:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C bezchmurnie

Kim są OGR-y o których pisaliśmy wczoraj?

temat.net: archiwum, których pisaliśmy wczoraj - zdjęcie, fotografia

Kim są OGR-y o których pisaliśmy wczoraj? Kolejna informacja na ich temat ma ostudzić niepokój mieszkańców Szczecinka. Otóż, OGR-y to członkowie Ochotniczej Grupy Ratowniczej TADMED ze Szczecinka. Tak! pojawiają się w różnych zakątkach miasta. Ta „nietypowa” grupa ludzi, to szalona i zgrana paczka osób w różnym wieku, mających różne zainteresowania, posiadających dużo energii i entuzjazmu, których łączy jedno – bezinteresowna chęć pomocy drugiemu człowiekowi oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat ratowania życia w naszym mieście jak i poza jego granicami. Często podkreślają, że najlepiej działa się razem - w grupie. Ekipa założona i działająca w Szczecinku, liczy już 40 osób i rozrosła się w szybkim tempie. Członkowie OGR są co raz bardziej zdeterminowani do działań poprzez sukcesy jakie udaje im się osiągać. Zadają sobie wiele trudu alby osiągać cel. Osoby będące na czele grupy co raz częściej wybierają się do innych miast w Polsce, w celu porozumienia się z innymi organizacjami o podobnym profilu działalności, tak aby korzystać z ich doświadczenia i przenosić je do naszego miasta. Plotki o nich krążą, że do perfekcji dążą! Faktycznie, są ambitni i odpowiedzialni, stawiają na rozwój grupy, a przede wszystkim „lubią to co robią”. Liczne spotkania, kursy i szkolenia w jakich uczestniczą żeby podnieść swoją wiedzę w dziedzinie pierwszej pomocy stanowią o ich wyjątkowości. Ich znakiem rozpoznawczym są elementy odblaskowe na czerwonym ubiorze, a także kolorowy emblemat będący symbolem grupy. Tyle szczegółów zdradzili o sobie. Więcej informacji już niebawem, a dla niecierpliwych OGR zaprasza na www.tadmed-szczecinek.pl lub na fb – wpisując: Ochotnicza Grupa Ratownicza Tadmed Szczecinek.

Dziś (2.04) łącząc się z mieszkańcami Szczecinka świecą na niebiesko dla dzieci z autyzmem, wspierając ideę Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

 


Kim są OGR-y o których pisaliśmy wczoraj? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się