:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Karolina Pisarek na kolejnej okładce ogólnopolskiego magazynu dla kobiet

Karolina Pisarek na kolejnej okładce ogólnopolskiego magazynu dla kobiet

Kolejny sukces Karoliny Pisarek. - Jesteście moją największą motywacją! To dzięki Wam mam siłę do działania! - napisała na swoim profilu w serwisie Instagram modelka, po pojawieniu się na rynku kolejnej okładki, na której widnieje.

Tym razem pochodząca ze Szczecinka 20-letnia Karolina, zagościła na okładce marcowego numeru ogólnopolskiego magazynu dla kobiet - Shape.
W środku nowego numeru, który w sprzedaży jest od 8 lutego, Karolina ćwiczy z Kasią Rain, trenerką światowej sławy modelek. Pokazują innym kobietom, jak trenować, aby mieć ciało jak modelka.
Sesja do magazynu Shape miała miejsce w ubiegłym miesiącu.

To nie pierwsza okładka, na której można zobaczyć szczecinecczankę. Nie licząc grupowej okładki jeszcze w czasie programu “Top Model”, modelka pojawiała się w magazynach Avanti, Be Active (magazyn Ewy Chodakowskiej), greckim Harper's Bazaar, lifestyle'owym HIRO, czy całkiem niedawno JOY.

W ubiegłym tygodniu robiąca aktualnie największą karierę w historii polskiej eydcji popularnego programu “Top Model” modelka, na specjalnej gali promującej nowe pismo o modzie (FashionTV Magazine), została wybrana najlepszą polską modelką roku 2017. 

fot. Łukasz Falkowski
Patryk Witczuk

 

..........................................................................................................................................................

Dołącz do największej, najbardziej liczącej się grupy Czytelników w mieście! Wrzuć Temat! Twoja informacja ma wartość, więc wykorzystując ją gramy fair: Prześlij nam informację ze zdjęciem lub filmem, a wykorzystane przez nas materiały nagradzamy bonami zakupowymi! Szczegóły tutaj.

Jak to zrobić? Najszybciej przez Facebooka @temat.szczecinek : 
https://www.facebook.com/temat.szczecinek/

lub mailem: [email protected]

..........................................................................................................................................................


karolina pisarek szczecinek modeling top model okładka shape - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się