:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Kolejna wygrana kadetek Gromu

koszykowka, Kolejna wygrana kadetek Gromu - zdjęcie, fotografia

W miniony weekend wszystkie trzy zespoły GKS GROM Turowo rywalizowały w swoich ligach na parkietach Koszalina. W sobotę sensacyjne zwycięstwo w finale ligi KLR wywalczyły młodziczki młodsze, w niedzielę 5 lutego 2017 jako pierwsze swój bój ligowy stoczyły kadetki.

Mecz z UKS 16 nie należał do najłatwiejszych. Młode Koszalinianki bardzo ambitnie walczyły, utrudniając grę podopiecznym Marcina Pietrzaka w szybkim ataku. Mimo bardzo dużej ilości strat oraz błędów własnych w obronie udaje nam się kontrolować przebieg spotkania od pierwszego do ostatniego gwizdka.

Wygrywamy każdą kwartę, próbując różnych rozwiązań w ataku oraz obronie.

UKS 16 Koszalin  38 : 73  GKS GROM Turowo

(9:20, 9:16, 8:16, 12:21)

Dla Gromu:  Noga Agata 22, Bukowska Daria 12, Kononowicz Magdalena 11, Król Izabela 11, Wit Anna 8, Górzyńska Karolina 5, Wiśniewska Wiktoria 2, Gorbacz Julia 2, Szewczyk Karolina, Tomaszewicz Kinga, Patalas Julia 0.

Bardzo ważne spotkanie czeka nasze kadetki we wtorek w Drawsku Pomorskim. Mecz na szczycie tabeli U16 naszego województwa zdecyduje o kolejności rozstawienia zespołów przed rozgrywkami strefowymi z Wielkopolską.

 

info/foto: Grom Turowo

Kolejna wygrana kadetek Gromu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com