:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Kobieta, która próbowała się utopić, biegający koń i potrącony pies

W okresie od 14.11. do 20.11. strażnicy miejscy podjęli 99 interwencji w stosunku do 85 osób - informuje Straż Miejska w swoim raporcie. - Za pomocą kamer monitoringu ujawniono 17 zdarzeń, we wszystkich przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.

17.11.2016 r. około godziny 15:25 dyżurny straży miejskiej otrzymał telefoniczne wezwanie do młodego chorego konia, który miał przebywać na ul: 1 Maja pry firmie EUROKOPERT. Okazało się, że jest to sześciomiesięczne źrebię chore i będące pod opieką weterynaryjną. Ustalono jego właściciela, któremu go przekazano.

17.11.2016 około godziny 20:15 na ul: Pilskiej patrol policji podejmował czynności związane z kolizją samochodu z psem. Na miejsce wezwali patrol straży miejskiej celem zabrania potrąconego psa. Dyżurny straży miejskiej skontaktował się z lekarzem weterynarii a następnie patrol przewiózł potrąconego psa do weterynarii celem udzielenia mu pomocy.

18.11.2016 r. około godziny 12:00 dyżurny Straży Miejskiej został telefonicznie poinformowany o kobiecie która w okolicy tzw. Tajwanu usiłuje wskoczyć do jeziora chcąc się utopić. Wskoczyła do jeziora, następnie wyszła z niego i ponownie usiłowała wskoczyć już innym miejscu. Pewnie liczyła na to, że jest tam głębiej. Kobieta ta została zatrzymana przez przechodząca parkiem kobietę. Na miejsce został wysłany patrol straży miejskiej, który przejął niedoszłą samobójczynię. Strażnicy okryli ją kocem termicznym. Z uwagi na to, że nie posiadała ona żadnych dokumentów oraz zachowywała się dziwnie na miejsce wezwano zespół ratunkowy, który zabrał ją do szpitala

19.11.2016 około godziny 18:10 interwencja w poczekalni dworca PKP gdzie operator kamer monitoringu miejskiego zauważył spożywanie alkoholu przez cztery osoby. Patrol, który udał się na miejsce wylegitymował czterech bezdomnych, na których zostaną sporządzone wnioski o ukaranie.


Kobieta, która próbowała się utopić, biegający koń i potrącony pies komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com