:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

Kłótnia młodych rowerzystów i pechowy finał przejażdżki na placu Wolności

O tym, jak może się zakończyć wspólna przejażdżka rowerami można się było przekonać w poniedziałek (21.05) około godziny 15.00 na placu Wolności.

W wyniku kłótni trzech młodych rowerzystów jeden z uczestników wyprawy rowerową przejażdżkę zakończył w szpitalu. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Co się stało?

- Trzech młodych rowerzystów jechało w kierunku placu Wolności - mówi nam sierż Ewa Żaglewska z KPP w Szczecinku. - Pomiędzy chłopakami doszło do kłótni. Jeden z nich zdenerwował się tak bardzo, że z całej siły kopnął drugiego uczestnika tej przejażdżki. 

Jak się dowiedzieliśmy, młody cyklista rozciął sobie wargę. Na miejscu błyskawicznie pojawiła się policja oraz karetka. Rowerzysta został zabrany do szpitala. Młodzi ludzie, którzy uczestniczyli w tym zdarzeniu, ponieważ byli nieletni, zostali przekazani rodzicom. Sprawa będzie wyjaśniana. 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


rowerzysta pieszy zderzenie pomoc - komentarze opinie

  • gość 2018-05-22 15:35:59

    Patologia

  • gość 2018-06-13 06:41:08

    I jeszcze zabronią jeździć rowerem po deptaku i JHD będzie szczęśliwy

Dodajesz jako: Zaloguj się