:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Kolejny "samobój" PO? Starosta Lis oburzony. "Pan burmistrz Douglas ogromnie mija się z prawdą"

Starosta Lis oburzony rezygnuje z MEC.
03/07/2018 10:23

Jeszcze nie udało się rozstrzygnąć wewnętrznego konfliktu pomiędzy koalicjantami PO i Nowoczesnej dotyczącego kandydata na burmistrza Szczecinka, a już nad szczecineckie struktury Platformy napłynęły kolejne czarne chmury. Tym razem przyczyniła się do tego ubiegłotygodniowa konferencja prasowa Porozumienia Samorządowego, podczas której stowarzyszenie przedstawiło swojego kandydata na burmistrza miasta – Wiesława Suchowiejkę. Jak się okazało ten fakt nie był po myśli szefa struktur szczecineckiej PO, burmistrza Jerzego Hardie-Douglasa, który z liderem Porozumienia Samorządowego, starostą Krzysztofem Lisem od lat buduje koalicję w powiecie. Burmistrz skomentował ambicje wyborcze starosty w jednym ze swoich ostatnich felietonów: Jerzy Hardie-Douglas nazywał Krzysztofa Lisa „obrotowym” i zarzucił staroście, że na polecenie ówczesnego szefa struktur SLD, senatora Witolda Gładkowskiego wyrzucił go z pracy, którą był wówczas szczecinecki szpital.


Efekt? Słowa, które padły we wspomnianym felietonie spowodowały, że Krzysztof Lis postanowił w poniedziałek (2.07) wycofać swoje członkostwo w Radzie Nadzorczej MEC w Szczecinku. W rozmowie z „Tematem” Krzysztof Lis podkreślił, że nie zamierza zmieniać swojej decyzji, dopóki burmistrz oficjalnie nie przyzna, że felieton był błędem i pojawiły się w nim stwierdzenia, które nie mają pokrycia w rzeczywistości.
- W mojej opinii felieton burmistrza jest konsekwencją tego, że Porozumienie Samorządowe, jako stowarzyszenie działające od 15 lat na terenie powiatu szczecineckiego, zdecydowało, że w tych wyborach samorządowych wystawi również swojego kandydata na burmistrza Miasta Szczecinka. Chyba pan burmistrz, przyjmując taką informację, nie może się z tym pogodzić – powiedział nam Krzysztof Lis. 


    - Demokracja ma to do siebie, że co cztery lata poddajemy się weryfikacji. Każde ugrupowanie, partia ma możliwość zaprezentowania swoich kandydatów i wystartowania w wyborach. To jest dobre prawo demokracji – dodał nasz rozmówca.


    Starosta, nie chcąc komentować całego tekstu, odniósł się jedynie do dwóch kwestii. Do tego, że jako wspomniany „obrotowy” układa się z silniejszymi przed lub po wyborach, a także do sprawy zwolnienia Hardie-Douglasa ze szpitala.
    - Nie zamierzam komentować całego wpisu pana burmistrza, bo nie jest to w moim stylu – zaznaczył Krzysztof Lis. - Pan burmistrz pisze oczywiście wiele nieprawdy. Nazywając mnie jakimś „obrotowym”, zapomina, że od 12 lat w powiecie funkcjonowała koalicja pomiędzy Platformą a Porozumieniem Samorządowym. Najpierw była koalicja PO-PSL-PS, a potem cztery lata temu to my wygraliśmy wybory i nikomu innemu, jak właśnie PO, zaproponowaliśmy kontynuację wcześniejszej, 8-letniej koalicji. A mogliśmy równie dobrze tego nie robić. Przypomnę, że po ostatnich wyborach w Radzie Powiatu mieliśmy 6 radnych, PO miało - 5, PSL - 4, RdS - 3 i SLD-1. I jako wygrani mogliśmy zaproponować koalicję innym ugrupowaniom. A my zaproponowaliśmy kontynuację tego, co było. Mogę więc zapytać, gdzie w innych samorządach jest podobna, 12-letnia koalicja? 


