:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Kolejny łabędź znaleziony nad Trzesieckiem. Nie dawał oznak życia

Interwencje, Kolejny łabędź znaleziony Trzesieckiem dawał oznak życia - zdjęcie, fotografia

To drugi, w ciągu czterech tygodni, łabędź znaleziony bez oznak życia w parku miejskim. Tym razem na plaży przy samym Zamku. Zauważyli to, jak zwykle, państwo Helena i Stanisław Stefańscy, którzy codziennie doglądają tych ptaków na Trzesiecku. Większości z nich nawet nadali imiona, a wszystkie mają policzone co do sztuki. 

- Proszę zwrócić uwagę na szyję tego łabędzia - pokazuje pan Stanisław. - Zgrubienie jest takie, jakby miał połamane w tym miejscu kości. 

- Możliwe, że dostał kijem - mówi pani Helena. - Przecież złych ludzi nie brakuje. Można by było to dokładnie ustalić na prześwietleniu, ale kto by robił sekcję martwemu łabędziowi….

Okazuje się jednak, że… ptak żyje! Zaalarmowani naszym artykułem (wersja poprzednia mówiła o śmierci) na miejscu zjawili się strażnicy miejscy, którzy postanowili zawieźć łabędzia do Lecznicy dla Zwierząt. Na miejscu okazało się, że daje oznaki życia. Zanim zostanie dokładnie zdiagnozowany, teraz musi się trochę ogrzać.

Kolejny, martwy łabędź, znaleziony nad Trzesieckiem from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

 

 

Kolejny łabędź znaleziony nad Trzesieckiem. Nie dawał oznak życia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com