:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C umiarkowane opady deszczu

Kolędnicy z "ekonoma"

Dzieci i młodzież, Kolędnicy

    W środę, 11 stycznia 2017 r., grupa wolontariuszy z Zespołu Szkół nr 1 im. KEN w Szczecinku, wyruszyła z kolędowaniem w ramach projektu "Kolędnicy", realizowanego przy współpracy z MOPS. To już kolejna odsłona tej akcji, która ma na celu wprowadzenie młodzieży w środowiska lokalne - informuje nas Natalia Warzyńska, koordynator Szkolnego Klubu Wolontariusza w ZS 1 im. KEN.

     Odwiedzono podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy "Walentynka", Domu Dziennego Pobytu "Złota Jesień" oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej "ATUT". Całość upłynęła przy wspólnym kolędowaniu, składaniu życzeń noworocznych oraz rozmowach na temat dalszej formy współpracy ze wspomnianymi placówkami, w ramach działalności Szkolnego Klubu Wolontariusza.

     Złożono również wizyty w domach osób starszych, często samotnych i chorych, aby przekazać im w ten sposób chociaż małą namiastkę radości, którą wolontariusze dzielili tego dnia z innymi.


Kolędnicy z "ekonoma" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com