- Jeśli chodzi o szpital, pan burmistrz ogromnie mija się z prawdą. Wychodzi na to, że panu burmistrzowi w Szczecinku wolno więcej, bo przecież pan burmistrz Jerzy Hardie-Douglas znany jest z tego, że ma taki „ostry język”. Ja z kolei uważam, że wolno mu tyle samo, co każdemu innemu – zwraca uwagę Krzysztof Lis. - Przypisuje mi sprawę związaną z jego zwolnieniem z pracy. To miało miejsce 18 lat temu! Niektórzy od tego czasu zdążyli się urodzić i uzyskać prawa obywatelskie. Ja po tym artykule przejrzałem dokładnie dokumenty związane z okolicznościami odejścia pana burmistrza ze szpitala... 
Nasz rozmówca wskazał, że po pierwsze starosta nie ma i nie miał kompetencji do tego, by zwalniać lekarzy ze szpitala. Jako organ prowadzący może jedynie wpływać na powoływanie i odwoływanie szefów jednostek. Ale nie robi tego sam; odpowiedzialny za to jest Zarząd Powiatu, który jest organem kolegialnym. Zdaniem starosty sprawa odwołania Jerzego Hardie-Douglasa miała nieco inne okoliczności, które warto przypomnieć. 
- Wtedy ówczesna pani dyrektor szpitala zwolniła z pracy Jerzego Hardie-Douglasa i jeszcze dwóch lekarzy w związku z brakiem możliwości współpracy – wyjawił nam Krzysztof Lis. - Potwierdzają to dokumenty przedstawiane na Radzie Społecznej i na Zarządzie Powiatu, przyzwaliśmy panią dyrektor do ponownego zatrudnienia tych lekarzy. Była to bardzo zła decyzja, bo oznaczałaby, że lekarzy o określonych kwalifikacjach w szpitalu po prostu by nie było. Natomiast pani dyrektor nie zdecydowała się na ich przywrócenie. Więc na Radzie Społecznej postawiłem wniosek o odwołanie pani dyrektor. Na 13 obecnych członków 11 głosowało „za”. W związku z tym 18.12.2000 roku Zarząd Powiatu odwołał panią dyrektor z funkcji dyrektora szpitala i nakazał nowemu dyrektorowi zatrudnienie wspomnianych lekarzy. To są fakty. Później był następny epizod związany z nowym dyrektorem, który znowu nie mógł się porozumieć z panem Jerzym Hardie-Douglasem i w konsekwencji go zwolnił. Ale to jest już zupełnie inna ścieżka. Przypisywanie mi tego, że to ja go zwolniłem, jest absolutnie nie na miejscu, jest kłamliwe i nieprawdziwe. Natomiast trzeba powiedzieć o tym, co działo się 18 lat temu, ponieważ powtarzane wielokrotnie kłamstwo staje się powoli prawdą.
Starosta w chwili obecnej nie widzi możliwości, by w dalszym ciągu reprezentować interesy „wspólnika”, w związku z tym nie będzie już zasiadać w Radzie Nadzorczej spółki miejskiej MEC w Szczecinku. Mówi Krzysztof Lis: 


- Posiadam uprawnienia członków rad nadzorczych, zdałem egzamin państwowy w Ministerstwie Skarbu. Kilka lat temu to pan burmistrz poprosił mnie, czy nie mógłbym zgodzić się na pełnienie funkcji członka Rady Nadzorczej w Mecu. Ja się na to zgodziłem. Moja kadencja minęła w czerwcu tego roku. Akurat nie byłem obecny na Walnym Zgromadzeniu rady, podczas którego pan burmistrz nawet nie pytając o zdanie, znów mnie powołał do Rady Nadzorczej. Natomiast wobec sytuacji, w której pan burmistrz w taki sposób ocenia moją osobę, nie mogłem zrobić nic innego, jak tylko w dniu wczorajszym (poniedziałek, 2.07) złożyć rezygnacje z członka Rady Nadzorczej. Uzasadniłem to w taki sposób, że nie widzę możliwości dalszego reprezentowania zgromadzenia wspólników w Radzie Nadzorczej spółki miejskiej MEC wobec takiej opinii pana burmistrza o mojej osobie. 


