:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Kogo to numer telefonu ?

Porady, numer telefonu - zdjęcie, fotografia

Masz już po dziurki w nosie ciągłych, głuchych telefonów? A może Twoim głównym problemem są duże ilości nieodebranych połączeń od obcych numerów telefonów? Całkiem prawdopodobne jest także, że musisz walczyć z wiadomościami tekstowymi, które wysyła do Ciebie nieznajoma osoba. Jednak teraz wszystkie wątpliwości dotyczące powyższych kwestii zostaną raz na zawsze rozwiane. A wszystko to dzięki serwisom do wyszukiwania obcych numerów i ich abonentów. Sprawdź czyjnumertelefonu.pl i dowiedz się wszystkiego o numerze.

Zobacz jak łatwo można dowiedzieć się kto dzwoni!

Teraz jest kilka sposobów pozwalających ustalić do kogo należy numer, który jest nam nieznany. Jednym z nich jest chociażby skorzystanie z książki telefonicznej. Bez znaczenia jest tutaj to, czy postawimy na jej tradycyjną wersję, czy wręcz przeciwnie przeglądniemy ją w formie elektronicznej w Internecie. Jednak może to trochę potrwać bowiem znamy numer, a nie znamy abonenta. A przecież książki telefoniczne opierają się właśnie na poszukiwaniu numeru, na podstawie danych dotyczących konkretnej osoby. Dlatego najlepiej skorzystać ze stworzonych właśnie w tym celu internetowych wyszukiwarek obcych numerów telefonów. Taka baza numerów to na przykład czyjnumertelefonu.pl To właśnie tam można sprawdzić czyj to numer. A wszystko to trwa zaledwie kilka chwil. Wystarczy cyfra po cyfrze wpisać nurtujący nas ciąg znaków i wybrać opcję wyszukaj. Potem serwis przeszuka bazę numerów, do której ma dostęp. W ich wyniki otrzymamy zestawienie zawierające informacje o tym abonencie oraz jego numerze.

Teraz już wiesz czyj to numer.

Na informacje te, będą składały się różnego rodzaju dane. Przede wszystkim będą to oczywiście oceny dodane przez innych użytkowników, bowiem to oni tworzą tę stronę. Ty także możesz dołączyć do ich grona i przyczynić się bezpośrednio do rozwoju takiego niezwykle przydatnego serwisu. Zapoznanie się z takimi ocenami powie nam bardzo wiele o numerze. Na przykład dowiemy się czy jest to numer dobry, czy też zły. Już to wskaże, czy odbierać go, czy raczej nie. Zobaczymy także zestawienie ukazujące numery, które są najczęściej oceniane jako negatywne. To one są najbardziej niebezpieczne. W dodatku przeczytać będzie można komentarze o konkretnym numerze. Zawarte tam opisy nieco bardziej konkretnie opiszą nam do kogo należy obcy numer. Treści tych komentarzy są naprawdę różnorodne. Zależą przede wszystkim od charakteru numeru – tego czy jest on pozytywny, czy negatywny. Mogą mieć następujące brzmienie: „to jakaś firma”, „naciągacze, chcą nas wszystkich oszukać i wyciągnąć od nas pieniądze”, „z tego numeru dzwonią do mnie od miesiąca i to po kilkanaście razy dziennie, nie do wytrzymania”.

 

artykuł partnera serwisu