:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

Już trwają zapisy na nowe zajęcia pozaszkolne dla dzieci w Szczecinku!

Dzieci i młodzież, trwają zapisy zajęcia pozaszkolne dzieci Szczecinku! - zdjęcie, fotografia

JUŻ TRWAJĄ ZAPISY NA NOWE ZAJĘCIA POZASZKOLNE DLA DZIECI W SZCZECINKU!

akademia szczecinek12.jpg

Akademia Szczecinek to niezwykłe miejsce - tutaj wszystkie dzieci mogą rozwijać się wszechstronnie poprzez zabawę i uczestniczyć w zajęciach tematycznych.  Rozpoczęły się już zapisy do poszczególnych grup które ruszają we wrześniu 2018.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, zapewniających komfort i indywidualne podejście do dziecka.  Stawiamy na dużą dawkę ruchu, promując zdrowy styl życia.

Każde dziecko znajdzie u nas coś dla siebie - oto grupy do których można się zapisać:

WESOŁY MIKSER


Zajęcia dla dzieci 8-12 lat, prowadzone 2 razy w tygodniu po 1,5 godz.
W programie m.in. malowanie, lepienie z różnych mas, lacrosse, zabawy sportowe, zajęcia ruchowe na powietrzu, rugby, LEGO, kącik konstruktora, magnetyczne konstrukcje, zajęcia kulinarne, cyrkowe sztuczki, unihokej, krokiet, ognisko, wyprawa przyrodnicza, tchoukball, żeglarzem być, wycinanki - wyrywanki, zajęcia techniczne, dzień detektywa, teatr cieni, gry naszych rodziców i dziadków, gra terenowa, poznajemy inne kraje, zabawa karnawałowa,  wyprawa survivalowa, Avengers Day, dzień zagadek, lepienie z gliny, hawajska imprezka i inne!

FIGLE - MIGLE

Zajęcia dla dzieci 5 - 7 lat oraz 8 - 12 lat, prowadzone dwa razy w tygodniu po 1,5 godz.
W programie wszechstronne animacje dla dzieci, które uwielbiają kreatywne zabawy, różnorodne techniki plastyczne i artystyczne. Ponadto nie zabraknie wesołych zabaw w grupie, odkrywania tajemnic przyrody i animacji na świeżym powietrzu! Zajęcia dla dzieci lubiących malarstwo, szycie kukiełek, lepienie, tworzenie (DIY), origami, plastyczne techniki, gry integracyjne i ośmielające, elementy teatru i aktorstwa, balonowe cuda, własne mydełka, lepienie z gliny - z kołem garncarskim, zajęcia o świecie i różnych krajach w formie wszechstronnych warsztatów (jak wystawy, parady, przedstawienia) i inne.

TANIEC RZĄDZI - AKADEMIA TANECZNA 

Zajęcia godzinne (60 min.) dla dzieci 6-12 lat, prowadzone 2 razy w tygodniu.
Grupa taniec rządzi to cykl zajęć tanecznych prowadzonych w sposób wszechstronny, dostosowany do wieku i kondycji dzieci. Nauka tańca współczesnego, hip hop, elementy zumby, tańce latynoamerykańskie, ćwiczenia ogólnorozwojowe, zabawy muzyczne, streching. Nasze zajęcia wyróżniają się tym, że oprócz nauki tańca staramy się stworzyć z grupy entuzjastyczną społeczność znajomych dzieci tworzących zgrany zespół uczestniczący w różnych aktywnościach poza tańcem - przewidujemy np. wyprawę rowerową, łyżwy, ognisko czy zajęcia aktorsko-musicalowe. Dzieci tworzą swoje własne przedstawienie musicalowe, paradę taneczną, mają występ w publicznym miejscu w Szczecinku.

