:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku porównuje PiS do Hitlera

Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku porównuje PiS do Hitlera
21/09/2018 14:06

Czy komukolwiek wypada porównywać rządzącą partię, jakakolwiek by nie była, do rządów Adolfa Hitlera? Osoby, które używają w dyskusjach lub felietonach tzw. argumentum ad hitlerum są zwyczajowo odsuwane na drugi plan, ale nie w Szczecinku. Jakie konotacje budzi takie porównanie w Polsce, która została wyjątkowo mocno doświadczona przez wojnę? A jeśli porównanie to stosuje szef formacji, która ma w zakresie swoich uprawnień stosowanie środków przymusu bezpośredniego, a na co dzień zajmuje się pilnowaniem ładu i porządku publicznego?

 

Hitler w Niemczech doszedł do władzy legalnie, a później przekupił Niemców zlikwidowaniem bezrobocia. Przez analogię można się odnieść do czasów dzisiejszych. PiS również zdobył władzę legalnie, w drodze demokratycznych wyborów i przekupił dużą część elektoratu 500+

pisze w swoim felietonie opublikowanym na miastozwizja.pl Grzegorz Grondys. Jak sam o sobie pisze, "szef jednostki budżetowej". Chodzi o Straż Miejską w Szczecinku, której jest komendantem.

Czy my żyjemy jeszcze w normalnym kraju? Uważam, że nie. Żyjemy w kraju bezprawia, gdzie dla interesów partyjnych, upolityczniony sąd uzasadni swoje wyroki zgodnie z zapotrzebowaniem PiS-u -

podkreśla komendant Straży Miejskiej w Szczecinku, komendant jednostki, która musi prawa przestrzegać. To również były zwierzchnik byłych strażników, którzy otrzymywali od niezawisłych sądów surowe wyroki za pobicia. Mówiła o tym cała Polska, ale komendant dwukrotnie swoje stanowisko ocalił. Jakie były wtedy sądy?

(...) A co mamy obecnie? Upolitycznione prokuratury i policji, niszczenie niezawisłości sędziów?

- pyta komendant Straży Miejskiej w Szczecinku.

Czy ma na myśli Prokuraturę Rejonową, policjantów i sędziów w Szczecinku?

Po chwili jednak wszystko się wyjaśnia:

(…) Dlatego startuję w tych wyborach i proszę o głosy mieszkańców Szczecinka, dla których rządy arogantów z PiS-u są nie do zaakceptowania  

W czyim imieniu wypowiada się komendant SM w Szczecinku – swoim, czy podkomendnych? I czy prowadzi jako komendant kampanię wyborczą? Tego typu publiczne wypowiedzi raczej nie wzmacniają zaufania do jego bezstronności, którą jako szef formacji chroniącej dobro wszystkich obywateli powinien się wykazywać.

Czy część mieszkańców Szczecinka mogłaby się poczuć przez wpis komendanta dotknięta? Dwa lata temu podobne w treści porównanie pojawiło się na profilu oddziału Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia". Wpis został usunięty po kilku godzinach, jego autor złożył rezygnację, a stowarzyszenie - wystosowało przeprosiny.

Reklama

pis hitler straż miejska szczecinek komendant - komentarze opinie

 • gość 2018-09-21 14:38:09

  Oczywiście, że komandir ma rację pisząc, że żyjemy w kraju bezprawia. Dobrze pamiętamy wyczyny jego buldogów w lesie na Świątkach i na Placu Wolności. Ten towarzysz jest produktem rodem z najgorszych LAT PRL, w którym lumpenploretariat porobił emgieery, doktoraty dzięki czemu zamiast machać widłami w PeGieErze, siedzi za biurkiem z nadania "Burzyciela".

 • gość 2018-09-21 14:57:17

  Ten osobnik żyje w jakiejś nadrzeczywistości. Mamy w tym przypadku dowód na to, że należy zrobić wszystko, aby PO nigdy nie doszła do władzy, no chyba, że w jakimś alternatywnym wymiarze np na Marsie.

 • gość 2018-09-21 15:03:46

  Co za hipoteza!!! Panie dr...a jak to wyglada w Szczecinku?? Uklady rodzinne i spoleczne; wymuszenia, gnojenie ludzi, nepotyzm, masa naciagaczy na ratuszowych (i sp. zaleznych), zlecenia publiczne (najlepszy przyklad reklama), dzialki na sojczym (Daniel R.) i na obwodnicy (klan HD), imprezy dzialaczy. Gdybys czlowieku jeszcze z ajkiejkolwiek innej partii startowal, moze odrobina wiarygodnosci by byla, ale sam wiesz jak to wyglada w naszym miescie i chcesz yz tym walczyc??! A gdzie ty byles przez ostatnie 10 lat?!!!