- Wczoraj rozmawiałem z panem burmistrzem, próbował mnie przekonać, żebym nie rezygnował dodał nasz rozmówca. – Jednak jestem zdumiony, że mimo wszystko tak wysoko ocenia moją pracę. No, ale niektórych spraw nie można pominąć i udać, że ich nie było. Jeśli pan burmistrz w tak czy inny sposób ustosunkowuje się do mojej osoby, to musiałby w trochę inny sposób odnieść się do komentarza, który zawarł w felietonie. Musiałby powiedzieć, że jednak w tym, co napisał, jest nieprawda. Powiedzieć, że tych słów żałuje. W obecnej chwili nie widzę możliwości, bym ponownie reprezentował zgromadzenie wspólników w spółce MEC Szczecinek i nie zamierzam swojej decyzji wycofywać.  

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek

starosta lis douglas mec sld szpital praca porozumienie samorządowe suchowiejko - komentarze opinie

 • gość 2018-07-03 11:14:55

  prowincjonalny kaczorek ma się przyznać do kłamstwa? to może od razu zróbmy listę, oj - będzie długa :D

 • Gość - niezalogowany 2018-07-03 11:26:52

  Oj POkąsa się jeszcze sitwa miejska z powiatową.POkąsa:-)

 • gość 2018-07-03 11:40:12

  O trzęsą tyłkami w PO, widać widmo Porażki się zbliża. Panie Starosto proszę się więcej z tym Panem z Ratusza nie układać. Są inne opcje naprawdę chętne do współpracy.

 • Marek - niezalogowany 2018-07-03 11:49:00

  Osoba, która wypisuje w kółko to samo tj. Nieporozumienie Samorządowe itd......., wiem kto to jest, mogłem się domyślać. Szkoda, że tak piszesz, bo nie masz ku temu podstaw, ujawnię cię przed wyborami, żeby wszyscy widzieli, kto. Wtedy będzie jazda.

 • gość 2018-07-03 11:52:13

  to będzie ciekawa wojna o ochłapy stołków, które dla nich zostaną

 • Marta - niezalogowany 2018-07-03 12:26:50

  PO-PiS - ują się w kraju, cały świat patrzy co się dzieje, nie chcę tego w powiecie, będę głosowała na Porozumienie Samorządowe.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-03 12:50:24

  Panie starosto - teraz pan sie obraża i rezygnuje z członkostwa w Mecu? Przecież 4 lata temu synek burmistrza,, popełnił '' jeszcze lepszy felieton na pana temat i wtedy jakos pan te kwestie przemilczal...

 • gość 2018-07-03 13:40:45

  Suchowiejko z żoną zrezygnowali z PO, Lis z rady nadzorczej... co - ludzie na forach i ulicy gadali o "ciepłych podsadkach dla swoich" to strach obleciał? ? ;P

 • Arek - niezalogowany 2018-07-03 14:26:52

  I bardzo dobrze zrobili że zrezygnowali, ciekawe czy wy z PO zrezygnujecie z kilku etatów, ciepłe posadki w spółkach i organizacjach miejskich MEC, PGK, PWiK, SAPiK, KCUW itd. ludzie też to widzą i gadają na mieście więc nie martw się o PS, tylko o swoich. W listopadzie wyborcy wam pokażą, będzie wymiatanie z urzędów i spółek.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-03 14:31:12

  Nie rozumiem tych wpisów o posadach, stołkach. Ile ich jest w Szczecinku by nazwać to stołki itp. Rady Nadzorcze? To nie rady w Orlen czy PZU. To kilkaset złotych miesięcznie w szczecineckich spółkach (tak stoi w oświadczeniach majątkowych). Poza tym trzeba mieć uprawnienia by w takiej radzie być. Raban jakby w samorządach miodem i mlekiem płynęło. Niezadowoleni i malkontenci zawsze nimi zostaną. Ciągle komentarze ci sami piszą. Lepiej krytykować niż samemu coś zrobić.

