:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  25°C lekkie zachmurzenie

Kadra MKP Szczecinek na rundę jesienną sezonu 2018/19

Kadra MKP Szczecinek na rundę jesienną sezonu 2018/19

Znany jest już skład, w jakim Miejski Klub Piłkarski Szczecinek zagra w rundzie jesiennej IV Ligi Zachodniopomorskiej. Z klubu odeszło aż ośmiu zawodników. W składzie będzie sześciu nowych graczy.

Aż ośmiu zawodników odeszło latem ze Szczecinka. Wśród nich są Daniel Szymański, Paweł Bednarski, Marcin Kaszczyc i Adam Jabłoński (kapitan) - podstawowi piłkarze, którzy w minionych rozgrywkach byli najskuteczniejsi w MKP - strzelili w sumie 41 bramek w lidze (z 61 ogółem całej drużyny).
Oprócz nich, w barwach MKP nie zobaczymy już Kamila Juśkiewicza, Patryka Wilczyńskiego, Kamila Schaba i Cezarego Palusa.
Nowymi graczami zostali zaś bramkostrzelni zawodnicy Mechanika Bobolice: Adrian Bielecki i Karol Saganowski (razem zdobyli 40 bramek w “okręgówce” w tamtym sezonie), a także Maciej Kondratowicz, Łukasz Kościan (grał niegdyś w Darzborze) i Kamil Kot. Z juniorów Akademii MKP Szczecinek trafił Galust Tovmasyan.

W tej chwili kadra drużyny na rundę jesienną nowego sezonu liczy 21 zawodników. Trenerem bez zmian jest Zbigniew Węglowski (zgłoszony również jako gracz), jego asystentem Mateusz Jureczko, a kierownikiem - Marcin Korabiusz.
Już w sobotę (11.08) szczecinecczanie pojadą do Wałcza na mecz z beniaminkiem, Orłem (to tam właśnie trafił Szymański, a w składzie jest jeszcze Bartłomiej Woźniak, który niegdyś grał w Szczecinku).
 

KADRA MKP SZCZECINEK NA RUNDĘ JESIENNĄ

BRAMKARZE: Mateusz Sochalski, Kamil Kot
OBROŃCY: Łukasz Jurjewicz, Piotr Kusiak, Krzysztof Hrymowicz, Karol Sadzik, Tomasz Marciniak, Jakub Drzewiecki, Grzegorz Kozanko, Zbigniew Węglowski
POMOCNICY: Maciej Góra, Mateusz Jureczko, Mariusz Bedliński, Adrian Bednarski, Galust Tovmasyan, Karol Saganowski, Maciej Kondratowicz, Patryk Kozioł
NAPASTNICY: Aleksy Kizielewicz, Łukasz Kościan, Adrian Bielecki

PRZYBYLI: Adrian Bielecki, Karol Saganowski (Mechanik Bobolice), Maciej Kondratowicz (Błonie Barwice), Łukasz Kościan (Sokół Wyczechy), Kamil Kot (Mechanik Turowo), Galust Tovmasyan (juniorzy)
ODESZLI: Paweł Bednarski (Gwardia Koszalin), Daniel Szymański (Orzeł Wałcz), Adam Jabłoński (Mechanik Turowo), Kamil Juśkiewicz (Unia Solec Kujawski), Patryk Wilczyński (Lech Czaplinek), Kamil Schab (Zawisza Grzmiąca), Marcin Kaszczyc, Cezary Palus (nie wznowili treningów)

fot. MKP Szczecinek
Patryk Witczuk

 

mkp szczecinek iv liga skład - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się