:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C umiarkowane opady deszczu

Kadetki Gromu wygrywają w Szczecinie

koszykowka, Kadetki Gromu wygrywają Szczecinie - zdjęcie, fotografia

Jak informuje nas Marcin Gurtatowski, prezes Gromu Turowo, w niedzielne południe, 4 grudnia, w hali sportowej Szczecińskiego Domu Sportu rozegrano kolejkę U16 Zachodniopomorskiej Ligi Kadetek.

Gospodarzem zawodów był zespół prowadzony przez Marka Żukowskiego – Kusy Wilki Morskie II Szczecin. Grom tym razem udał się na mecz w roli cichego faworyta.

Oczekiwania przedmeczowe się potwierdziły, kadetki z Turowa, choć nie zagrały dobrych zawodów, to spokojnie kontrolowały wynik spotkania przez całe 40 minut. Dzięki wypracowywanej przewadze trener GROMu mógł stosować różne warianty obrony, po czym wracał do najlepszych rozwiązań gdy przewaga zespołu topniała.

W grze 1 na 1 w obronie popełnialiśmy zbyt wiele błędów, które skutkowały przewinieniami lub łatwą stratą punktów. Tych z kolei w całym meczu daliśmy sobie rzucić zbyt wiele. W pierwszej połowie dość słabo wyglądała również nasza zbiórka ale ten element poprawiliśmy w drugiej części gry. Na pochwałę na pewno zasługuje szybka gra w kontrataku, która pozwoliła nam zdobywać łatwe punkty, podsumowuje występ swojego zespołu Marcin Pietrzak.

KUSY WILKI MORSKIE II Szczecin  55 : 79  GKS GROM Turowo

(14:25, 12:18, 9:20, 20:16)

Dla Gromu:  Szewczyk Karolina 21, Król Izabela 16, Bukowska Daria 12, Noga Agata 10 (1×3), Kononowicz Magdalena 10, Wit Anna 6, Tomaszewicz Kinga 4, Wiśniewska Wiktoria, Gorbacz Julia, Górzyńska Karolina.

Po rozegraniu dwóch pełnych kolejek ligowych, zespół kadecki GROMu bez porażki zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Kolejne spotkanie kadetek już za tydzień. Zapraszamy więc do Turowa na dwa spotkania naszych zespołów w których będziemy podejmować drużyny z Koszalina.

11 grudnia o 10:00 mecz w kategorii wiekowej U14 rozegrają z KSKK Koszalin młodziczki, zaraz po nich o 12:00 kadetki podejmą UKS 16 Koszalin.

Kadetki Gromu wygrywają w Szczecinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com