym tematem były nowe miejsca pracy w Szczecinku, ale usłyszeć mogliśmy także o innych planach i inwestycjach związanych z miastem w przypadku ewentualnej wygranej w drugiej turze wyborów samorządowych.

- Chcemy, żeby w naszym mieście, naszej przestrzeni zawitali nowi inwestorzy. W przestrzeni publicznej o Szczecinku mówi się, że jest miastem, które rozwija się bardzo dobrze gospodarczo. Takie hasła snują nam nasi włodarze. Ja natomiast mam takie pytanie, jak to się ma do list miast średnich? Czy Szczecinek jest miastem rozwijającym?

Szczecinek jest traktowany jako miasto, które ma problemy.

Tą tendencję trzeba po prostu odmienić, odwrócić - mówiła Joanna Pawłowicz. - Nasz rynek zaczyna się kurczyć. Nie mamy już “Słowianki”, “Elmilku”, w związku z tym na naszym terenie zaczynają dominować wielkopowierzchniowe placówki, czyli supermarkety, ale my chcemy, żeby tutaj były zakłady pracy i miejsca pracy, które będą przyciągały młodych do naszego miasta, nie tylko ze Szczecinka. Zobowiązuję się do tego, że

będę współpracować z każdym rządem,

którego celem będzie odwrócenie tej negatywnej tendencji, która teraz w naszym obszarze gospodarczym występuje - dodała.

W dalszej części briefingu, Joanna Pawłowicz wspominała o przedsiębiorcach działających na rynku lokalnym i o współpracy z nimi i nawiązywaniu kontaktów, a także o stwarzaniu perspektyw.


- Wiem, że w Szczecinku zaczęła krążyć taka informacja - straszenie, że jeśli wygra kandydat PiS, to będzie likwidował istniejące zakłady pracy, miejsca pracy. Chciałabym z całą stanowczością powiedzieć, że to nieprawda.

Nam zależy na każdym istniejącym w Szczecinku miejscu pracy i żeby tych miejsc przybywało. Dzisiaj jesteśmy w tej bardzo dobrej sytuacji, że obecny rząd podjął decyzję o budowaniu drogi S11. Wielokrotnie mówiliśmy o tym, że nie przyjdą inwestorzy i nowe miejsca pracy, jeśli nie będzie komunikacji. Droga S11 jest nie tylko w deklaracjach, ale już się tworzy - usłyszeliśmy od Małgorzaty Golińskiej. 

Następnym problemem, jaki został poruszony na piątkowej konferencji, były coraz częstsze wyjazdy młodych ludzi z miasta. Osoby, które wyjeżdżają na studia do innych miast, mają mieć możliwość wyboru. Ma zostać podjęta współpraca z przedsiębiorcami, na wzór funkcjonującego już programu, który umownie nazywa się “Student plus” i działa w Lesznie. O co w nim chodzi? Jak wyjaśniła Małgorzata Golińska, miasto ma fundować stypendia dla studentów, ale zobowiązanie polega na tym, że tyle lat, ile pobiera się owe stypendium, tyle lat po studiach trzeba pracować w Szczecinku, zakładając własną działalność albo pracując na etacie.
- Przetarte ścieżki się sprawdzają. Mało tego, my możemy te ścieżki udoskonalać i je bardziej aklimatyzować do naszych potrzeb. Młodzi ludzie na starcie muszą mieć pomoc, specjalistyczne doradztwo zawodowe. Młodzi to siła i napęd naszego miasta - mówiła Joanna Pawłowicz.

PiS w pełni deklaruje także pomoc osobom starszym i wejście w program rządowy “Senior plus”. Mają zostać utworzone miejsca, gdzie osoby starsze będą mogły ze sobą się spotykać i realizować swoje pasje. Pomoc mają otrzymać także seniorzy, którzy z różnych powodów nie będą mogli dotrzeć do omawianych propozycji PiS. Mają otrzymać opiekę w miejscu swojego zamieszkania, mają być także monitorowane ich potrzeby.

Kolejny rządowy program, o którym była mowa na piątkowym briefingu, to “Dostępność plus”. - Deklarujemy, że jeżeli Prawo i Sprawiedliwość otrzyma od Państwa zaufanie, które przełoży się na mandat dla pani Joanny Pawłowicz, będziemy likwidować istniejące bariery architektoniczne, które dzisiaj często utrudniają, a czasem nawet uniemożliwiają współistnienie w naszym społeczeństwie wielu osobom starszym i niepełnosprawnym. My to zrobimy - mówiła Minister Środowiska.
Miałaby zostać powołana specjalna komisja dla osób niepełnosprawnych, w skład której weszłyby właśnie osoby z niepełnosprawnością.

Następny poruszony aspekt, to zieleń w mieście. - Wielokrotnie słyszeliśmy od mieszkańców, że boli ich to, jak wiele zieleni jest w Szczecinku usuwane. My będziemy działać w drugą stronę. Przywrócimy w mieście zieleń, zazielenimy miasto, odwrócimy tą niekorzystną tendencję i będziemy zachęcali również nie tylko mieszkańców, ale też turystów, aby jak najdłużej w naszym mieście przebywali - dodała Małgorzata Golińska.

Na sam koniec poruszony został temat szczecineckiego dworca PKP. Miałby on zostać odnowiony, a w jego otoczeniu miałyby znajdować się miejsca dla autobusów, samochodów, rowerów i pociągów. - Jeżeli wygramy wybory, podejmiemy wysiłki, żeby we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i z PKP, odtworzyć piękno naszego dworca, ale też przywrócić wszystkie funkcje i stworzyć nowe - mówiła minister.

W sobotę (27.10) odbędzie się spotkanie Joanny Pawłowicz z mieszkańcami miasta. Tematem będą rozmowy o nowych inwestycjach, miejscach pracy, programach społecznych i problemach bieżących.

 

Patryk Witczuk
Reklama

pis szczecinek briefing prasowy wybory samorządowe joanna pawłowicz - komentarze opinie

 • gość 2018-10-27 11:42:06

  Tak, ma problemy z Panią i Pani hipokryzją oraz robieniem największego czarnego piaru naszemu pięknemu miastu w całej Polsce i Europie.
  Pani nie nadaje się do konstruktywnego budowania i powinna Pani zniknąć z życia publicznego naszego miasta. I tak się stanie.

 • gość 2018-10-27 11:54:18

  Trochę nie rozumiem... Ucieczka modych z małych miast to nie problem tylko Szczecinka, i nie tylko od "pewnego czasu". To globalny problem urbanizacyjny, za którym idą kolejne procesy (suburbanizacja dużych miast) i żadne stypendium czy coś podobnego tego nie zmieni. Poza tym nie przekonuje mnie konieczność "posiadania własnego burmistrza", aby poradzić sobie z innym globalnym problemem, jakim jest styl uprawiania biznesu przez Krono, skoro nie dają rady "własny" prezydent, premier, rząd, parlament, prokuratura i sądy, telewizja publiczna i papież w Toruniu.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-27 12:08:50

  Szczecinek ma problemy bo Terra i Pani Joanna na czele rozpowszechnia nie prawdę ....

 • gość 2018-10-27 13:02:09

  Droga S11 jest nie tylko w deklaracjach, ale już się tworzy - usłyszeliśmy od Małgorzaty Golińskiej.
  Trasa S11: PiS obiecuje dokończenie ekspresówki, tyle że droga jest dopiero... projektowana
  Pani posel to wkoncu jak to jest?To co dzisiaj jest realizowane w ciagu drogi S11,to zasluga poprzedniego rzadu,a nie Wasza,najlatwiej sie podpiac pod cos co stworzli inni i oglosic swoj sukces,typowe postepowanie PiS.

