:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C bezchmurnie

Klaudia Gawrych najlepsza w województwie!

Klaudia Gawrych najlepsza w województwie!

We wtorkowy (12.06) poranek na stadionie OSiR w Goleniowie, odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców.

Tego dnia rywalizowano  w biegach przez płotki, biegach na 100, 300, 600 i 1000 metrów, a także w skoku w dal, skoku wzwyż, rzucie dyskiem czy oszczepem. W Goleniowie rywalizowali zawodnicy i zawodniczki między innymi z Kołobrzegu, Koszalina, Szczecina, Stargardu czy Wałcza.

Świetnie w zawodach skoku wzwyż spisała się reprezentantka Miejskiego Klubu Lekkoatletycznego Szczecinek, Klaudia Gawrych. 15-letnia uczennica Zespołu Szkół im. Jana III Sobieskiego skoczyła na wysokość 156 cm i została tym samym mistrzynią całego województwa! Przed rokiem, w Białogardzie, zajęła miejsce trzecie.
Także w ubiegłym roku, ZZLA (Zachodniopomorski Związek Lekkiej Atletyki) przyznał podopiecznej trenera Jacka Lesiuka Kółko Olimpijskie, które trafia do zawodników wyróżnionych za osiągnięte wyniki sportowe osiągnięte w całym roku. Klaudia Gawrych regularnie staje na podium w zawodach, w których startuje w skoku wzwyż.

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


klaudia gawrych mkl szczecinek skok wzwyż - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się