 • gość 2018-09-21 15:18:25

  A gdyby Pana Grondysa ktoś przyrównał do Hitlera? W sumie jego rządy w Straży Miejskiej i wpadki oraz angażowanie się w politykę wybrańców chłopców z plakatu, kwalifikują go do zwolnienia.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-21 15:26:44

  Skończycie wszyscy z tym 500+. Zasiłek na dzieci jest w każdym kraju UE i to nie jest wielki wyczyn. Dla normalnych ludzi ważniejsze jest bycie rodzicem niż jakiś dodatek socjalny. Na każdym kroku podkreslanie,że ktoś ma dzieci dla 500+ jest żenujące i niesmaczne. Obecnie trzeba się tłumaczyć,że jest się w ciąży, bo chcę się mieć dziecko.

 • gość 2018-09-21 15:52:54

  Wybierz BEREZOWSKIEGO i głosuj za zgodą. Koniec rządzenia partii. W końcu mamy alternatywę.

 • gość 2018-09-21 15:58:42

  Przypomnę, że ten pan bronił strażników m.in. używających bezpodstawnie środków przymusu bezpośredniego (w tym gazu), zmuszających do złożenia zeznań itp.

 • gość 2018-09-21 16:07:13

  to właśnie tak wygląda ten wałkowany gdzie się da "hejter"? :D

 • gość 2018-09-21 16:53:34

  No to facet powinien już składać swoje zabawi z piaskownicy

 • gość 2018-09-21 17:37:28

  Temu Panu już czas podziękować za pracę i za takie wypowiedzi powinien natychmiast odejść ze stanowiska!

 • Gość - niezalogowany 2018-09-21 18:58:34

  Komendant to zwykła wesz

 • Gość - niezalogowany 2018-09-21 19:33:52

  Gdyby PIS był podany do Hitlera to nie pozwolił by na to żeby Panu za te kilka lat urósł Panu brzuch i tyłek.

 • gość 2018-09-21 20:00:59

  Przyrównywanie obecnej sytuacji do czasów rządów Hitlera uwłacza ofiarom nazizmu. Czy dzisiaj strzela się ludziom w tył głowy, czy dzisiaj gazuje się ludzi (to nie najlepszy przykład za czasów tego pana i PO były przypadki "gazowania"), czy dzisiaj robi się z ludzi mydło, paski i rękawiczki? Ten pan sam powinien podać się do dymisji żeby nie przynosić wstydu formacji którą dowodzi. Dla mnie to przykład braku kompetencji i jawnego obrażania ofiar nazizmu.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-21 20:02:55

  Oj chlopaku chlopaku czas szukać innego zatrudnienia. Jakby to Andrzej Grabowski powiedział pałka w tej chwili sie przegła

 • gość 2018-09-21 20:36:35

  łajza ,,,,, za pieniądze podatnika

 • gość 2018-09-21 20:59:40

  i bardzo dobrze mówi. Jak 500+ zabiorą to poparcie 15% zostanie. PiŚ przez 3 lata nic nie zrobiło w polsce poza uszczelnieniem VAT.

 • gość 2018-09-21 21:05:11

  Toć to Andrij Wyszyński w czystej postaci mówiący "dajcie człowieka, a paragraf się znajdzie", a jak się wyda będzie go bronił do upadłego, swego każdego podwładnego choćby przestępcę w mundurze zwyrodniałego.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-21 21:10:14

  Temu panu już podziekujemy razem z PO

 • gość 2018-09-21 21:10:31

  Tak sobie czytam te komentarze oddające szeroką opinię szczecineckiego społeczeństwa i pomyślałem, człowiek ten nie wiele jest więcej wart w Szczecinku, od nazwiska które nieopacznie wymienił, mieniąc się lepszym od niego. Stałeś u boku despoty szczecineckiego dyktatora - człowieku... czy jak tam cię nazwać!

 • gość 2018-09-21 21:20:08

  Jeden z punktów programu Berezowskiego "Straż Miejska musi dbać o bezpieczeństwo, ład i porządek w mieście, a w stanie zagrożenia czy katastrofy być pierwszą linią obrony swoich obywateli, a nie tylko szukać środków na poprawę budżetu." Uważam że Straż miejska jest w mieście potrzebna - zwłaszcza w tej formule. Lepiej wydać te pieniądze niż ktoś ma zostać kaleką. Mogliby bardzij dotrzymywac słowa - obiecaliście monitorować most przy rzeczce przy obok Due Gusti - a nadal notorycznie tam parkują samochody. A zauwazyliście że przed wyborami trawa pomalowana na zielono i na ulicach nie ma w ogóle Straży? :) Tak to kochani pogrywa sobie z wami PO+Nowłoczesna - mając was najwyraźniej za durniów.

