:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Kolejny padły łabędź i rybitwa, śpiący na przystanku, blokady na koła

Straż Miejska, Kolejny padły łabędź rybitwa śpiący przystanku blokady koła - zdjęcie, fotografia

W okresie od 23.01.2017 r. do 29.01 strażnicy podjęli 135 interwencji w stosunku do 161 osób - informuje w swoim raporcie Straż Miejska w Szczecinku. Za pomocą kamer monitoringu miejskiego operatorzy ujawnili 30 zdarzeń, we wszystkich przypadkach interwencje podejmowali strażnicy miejscy. W tym czasie odłapali lub przejęli i przewieźli do schroniska dla zwierząt 4 psy i 9 kotów. Założyli 24 blokady na samochody parkujące w sposób nieprawidłowy.

25.01.2017 około godziny 8:30 strażnicy kontrolowali miejsca gdzie przebywają bezdomni. Podczas kontroli pustostanu na ul. Wodociągowej jeden 

z bezdomnych zdecydował się na pobyt w ośrodku dla bezdomnych. Strażnicy przewieźli go do ośrodka dla bezdomnych, gdzie będzie mógł pozostać.

28.01.2017 około godziny 15:15 strażnicy miejscy patrolując ulicę Jana Pawła II zauważyli mężczyznę śpiącego na przystanku komunikacji miejskiej. Mężczyzna był upojony alkoholem. Po obudzeniu i wylegitymowaniu mężczyzna oddalił się.

29.01.2017 około godziny 11:20 dyżurny straży miejskiej został powiadomiony o padłym łabędziu, który miał leżeć w okolicy wyciągu do nart wodnych. Na miejscu strażnicy znaleźli padłą rybitwę. W związku z ptasią grypą została przewieziona do weterynarii.

W ostatnim tygodniu były kontynuowane kontrole miejsc gdzie przebywają bezdomni oraz kontrole kotłowni przydomowych.

Kolejny padły łabędź i rybitwa, śpiący na przystanku, blokady na koła komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com