:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  7°C rozproszone chmury

Już wkrótce zamieszkają tutaj uczniowie. Bursa ogłasza nabór

Już wkrótce zamieszkają tutaj uczniowie

Właśnie rusza nabór osób zainteresowanych zakwaterowaniem w roku szkolnym 2017/2018 w Bursie Szkolnej Nr 2 w Szczecinku, wypełniając i składając formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem w sekretariacie Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior, w terminie do 31 lipca b.r.

O tym, że w Centrum Edukacji Ekologicznej, dysponującym 49 miejscami noclegowymi, zostanie uruchomiona 25-osobowa bursa szkolna, pisaliśmy już w czerwcu https://szczecinek.com/artykul/tu-zamieszkaja-uczniowie/255061 . Pierwszeństwo w zakwaterowaniu mają uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku.

Bursa Szkolna zapewni wychowankom między innymi całodobową opiekę, odpowiednie warunki do nauki, pomoc w nauce i warunki umożliwiające uczestniczenie w kulturze, sporcie i turystyce.

Komisja kwalifikacyjna podejmie decyzję o przyjęciu kandydata do Bursy najpóźniej do 25 sierpnia b.r.

Wg CEEiE miesięczna opłata za szkolną bursę dla jednego wychowanka powinna wynieść 319 zł (77 zł zakwaterowanie w bursie i dzienne wyżywienie w wysokości 11 zł.

 

Opr: Patryk Witczuk

bursa szkolna, cee, szczecinek, uczniowie - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com