 • gość 2018-07-03 14:44:57

  Panie starosto przecież za darmo Pan nie był w radze MEC-u , brał Pan za ton niemałe pieniązki a teraz kiedy wybory za pasem i nowy burmistrz jezeli będzie trochę myślący pewnie odsunie Pana od korytka więc udaje Pan obrażonego i odchodzi.

 • gość 2018-07-03 15:28:58

  kilkaset złotych w kieszeni, a jaka odpowiedzialność? "o jejku, to tylko kilka stówek za friko" ile to rocznie? :D :D :D dosłownie - za friko, bo sam starosta powiedział "na ostatnim zebraniu nie byłem" - ale kasę wziął? :) chyba, że masz jakieś przykłady na poniesioną odpowiedzialność.

 • gość 2018-07-03 16:32:22

  Sam odchodzi bo się boi że wyleci z hukiem i będzie wizerunkowa klapa.

 • gość 2018-07-03 17:05:43

  Po takim czymś Pan Starosta powinien zerwać koalicję w powiecie, podziękować państwu z PO, usunąć z zarządu Douglasa juniora i Kotschego, zaprosić do współpracy PSL i Radnego Poczobuta, odbyć 1 lub 2 sesję przed wyborami i już. Odwagi Panie Starosto.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-03 17:57:52

  Panie Lis pana zagrywka o rezygnacji z rady nadzorczej MEC jest śmieszna. Trzeba było zrezygnować 4 lata temu a nie teraz. Wcześniej trzeba było zrezygnować również z rady nadzorczej PKS w której pan zasiadał.

 • Gość - niezalogowany 2018-07-03 18:11:46

  Ciekawe jaki ruch zrobi burmistrz. Doszedł nowy kandydat Berezowski. Trzeba ogłosić że ratusz po wsze czasy jest POwy. Pewnie w najbliższym samorządowym programie. Suchy przeszkadza, a Berezowski nie? Chłodna kalkulacja pewnie za tym przemawia. Bo jeśli Berezowski mówi takie dyrdymały to jakbym oglądał przesłuchanie kandydatów na ławników Sądu Najwyższego. Ńauczę się, doczytam, będę z ludem (sory z suwerenem) to mam wrażenie że chłodna kalkulacja burmistrza jest trafna.

 • gość 2018-07-03 18:33:43

  Hipokryta z tego Lisa. Chłopie zabierz jeszcze pozostałych kolesi z porozumienia samorządowego którzy maja po dwa etaty jak Ty. Ja jest ich co niemiara w radach nadzorczych, spółkach, szkołach, starostwie. Przegrasz wybory.

 • gość 2018-07-03 18:44:40

  Nagle okazuje się, że ci panowie nigdy ze sobą nie współpracowali, nie lubili się i w ogóle prawie się nie znali. Suchowiejko przecież też nigdy Douglasa nie popierał. Teraz przecinają wszystkie sznurki które ich łączyły myśląc, że znowu oszukają ludzi. Chodzi o to żeby dalej miastem i powiatem rządziła ta sama ekipa tyle, że bez dotychczasowego burmistrza.

 • gość 2018-07-03 19:40:26

  Panie starosto sprytnie Pan sie wymiguje bo faktycznie nie Pan zwalniał ordynatora bo nie jest to w Pana kompetencji tak samo jak przezes Kaczyński nikogo nie zwalnia i nie ma wpływu na nic bo jest tylko zwykłym posłem. A może jak Douglas został burmistrzem i wszedł z Panem w układy nie zwolnił Pan ówczesnego dyrektora na polecenie burmistrza. Zawsze był Pan usłużny dla silniejszego aby tylko zachować stołek Teraz podlizuje się Pan PiS-owi wygłaszając pochwalne przemówienia pod pomnikiem wyklętych których postawa nie jest do końca kryształowa .

