:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Karolina Pisarek w nowej kampanii marki Just Paul

Karolina Pisarek w nowej kampanii marki Just Paul

Światło dzienne ujrzała właśnie kampania nowej kolekcji marki Just Paul, w której uczestniczyła Karolina Pisarek, 20-letnia modelka pochodząca ze Szczecinka. Kolekcja ta jest utrzymana w klimacie, jaki obecny jest w teledyskach piosenkarki Lany del Rey. Szczecinecczanka pozowała do nowej kolekcji na tle opuszczonego budynku. Zdjęcia wykonała Marta Wojtal, scenografią zajął się Piotr Stachurski, a fryzurą modelki - Piotr Siwek.

Szczecinecczanka jest bardzo rozchwytywana w świecie modelingu. Ma na koncie kampanie i współpracę między innymi dla takich marek, jak Sugarfree, Mohito, Apart, Elle Shopping, Elegant, Kontigo, La Mania. Gościła na okładce znanego lifestyle’owego magazynu HIRO i w lutowej Avanti, pojawiła się także na okładce wrześniowego numeru magazynu Ewy Chodakowskiej - Be Active.

Obecnie Karolina Pisarek przebywa w Grecji. w Atenach. Niedawno modelka była w Stanach Zjednoczonych i na Filipinach. 20-latka uczestniczyła w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych.

Absolwentka ZS nr 1 im. KEN zrobiła największą karierę w historii polskiej edycji popularnego programu “Top Model”. Mimo, że w finale zajęła drugie miejsce, nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu olbrzymiego sukcesu. Jej konto w serwisie Instagram śledzi już blisko 510 tysięcy osób. Współpracować z Karoliną chcą zarówno polskie, jak i zagraniczne marki.

Od roku 2015, zatem od pobytu Karoliny w programie, jej życie diametralnie się zmieniło. Z całą pewnością sukcesów szczecinecczanki będzie coraz więcej - modelka otrzymuje mnóstwo zleceń. W lipcu przedłużyła kontrakt z agencją Avant Models, której założycielką i szefową jest jej przyjaciółka, Małgorzata Leitner. M. Leitner jest także agentką Karoliny.

Tutaj do przeczytania nasz styczniowy wywiad z Karoliną

fot. Marta Wojtal
Patryk Witczuk

karolina pisarek just paul kampania modelka sesje szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się