:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

Klub Impuls Szczecinek triumfuje w Bobolicach

Klub Strzelecki LOK Impuls Szczecinek może się pochwalić kolejnymi sukcesami.

Strzelcy wzięli udział w Indywidualnych Otwartych Zawodach Strzeleckich „Margolin 71”, jakie odbyły się w ubiegłą niedzielę, 15 października w Bobolicach. Klub zatriumfował i wrócił z pucharem.
- Nasz zawodnik okazał się bezkonkurencyjny w strzelaniu ze strzelby gładkolufowej. Marek Podlewski, bo o nim mowa, kolejny raz przywiózł do Szczecinka puchar za pierwsze miejsce – relacjonuje Paweł Szarkowski z klubu Impuls. - Co on z ta strzelba wyrabia! Na tarczy dziesiątka za dziesiątką! Ostatnie wyniki mówią wyraźnie, że strzelba gładkolufowa staje się naszą szczecinecką specjalnością. Podczas ostatnich zawodów, jakie odbyły się w Manowie, trzy pierwsze miejsca zajął właśnie Klub Impuls.
W Boblicach wystartowali: Tadeusz Hołdakowski, Daniel Koziński, Agnieszka Czarnota, Mariusz Lewkowicz, Mateusz Janczi, Robert Kochanowski, Łukasz Winnicki, Łukasz Salwa, Mieczysław Arciuszewicz, Piotr Ptasiński. Paweł Szarkowski oraz Artur Wielochowski. 
- Lok Bobolice zawsze staje na wysokości zadania i organizuje genialne zawody – dodaje Paweł Szarkowski. Podczas całej imprezy panowała miła, rodzinna atmosfera, a przy grillu i herbacie można było porozmawiać i powymieniać się doświadczeniami z innymi strzelcami.
 

klub strzelecki lok impuls szczecinek triumf zwycięstwo zawody bobolice - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się