 • Gość - niezalogowany 2018-07-03 20:47:53

  Titanic PO tonie nic wam nie pomoże nic was nie uratuje możecie pisać co chcecie ile chcecie to że Douglas senior będzie kandydował do powiatu raczej pewne żeby pociągnąć listę niestety będą inne listy głosy się rozłożą więc nikt większości do samodzielnego rządzenia nie będzie miał potrzebna koalicja. Proponuje członkom PO zatrudnionym w różnych instytucjach miasta ludzi na kilku etatach o pakowanie się wasz czas dobiegł końca tik tak tik tak

 • gość 2018-07-03 20:50:41

  Lis i jego Nieporozumienie to jest największa sitwa w tym powiecie i ludzie to zobaczyli na własne oczy. Dwa etaty tu, dwa etaty tam. Ale jak sam wódz zajmuje dwa stołeczki to i reszta tez chce. Dlatego niech Sławek Narciarz zrezygnuje z dwóch etatów , dyrektor z maja tez ma dwa etaty niech i oni zrezygnują. A starosta się obraził przed wyborami z zabrał zabawki z Mecu, ale przez 4 lata kilkadziesiąt tysięcy złotych sobie dorobił i wtedy nie był obrażony. Nepotyzm

 • Gość - niezalogowany 2018-07-03 21:47:27

  Jak zwykle więcej hejtu niż merytorycznego komentarza. Ci którym się nie chce nic robić we wszystkim widzą tylko kasę. Wybory zweryfikują i lepszy wygra, a nieroby dalej będą hejtować i piwkować

 • Gość - niezalogowany 2018-07-03 22:15:02

  Kubuś nie obrażaj Starosty dzięki PS jesteś zarządzie a tatuś załatwia ci kontrakty w mieście i kto tu mówi o nepotyzmie o nie ładnie na początku kadencji wychwalałes starostę za jego dokonania a teraz wylewasz krokodyle łzy zobacz wśród swoich kolegów i koleżanek z PO czym się zajmują i co robią, tu etacik tam etacik podwójne pensje lecą, nepotyzm i kolesiostwo na każdym kroku, przez lata toczyłeś wojnę z Terrą a teraz co się stało już ci pasują o nie ładnie wyborcy cie ocenią, będzie bye bye Rado Powiatu

 • Piotr - niezalogowany 2018-07-03 22:16:41

  Z dwojga złego wolę Porozumienie Samorządowe niż kolesiostwo i nepotyzm PO

 • gość 2018-07-04 05:41:27

  Ale się zagotowało w korycie , w Nieporozumieniu Samorządowym takie samo kolesiostwo i nepotyzm jak w PO.

 • gość 2018-07-04 07:45:03

  Największy nepotyzm jest w Porozumieniu Samorządowym ludzie starosty na dwóch etatach. Przybrało to rozmiar patologii.

 • Stanisław - niezalogowany 2018-07-04 07:57:23

  Na kłótni PS z PO zyskuje PiS, Terra, RdS (Zjednoczona Prawica). Jeżeli oni czyli. ZP zdobędą więcej mandatów w Radzie Miasta i Powiatu, trzeba i tak będzie budować koalicję i tu stawiałbym na Porozumienie Samorządowe. PO i Panowie Douglasowie walczyli przez lata z Terrą i Pawłowiczami, że nie ma mowy o współpracy. Zobaczymy czas i wybory to zweryfikują.

 • gość 2018-07-04 08:46:30

  Nepotyzm i kolesiostwo dotyczy wszystkich, a PO jest w tym Nr 1!

 • Grzegorz - niezalogowany 2018-07-04 08:49:14

  Wolę Porozumienie i Dialog Starosty Lisa i W. Suchowiejko niż chamstwo i obłudę PO i Douglasów. Będę głosował na Porozumienie Samorządowe.

 • prezes szrot-u - niezalogowany 2018-07-04 09:01:21

  Oj, ktoś postąpił bardzo nieładnie. Jak można w ogóle Pomyśleć o zwolnieniu Mesje Jerzego ?!

 • gość 2018-07-04 11:26:06

  PO co aż dwa stołki kierownicze w Centrum Ekologicznego jeziora? Byście lepiej jakiegoś indianina zatrudnili a nie samych wodzów.

 • gość 2018-07-04 13:23:36

  w Centrum EDukacji Starosta zatrudnił wszystkich z Porozumienia Samorządowego w tym na stanowisku zastępcy dyrektora Centrum - dyrektora Zespołu Szkól na 1 Maja. Dwa etaty w instytucjach zależnych od powiatu. NEPOTYZM LISA jest przeogromny.

