:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?PILNE

Kolarze ze Szczecinka z dobrymi wynikami na Pomerania Maraton MTB

Kolarze ze Szczecinka z dobrymi wynikami na Pomerania Maraton MTB
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
09/04/2018 08:32

W sobotni poranek (7.04), w Bożympolu Wielkim odbyła się II. edycja Pomerania Maraton MTB. W zawodach udział wzięli zawodnicy między innymi z Lęborka, Gdańska i Torunia, a także trzej reprezentanci Stowarzyszenia Rowerowego Szczecinek.

Drużynę ze Szczecinka reprezentowali w sobotę: Julia Michałowska, Marcin Hemperek oraz Maciej Zięba.
Pomerania Maraton MTB to cykl imprez skierowanych do pasjonatów kolarstwa na Pomorzu. Uczestnicy mają 3 trasy do wyboru: Junior, Speed oraz Mega.
W konkurencji “Mega”, która liczyła trasę o dystansie 61,5 km, w kategorii wiekowej kobiet 30 lat, pierwsze miejsce zajęła z czasem 03:17:57 Julia Michałowska. W zmaganiach mężczyzn 40 lat, jako trzeci linię mety przekroczył Marcin Hemperek (jego czas: 02:49:42). Maciej Zięba w kategorii M40, uplasował się na szóstej pozycji z czasem 03:00:51.
Najlepsi tego dnia zawodnicy otrzymali puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Trzecia edycja Maratonu odbędzie się w dniach 12-13 maja odpowiednio w Pucku i w Sławotówku (“czasówka” i maraton).  Trasa zawodów będzie biegła przez tereny Puszczy Darżlubskiej. Na trasie nie zabraknie sporych rozmiarów przewyższeń.


fot. Stowarzyszenie Rowerowe Szczecinek
Patryk Witczuk

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek

stowarzyszenie rowerowy szczecinek maraton mtb kolarstwo - komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Pracownicy magazynowi

Work Balance jest agencją z doświadczeniem, która specjalizuje się w usługach z zakresu leasingu pracowniczego (inaczej leasingu personalnego)...


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

SYNDYK sprzeda mieszkanie w

Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości lokalowej w Szczecinku przy ulicy Polnej 20/1. Lokal 2-pokojowy o powierzchni..


Zobacz ogłoszenie

RODO- ochrona danych w firmie-

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

Przedstawiciel ds. Sprzedaży

Jesteśmy Międzynarodową Firmą Ubezpieczeniową posiadającą w swojej ofercie szeroki wachlarz rozwiązań finansowych dla klientów indywidualnych i..


Zobacz ogłoszenie

Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych (narożniki, kanapy, fotele, krzesła i inne), samochodów i..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 515 026

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 515 026 978 - SZCZECINEK I OKOLICE


Zobacz ogłoszenie

Pranie dywanów i mebli

Oferujemy pranie, czyszczenie, impregnację oraz suszenie - dywanów, - wykładzin, - tapczanów, - narożników, - foteli, - krzeseł i innych mebli..


Zobacz ogłoszenie

PRZYJMĘ DO PRACY Pracownik

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych. Praca w Szczecinku. Dobre warunki wynagrodzeniowe.


Zobacz ogłoszenie