:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

"Kobiety Aktywne" zebrały dużo pieniędzy dla Tomka

charytatywnie,

Udało się! Akcję charytatywną zorganizowaną przez Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet może uznać za pomyślnie zakończoną. Podczas grudniowej zabawy w hali sportowej, a także dzięki indywidualnym wpłatom na konto, na rzecz chorego na stwardnienie rozsiane Tomka Możucha udało się zebrać kwotę 13 700,00 zł. Za tą sumę już zakupiono specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny. 

O wszystkim poinformowały Aktywne Kobiety w czasie czwartkowej (12.01) konferencji prasowej. – W oficjalny sposób publicznie podsumowaliśmy akcję charytatywną na rzecz Tomka Możucha, która odbyła się w dniu 3.12.2016r. w hali sportowej przy ul. Wiatracznej w Szczecinku. Dosłownie w ciągu 2 miesięcy wspólnie intensywnie pracowaliśmy na to, aby akcja charytatywna się udała – poinformowały organizatorki przedsięwzięcia.

- Cel, który sobie postawiliśmy był taki, żeby zebrać pieniążki na sprzęt rehabilitacyjny dla Tomka. Udało nam się go zrealizować dzięki firmom, instytucjom, organizacjom pozarządowym, osobom prywatnym, nauczycielom wraz z rodzicami uczniów, a także dzięki mieszkańcom Szczecinka i powiatu szczecineckiego i wolontariuszom, którzy darem serca wsparli finansowo i rzeczowo naszą inicjatywę. Pieniądze na konto wpływały jeszcze do końca grudnia z różnych zakątków Polski.

- Zebraliśmy łącznie 13 700,00 zł. Dzięki tej sumie zakupiliśmy specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny, który oficjalnie przekazaliśmy rodzicom Tomka. Dziękujemy Wam serdecznie za ogromne serca, za to, że byliście w tym dniu razem z nami – dodały na koniec Kobiety Aktywne.

Foto: SAK

"Kobiety Aktywne" zebrały dużo pieniędzy dla Tomka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com