 • gość 2018-10-27 13:55:40

  Wprost z katechizmu ustroju socjalistycznego. My i Wy. I co dla was zrobimy. Zapomnijcie o socjaliźmie, zwłasza w jego duchu ograniczanie swobód wolnym ludziom (pracującym za swoje na swoje utrzymanie i WASZE też!). zapomnijcie o narzucaniu nakazów, rozkazów itd.... Jak do tej pory takie fandzolenie słyszeliśmy przez ostatnie 13 lat i do czego doprowadził socjalizm włapki? Dziś głośno słyszy się w mieście, że wybory zostały sfałszowane. Nikt nie wierzy w wielotysięczny wyborczy sukces delfinka i PO. Mówi się, że odszedł onkolog pozostawiając raka, zatem terapia nieudana.
  A co do analizy stanu faktycznego w Szczecinku, wydaje się, że bardziej chodzi o kontrolę ilości miejsc pracy, łatwiej w ten sposób kontrolować i manipulować pracujących mieszkańców w różnych sektorach, "straszyć" bruczkiem by uzyskać ich poddaństwo w sumie niewolę. Służy temu wykształcenie, im wyżej wykształcony osobnik tym bardziej poddany i posłuszny cwaniaczkom, przecież nie wystawi na szwank "dorobku studenckiego" tytułu, by utracić nabyte przywileje. Z budżetówki na bruczek... Och... Ach... Prawda?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-27 14:24:13

  I co z tego że powstają sklepy, skoro płacą w nich jest minimalna. Nikt nie chce w nich pracować. Tylko po 10 - 12 godzin sześć dni w tygodniu za 2 tysiące. Ceny wynajmu lokali powalają na łopatki. Miejscowe komunistyczne darmozjady tylko wykorzystać się ponauczały biednych młodych ludzi. Każdy kto tu mieszka widzi i wie jak wygląda ten zamknięty świątek.

 • gość 2018-10-27 14:28:27

  bełkot

 • Gość - niezalogowany 2018-10-27 14:30:16

  Do Platformy obywatelskiej PO . Obejrzyjcie na youtube filmy pt. "Niebezpieczne związki Donalda" oraz "Nocna zmiana".

 • Gość - niezalogowany 2018-10-27 15:34:34

  W latach 2010-2017 ze Szczecinka wyjechało 2,5 tys. osób w wieku produkcyjnym.Brawo lemingozo która głosowałaś na sitwę tydzień temu!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-27 16:01:28

  Czgoś tu nie rozumiem. Pani Golińska flirtowała (UTWS) z kombinatem, który wziął czynny udział w dyskredytowaniu kandydata PiS. W co pani gra, pani poseł?

 • gość 2018-10-27 18:01:14

  Widzę, że po kompromitujących wyborach zaczyna pojawiać się w narodzie mądrość. Postrzega się i mówi głośno, że to masoneria która na "chwilę" przywdziewa rękawiczki, czyli "partię polityczną" (to taką to inną), którą włada w działalności na arenie pozornej walki politycznej, jest winna ciągłego pogarszania warunków życia i gnębienia społeczeństwa, dzieli społeczeństwo na obozy wzajemnie się ścierające. A tu masz lordactwo masońskie zostaje obnażone. podkreślam O B N A Ż O N E.
  Filmiki na you tube.....

 • Gość - niezalogowany 2018-10-27 18:28:17

  Ta propaganda sukcesu głoszona przez pełowską sitwę, okazała się funta kłaków warta. Miasto jest w ogonie wszystkich statystyk. Począwszy od budownictwa mieszkaniowego a skończywszy na wykorzystaniu środków unijnych.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-27 18:59:23

  W Szczecinku, jak wszędzie, poszukują osób które umieją coś konkretnego. Dla każdego fachowca z budowlanki jest praca i dobra pensja. Brakuje kierowców na trasy międzynarodowe, pensja kilka tysięcy zł. Brakuje pracownikow służby zdrowia. Szukają do pracy kucharzy i opiekunów starszych osób.
  A jak sie nic nie umie, to proszę nie narzekać ze pensja słaba, tylko się douczyć.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-27 19:00:33

  Te dwie panie chyba się strasznie nie lubią. Tak to wygląda...

 • gość 2018-10-27 19:32:21

  Pani tak mówi jak do obcych, a my jesteśmy stąd, widzimy jak dużo się zmieniło w naszym mieście. Rodzina i znajomi z całej Polski są zachwyceni naszym miastem. Oczywiście błędy można zawsze znaleźć. Dlaczego nie mówi Pani o tym kto sprzedał zamek a kto odkupił i odnowił? Aby rządzić tym miastem trzeba mieć pasję i przysłowiowe jaja.

