:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Kolejny pijany za kierownicą traktora

Kolejny pijany za kierownicą traktora

Apele o to, by nie prowadzić po tym, kiedy piło się alkohol, nie skutkują. Tydzień pracy policji i… kolejni pijani kierowcy. W tym tygodniu było ich 7.

Najwięcej wydmuchał w policyjny alkomat mieszkaniec Gminy Barwice. 58-latek miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Co ciekawe, mężczyzna postanowił pójść w ślady niechlubnego rekordzisty sprzed tygodnia, wsiadając za kierownicę… ciągnika marki ursus.

To nie koniec policyjnego raportu. Jak poinformowała mł. asp. Anna Matys, rzecznik KPP w Szczecinku, znane są już szczegóły wypadku, jaki miał miejsce w ubiegłym tygodniu na ul. Kościuszki. – Kierujący pojazdem marki vw passat, 32-letni mieszkaniec Szczecinka, wykonując skręt w lewo, wymusił pierwszeństwo na poruszającym się na motorowerze, 26-letnim kierowcy. Motorowerzysta z impetem uderzył w drzwi samochodu. W wyniku zderzenia doznał urazu obojczyka i prawej nogi. Został przewieziony do szpitala. Kierującemu vw zostało natomiast zatrzymane prawo jazdy – mówi nam Anna Matys.

W raporcie znalazły się także przestępstwa narkotykowe, a wśród nich: - W minionym tygodniu szczecinecka policja zatrzymała też 30-latka, który posiadał środki odurzające w postaci amfetaminy. Zatrzymanemu groziłoby do 3 lat więzienia, ale po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Zatrzymanego mężczyznę policjanci odprowadzili do zakładu karnego – dodaje rzecznik.

pijany, policja, alkohol, traktor - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się