:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Kaczki były zdziwione

Szczecineckie morsy kontynuują rozpoczęty dwa tygodnie temu sezon jesiennych kąpieli w jeziorze Trzesiecko. Dziś ponad 30 osób zanurzyło się w zimnej wodzie. Pływające w pobliżu plaży wojskowej kaczki ze zdziwieniem patrzyły na kąpiące sie osoby. Ich monopol na kąpiel w zimnej wodzie został przełamany.

 

-  Klub Morsów z dnia na dzień powiększa swoje szeregi - mówi prezes Morsów, Jerzy Szeligowski. - Coraz więcej przybywa szczególnie młodych osób. Dziś kąpie się z nami trzylatek. To przechodzi z pokolenia na pokolenie, ale skoro wszyscy dobrze się czują, są zdrowi, to chyba nie przeszkadza.
Z brzegu kąpiel morsów obserwowała grupka zmarzniętych spacerowiczów. Tylko młody psiak nie wystarszył się zimna i wskoczył za swoją panią do wody, pozostali szczękali zebami.  A morsy zapraszają w każdą niedzielę w południe do wspólnej kąpieli na plaży wojskowej w Szczecinku. (rb)

Kaczki były zdziwione komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com