SPORT MIX - CIEKAWE SPORTY I AKTYWNOŚCI 

Zajęcia dla dzieci 6-12 lat prowadzone 2 razy w tygodniu po 1,5 godz.
W programie ciekawe sporty i nietypowe aktywności m.in. rugby, ultimate freesbee, tchoukball, gry retro, slackline, piłka nożna, speedminton, trickboard, mini paintball, łucznictwo, tenis stołowy, HIT! bezpieczne łuki - Archery Tag, turnieje darta, sztuki cyrkowe, zośka, orienteering, ratownictwo, badminton, Rzep Cup, siatkówka, NERFowa bitwa, paintball, lacrosse, koszykówka, gry podwórkowe, krokiet, unihokej, kręgle i mollky, wyprawy w teren z GPS, mega twister, bierki XXL, wyprawa survivalowa i wiele więcej!

KLUB MŁODEGO KONSTRUKTORA

Zajęcia dla dzieci 7 - 13 lat, prowadzone 2 razy w tygodniu po 1,5 godz.
Klub młodego konstruktora to cykl zajęć konstruktorskich opartych na klockach Lego i Lego Technic, na zestawach konstrukcyjnych różnego typu (np. Engino) oraz innych materiałach edukacyjnych związanych z budowaniem (jak np. budowanie z rurek), a także na tworzeniu interaktywnych robotów. Będzie również budowanie mini-budynków z cegiełek i tworzenie makiety. Przewidziane są też warsztaty młodego majsterkowicza i wykonywanie np. karmnika dla ptaków. Na naszych zajęciach dbamy o wszechstronność i budowanie zespołu, czyli współpracę między dziećmi.

AKADEMIA SMYKA 

Zajęcia godzinne (60 min.), prowadzone 2 razy w tygodniu dla dzieci 5-7 lat.
W programie m.in. klocki Duplo, malowanie, lepienie z różnych mas, zabawy sportowe, zajęcia ruchowe w terenie, turniej rugby, nauka kozłowania piłką, zabawy z liną, klocki LEGO, kącik konstruktora - budowanie z rurek, cegiełek, klocków zoob i innych, magnetyczne konstrukcje, zajęcia kulinarne, nauka żonglowania i sztuk cyrkowych, ognisko, wyprawa przyrodnicza, gra w lacrosse, wycinanki - wyrywanki, zajęcia techniczne, dzień detektywa, teatr cieni, gry naszych rodziców i dziadków, równoważnia i trickboard dla dzieci, wielki twister, magia czy fizyka, unihokej, gra w krokieta, mollky, kubb, robimy chińskie smoki, spotkanie ze strażakami i wiele więcej.

ANGIELSKI NA WESOŁO!

Zajęcia prowadzone dwa razy w tygodniu po 45 min.
grupy wiekowe:  6-7 lat,  8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat
Grupa ANGIELSKI NA WESOŁO to cykl zajęć językowych opartych na metodach interaktywnych - uczymy się poprzez zabawę i wykonywanie różnych zajęć jak gotowanie, budowanie, gry planszowe, spotkania tematyczne. W ten sposób dzieci nie odczuwają stresu i zmęczenia, nie siedzą w ławkach przed tablicą, a mają kontakt z żywym językiem i uczą się komunikacji w naturalnych sytuacjach. Nie trzeba kupować podręczników - wszystkie materiały edukacyjne zapewniamy. Zajęcia prowadzone są w małych grupkach ok. 6-7 osobowych.

Zapisz swoje dziecko już dziś na zajęcia nowej generacji - spotkania pełne pasji i pomysłów to najlepsza nauka i zabawa! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla chętnych dzieci jest możliwość dołączenia do niektórych grup jeszcze w tym roku szkolnym (na kwiecień, maj i czerwiec) - informacja w biurze.

 

Akademia Szczecinek

ul. Piotra Skargi 3 lok. 1, 78-400 Szczecinek

Biuro czynne w godz. 9.00-17.00 (pn-pt)

tel. 514 637 263

[email protected]

www.akademia-szczecinek.pl

 

Fotolia_56653760_Subscription_Monthly_XXL.jpg

 

artykuł partnera serwisu


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek