:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Klasyfikacje młodych tenisistów

tenis ziemny, Klasyfikacje młodych tenisistów - zdjęcie, fotografia

10 i 11.12 na kortach krytych Aqua-Tur w Szczecinku odbywał się Halowy Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny młodziczek i młodzików. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z Bydgoszczy, Gdańska, Goleniowa, Koszalina, Krakowa, Wałcza, Wejherowa, Wrocławia, Szmotuł, Poznania, Szczecina oraz Szczecinka - informuje nas Józef Szpakowski ze Szczecineckiego Towarzystwa Tenisowego. - Wiele emocji dostarczyli nasi, rodzimi tenisiści a zwłaszcza Gabryś Łosiewicz, który to po pokonaniu „drugiej rakiety” turnieju, prowadząc w decydującym secie 5:2 i 40:0, uległ Mateuszowi Trojanowskiemu (Wałcz).

Wśród chłopców, w grze pojedynczej, w meczu finałowym Mateusz Trojanowski (Piątki Wałcz), pokonał 7:6, 6:0 Mateusza Klimka (GAT Gdańsk). Trzecie miejsce zajęli Kacper Królikowski (AT Promasters Szczecin) i Norbert Dzudzewicz (Olimpia Poznań). W grze podwójnej, w meczu finałowym para Mateusz Trojanowski i Norbert Dzudzewicz, pokonała 1:6, 6:1, 11:9 Kacpra Królikowskiego oraz Doriana Juszczaka (AT Promasters Szczecin).

Wśród dziewcząt w grze pojedynczej, w meczu finałowym Weronika Szałek (KKT Wrocław) pokonała 6:1, 6:0 Olgę Grabowską (MKT Szamotuły). Trzecie miejsce zajęły Adrianna Chyl (Szczecineckie Towarzystwo Tenisowe) oraz Weronika Janiszek (KS Grzegorzycki Kraków). W grze podwójnej, w meczu finałowym para Olga Grabowska, Weronika Szałek, pokonała 6:4, 6:2 Michaline Zubko (Goleniów) i Hannę Koczan (Koszalin).


Klasyfikacje młodych tenisistów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com