:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C pochmurno z przejaśnieniami

Klaudia Gawrych z MKL Szczecinek z Kółkiem Olimpijskim!

ZZLA (Zachodniopomorski Związek Lekkiej Atletyki) jak co roku, opublikował na swojej stronie zawodników wyróżnionych za osiągnięte wyniki sportowe, tym razem za rok 2016. Jedną z nagrodzonych zawodniczek jest 14-letnia mieszkanka Szczecinka, Klaudia Gawrych – lekkoatletka MKL Szczecinek. Jej trenerem jest  Jacek Lesiuk.

Klaudia uprawia skok wzwyż. Warto wspomnieć, że kółka olimpijskie nadaje wyróżnionym sportowcom Polski Komitet Olimpijski (PKOl.). I, II oraz III kółko można zdobywać w dyscyplinach, które mieszczą się w programie olimpiady, natomiast IV i V kółko - jedynie w konkurencjach olimpijskich.
Zawodnik może zdobywać w jednym cyklu olimpijskim tylko raz Kółko Olimpijskie danego stopnia.

I Kółko Olimpijskie przyznawane jest za zdobycie miejsc 1-3 w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, zwycięzcom Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz triumfatorom całorocznych cyklów zawodów o zasięgu ogólnopolskim.

Klaudia Gawrych odebrała wyróżnienie od członka Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Gratulacje!

 

Foto: MKL Szczecinek
Opr: Patryk Witczuk

klaudia gawrych lekkoatletyka kółko olimpijskie - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się