:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C słabe opady deszczu

Kolędowanie w SP4

21 grudnia w Szkole Podstawowej nr 4 w Szczecinku odbyła się trzecia edycja koncertu Kolędowanie z „czwórką.” Tradycyjne kolędy w nowej odsłonie, nowe świąteczne przeboje i dziecięca zabawa w teatr, to wszystko można było zobaczyć w wykonaniu naszych uczniów. Doskonale przygotowane pod względem wokalnym, a przede wszystkim artystycznym dzieci, prezentowały swoje talenty w obecności swoich rodziców, dziadków i całej społeczności szkoły. Świąteczne rytmy od samego początku wprowadziły słuchaczy w wyjątkowy nastrój, a galowe kostiumy dodały charakteru całemu widowisku. Każda klasa zaprezentowała swoisty show, począwszy od melancholijnego wykonania góralskich kolęd, poprzez skoczny taniec, precyzyjnie zaaranżowany w rytm Jingle Bells, aż do małego spektaklu, stworzonego na bazie świątecznego utworu Majki Jeżowskiej. „Było wzruszająco”, tak komentowali koncert poruszeni słuchacze. Dopełnieniem całego koncertu był kiermasz ozdób świątecznych- własnoręcznie wykonanych przez naszych uczniów.

„Nutka refleksji i zadumy, szczypta magii świąt, chwila zastanowienia się nad tym, co naprawdę ważne”, to fragment podziękowania, dla artystów i słuchaczy, wygłoszonego przez panią dyrektor Renatę Romaniuk -znakomite podsumowanie całego koncertu.

 

Magdalena Leonowicz

Zdjęcia. Lena Kulesza


Kolędowanie w SP4 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com