 • gość 2018-07-04 14:24:55

  Panie Lis zachowuje się Pan jak rozkapryszona pannica. Czy prawda w oczka kole? Z racji pełnionej funkcji starosty nie powinno ciebie gościu być w tej radzie nadzorczej. Jedyna rada, do której powinieneś należeć to rada parafialna.

 • gość 2018-07-04 14:50:58

  On jest teraz obrażony i zrezygnował z rady nadzorczej MEC, ale przez lata tam był i brał pieniądze, a wcześniej był w radzie PKS-U Szczecinek i tak radził, że firma zaczęła się zwijać. Ponadto był cały czas na etacie starosty. Ciekawe jak to wpisywał w liście obecności w starostwie jak rada była np. o 10 do 13

 • Gość - niezalogowany 2018-07-04 20:45:06

  Dobra starczy opluwania się PS na PO i odwrotnie pod tym artykułem dawać kolejny

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT- NAJWYŻSZE CENY-

Skupujemy wszystkie auta OSOBOWE i DOSTAWCZE Zapraszamy do kontaktu Pozdrawiam


Zobacz ogłoszenie

Pranie dywanów i mebli

Oferujemy pranie, czyszczenie, impregnację oraz suszenie - dywanów, - wykładzin, - tapczanów, - narożników, - foteli, - krzeseł i innych mebli..


Zobacz ogłoszenie

Sesja prywatna z wróżką w

Witam. Jeśli masz problem w sferze uczuć, finansów, zdrowia - zapraszam na sesję z tarotem. A jeśli prześladuje Cię pech zapraszam na rytuał..


Zobacz ogłoszenie

Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych (narożniki, kanapy, fotele, krzesła i inne), samochodów i..


Zobacz ogłoszenie

Przedstawiciel ds. Sprzedaży

Jesteśmy Międzynarodową Firmą Ubezpieczeniową posiadającą w swojej ofercie szeroki wachlarz rozwiązań finansowych dla klientów indywidualnych i..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT GOTÓWKA SZCZECINEK I

SKUP AUT GOTÓWKA SZCZECINEK I OKOLICE !!!


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę budowlana

Sprzedam piękną działkę budowlaną bezpośrednio przy lesie, 400 m od jeziora Trzesiecko. 750 m 2, teren równy na wzgórzu, wraz z udziałem w drodze..


Zobacz ogłoszenie

SYNDYK sprzeda mieszkanie w

Syndyk masy upadłości ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości lokalowej w Szczecinku przy ulicy Polnej 20/1. Lokal 2-pokojowy o powierzchni..


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę w m. Spore lub

Poszukuję działki w m. Spore, działka minimum 5000 m. lub domu do remontu, stan techniczny obojętny.


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 515 026

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 515 026 978 - SZCZECINEK I OKOLICE


Zobacz ogłoszenie

Zamienie lub sprzedam

Zamienię lub sprzedam mieszkanie na 1 pietrze z garazem na os. Zachod przy ul. Karlinskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchnia,..


Zobacz ogłoszenie

PRZYJMĘ DO PRACY Pracownik

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych. Praca w Szczecinku. Dobre warunki wynagrodzeniowe.


Zobacz ogłoszenie

Szukam mieszkania do wynajęcia

Szukam mieszkania do wynajęcia z niskimi opłatami do max 1100/1200 zł.


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię pracowników

Przyjmę do pracy, atrakcyjne warunki, praca na miejscu.


Zobacz ogłoszenie

Pracownicy magazynowi

Work Balance jest agencją z doświadczeniem, która specjalizuje się w usługach z zakresu leasingu pracowniczego (inaczej leasingu personalnego)...


Zobacz ogłoszenie

LAMINIARZ prdukcja łodzi

Hansvik Poland producent łodzi motorowych . Obecnie dla naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: LAMINIARZ MONTER ( ORAZ OSOBY DO..


Zobacz ogłoszenie

RODO- ochrona danych w firmie-

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"