 • gość 2018-10-27 20:16:56

  Gość - niezalogowany 2018-10-27 15:34:34

  W latach 2010-2017 ze Szczecinka wyjechało 2,5 tys. osób w wieku produkcyjnym.Brawo lemingozo która głosowałaś na sitwę tydzień temu!
  Problem wyjazdow dotyczy calej Polski,nie tylko Sz-ka.Policz ilu wyjechalo za rzadow PiS i Ty chcesz na nich glosowac.

 • gość 2018-10-27 20:32:29

  Bedka zrobił z siebie pajaca i zaszkodził całej Zjednoczonej Prawicy! Bedka ty szkodniku! Przez ciebie miasto na 5 lat wpadło w łapska Raka. Wracaj do swojego Piotrkowa Trybunalskiego skad przyszłeś.

 • gość 2018-10-27 21:04:29

  Pani Pawłowicz, jak pani zniknie z lokalnej sceny politycznej to na pewno przedsiębiorcy zechcą tu inwestować. Jak na razie pani szkalowanie tego miasta doprowadziło do tego, że wielu chciało tu inwestować ale przerazili się działalności, która polega tylko i wyłącznie na krytykowaniu i wysyłaniu donosów. niech pani uwolni mieszkańców tego miasta od swojego widoku.

 • gość 2018-10-27 22:10:00

  Szkoda, że wyborcom nie przeszkadzały afery i kumoterstwo obecnych włodarzy, a potem narzekają podatki jak w Warszawie, woda droga itd. Jak wygra pan Daniel to dopiero będziemy płacić za jego fanaberie, a jeszcze jak Starostwie JHD będzie grał pierwsze skrzypce to wszędzie ławki będziemy mieli po 100.000zł. sztuka bo te przy ratuszu to będą zbyt tanie

 • Co? - niezalogowany 2018-10-28 03:02:08

  Pani kandydat sama wygląda jak by miała problemy ale ze sobą :D xD

 • Gość - niezalogowany 2018-10-28 08:16:40

  Obwodnica jest budowana i tam dobrze placa, miejsca pracy sa, ale przeciez sie nie oplaca bo 500+ sie wezmie cos tam jeszcze sie wyrwie z opieki. Czy Panie Tu nie widza problemu? Tworzenie nowych miejsc pracy! Zenada!

 • gość 2018-10-28 08:36:14

  “Student plus” i działa w Lesznie, tak działa ale dla swoich przyszłych urzędników PiS i rodziny plus ?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-28 09:38:17

  Moze juz koniec tego typu kandydatow,naprawde szkoda czasu na tego typu banialuki

 • Gość - niezalogowany 2018-10-28 12:34:03

  Pis dotrzymuje slowa! Dali 500+ i miejsca pracy same powstaly! hehe super wizja

 • Gość - niezalogowany 2018-10-28 13:07:59

  Pawłowiczowa wyglada na strasznie zmęczoną, wręcz zniszczoną. Ciekawe dlaczego. Nie ma małych dzieci płaczących po nocach. Etat nauczyciela nie jest wyczerpujący. Czyżby ...?

 • Gość - niezalogowany 2018-10-28 14:48:26

  Pan Rak wygląda na strasznie pobudzonego, tak nienaturalnie. Czyżby.....?

 • gość 2018-10-28 15:44:02

  25 lat polskiego biznesu i kilka milionów firm upadło... dzięki politykom udających Polaków. Polacy upadają na potęgę czytamy w polskich mediach. Ja tylko pytam skąd prowincjonalny Szczecinek ma w budżecie rocznym 170 milionów?

 • gość 2018-10-29 09:22:48

  Do Gość - niezalogowany 2018-10-27 18:59:23. Jaką masz na myśli dobrą płacę w budowlance w tym kronobylu? Ja znam tą sprawę z innej strony i wiem, że płace w tym miasteczku są o około 50% niższe niż obowiązujące na rynku. Tylko sitwa na stołeczkach ma wynagrodzenia na poziomie krajowym.

 • Gość - niezalogowany 2018-10-29 10:47:29

  Nie dziwię się, że kandydatka Pawłowicz utyskuje nad wyjazdami ludzi ze Szczecinka za pracą, bo tu mało płacą. Sama została tym problemem dotknięta. Mąż wyjechał za pracą do Połczyna! W Szczecinku ledwo wegetował, a tam teraz praca za kilkanaście tysięcy miesięcznie, służbowy Passat, smartfonik itd! Czyli chciałaby Pani męża do Szczecinka sprowadzić z powrotem. Tylko za ile miesięcznie w takim razie i do jakiej miejskiej spółki?

 • gość 2018-10-29 18:30:50

  Jeśli Pan Pawłowicz jest dobrym menażerem, potrafiłby "uzdrowić" np. PGK, posprzątać po prezesie - kurczaku, jeśli Pani Joanna obieca audyt we wszystkich spółkach miejskich, Sapiku, Osirze, Aqu - Tur, to ja zagłosuję na Panią Joannę. I wiele innych osób, jak sądzę.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ -

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 507-678-396 - SZCZECINEK I OKOLICE


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet KOTŁOSPAW,

Hryszkiewicz Najlepsze Kotły oferuje: Kotły na Pellet KOTŁOSPAW z palnikiem KIPI Kostrzewa, Pellux, Defro, HKS Lazar Zapewniamy montaż oraz obsługę..


Zobacz ogłoszenie

Tynkarz

Potrzebny tynkarz z doświadczeniem . Proszę o kontakt osób poważnych i konkretnych. Praca na terenie kraju i zagranicą


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY, POŻYCZKI

Kredyty gotówkowe, pożyczki i chwilówki - szeroki wybór ofert bankowych i pozabankowych - na oświadczenie - akceptacja wszystkich dochodów - wysokie..


Zobacz ogłoszenie

mieszkanie do wynajecia

Kawalerka w Skotnikach ( 5km od Szczecinka ) po kapitalnym remoncie. Kuchnia i przedpokój w zabudowie , ogrzewanie gazowe , na parterze , cieple i..


Zobacz ogłoszenie

RODO kompleksowa dokumentacja

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę biura, hale, teren

Oferta na wynajem pomieszczeń biurowych, hal, terenu (placu składowego o pow. od 500 do 1500 mkw. w sąsiedztwie budynku). Biura nowo wyremontowane,..


Zobacz ogłoszenie

FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA !!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY !!! MONTER SPRZĘTU..


Zobacz ogłoszenie

Najlepsze Kotły w Szczecinku

Oferujemy Kotły na Pellet wyposażone w palniki samoczyszczące, czołowi producenci w skali kraju i europy min. KOSTRZEWA, KOTŁOSPAW wyposażony w..


Zobacz ogłoszenie

Pranie dywanów, tapczanów,

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

AGRO-KREDYT DLA ROLNIKÓW

AGRO KREDYT DLA ROLNIKÓW - najwyższa przyznawalność, najlepiej liczony dochód. Dedykowany doradca dla rolników, dojazd do klienta. Tel. 508-615-949


Zobacz ogłoszenie

Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych (narożniki, kanapy, fotele, krzesła i inne), samochodów i..


Zobacz ogłoszenie

Serwis Komputerowy -

Twój komputer pracuje wolno ... ?? Odmawia posłuszeństwa ?? Zawiesza się ?? Mamy na to sposób: zapraszamy do naszego serwisu komputerowego...


Zobacz ogłoszenie

Remonty - Wykończenia wnętrz

"ART DOM " Firma Remontowo-Budowlana Oferujemy kompleksowy zakres prac. -Układanie glazury, terakoty, także pod kątem 45 stopni..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię mechanika

Warsztat samochodowy poszukuje kandydatów na stanowisko mechanika samochodowego. Opis stanowiska: -Naprawa samochodów osobowych oraz dostawczych...


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY i ROLETY - P R O D

MOSKITIERY okienne (89 zł/szt), DRZWI moskitierowe (449 zł/szt), Rolety termiczne i zaciemniające. PRODUCENT ze Szczecinka - Najniższe ceny i szybki..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam bardzo dobrze

Sprzedam bardzo dobrze usytuowaną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 położonej w Szczecinku przy ul. Obrońców Westerplatte w Szczecinku...


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"