 • gość 2018-09-22 10:37:30

  Podniesiony w komentarzach podatek VAT, zlikwidowałbym. To najbardziej oszukańczy podatek na korzyść żyjących z niego kacyków / pasożytów / nieudolnych karierowiczów i UE. Urzędy skarbowe bezwzględnie kontrolują i wyłudzają ten podatek z kieszeni podatnika - nie będę rozszerzał, jak to się dzieje w rzeczywistości. Bzdurą jest ogłaszanie, że podatek ten był wyłudzany przez kontrolowanych do bólu przedsiębiorców, przez mafię mającą na ten proceder zielone światło owszem.

 • gość 2018-09-22 10:41:59

  Ten pan, to jakiś żart historri. Zopomniał, że to burmistrz Goliński (PiS) powołał go na to stanowisko. I tak jak cenię śp. burmistrza Golińskiego za wyrwanie Szczecinka z marazmu komunistycznego, tak uważam mianowanie Grondysa za największą pomyłkę Tomasza Golińskiego. Facet zaraz po tym, jak uzykał mandat radnego z list PiS uciekł do Platformy, gdzie do dziś wiernie liże cztery lidery JHD. To wyjątkowo obślizły typ, a jeśli już stosujemy drugowojenne analogie to formację tego pana śmiało można porównać do gestapo. Podobnie jak oni biciem wymuszali zeznania posiłkując się gazem.

 • gość 2018-09-22 12:04:37

  Kto zrobi porządek ze strażą miejską? Dr Grondys niech wróci na swoją resortową emeryturę. TYLKO BEREZOWSKI. Krzysztof Berezowski, niezależny kandydat na burmistrza, lekarz, żonaty, dwójka dzieci

 • gość 2018-09-22 12:49:42

  Panie GRONDYS, lubię Pana, ale to gruba przesada. Hitlerkiem nazywają pańskiego nadidiotę, pyszałka, narcyza, nadinteligenta i nadbogacza, Wczoraj pokazał swoja pychę w iscie "amerykańskim stylu" jak napisał b. żółnierz LWP tow. Włodarczyk. Iście amerylański styl, to próżność. Wyjątkowa próżność i tacy jesteście wy, z Platfomy. Pozdrawiam. Niech Dobry Bóg Ma was w opiece i tak też mówią w USA. Byłem. Słyszałem

 • gość 2018-09-22 13:47:09

  Człowiek siedzacy na tym stanowisku powinien być bezpartyjny a on ewidentnie jest za JHD . Jeśli ma honor to powinien podać się do dymisji zanim oficjalnie straci stanowisko.

 • Ala - niezalogowany 2018-09-22 19:08:09

  Dzięki 500 + nakarmiono głodne dzieci. Wiesz co może czuć rodzic głodnego dziecka? Twoi partyjni koledzy wolą nakarmić się sami, czyż nie?

 • Gość - niezalogowany 2018-09-22 21:24:43

  Współczuję "mojemu" Szczecinkowi takich kandydatów. Czy otworzyli oddział psychiatryczny i uciekli z niego pacjenci. Kto mianował takie dno na jakiegoś tam kogoś, a on uwierzył, że coś wie i coś może. Co się u Was dzieje?

 • gość 2018-09-22 22:14:16

  A Ty przypadkiem nie tak dawno nie byłeś w PISie ? Bo cosik tak kojarze, że barwy zmieniłeś aby na stołku zostać. Szczerości życzę i troszkę pokory.

 • gość 2018-09-22 22:59:23

  BRAWO TEMAT!!!!!! Takie powinny być media. Niezależne, czujne i wychwycać skandal, ujawnić go bez pardonu szerokej opinii społecznej. Nie zaś udawać, że nic się nie stało, gloryfikować wydumki durniów, uznawać je za sensowne i warte poparcia jak w MZW skąd ony się wywodzi i gdzie wypisuje z innymi głupoty. Gdyby tak postępowano od lat JHD dawno by wyleciał ze stanowiska, lub by spokorniał. Na przyszłość inne media, zastanówcie się nad tym, zanim wywindujecie głupca na piedestał. To dobra lekcja na przyszłość zanim z chama zrobicie pana.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-23 08:26:13

  Komendant Straży z PO, żona i synowa komendanta policji z PIS. Toż to czysta polityczna wojna nam się szykuje. Uciekajmy do lasu!!!

 • Ziom - niezalogowany 2018-09-23 08:56:11

  Każdy ma prawo do własnej wypowiedzi. Zgodze się z tym, że PiS przekupil społeczność akcja +500. Moim zdaniem ten pomysł nie spełnia wymogów. Wiele rodzin i dzieci jest oszukanych. Wiele rodzin musi bardzo ciężko pracować aby otrzymać ten dodatek a Państwo PIS pieniądze rozdaje. Po co iść do pracy jeżeli państwo kasę daje za darmo do tego jeszcze MOPS dorzuci pare groszy i na koniec wychodz piękna suma. Dzieci widzą, że rodzice nie pracują a pieniądze maja. Jak to można odebrać, jak te dzieci są uczone do pracy. PIS wychowuje w taki sposób kolejne patologiczne społeczeństwo. Ale nie można zapomnieć, że wiele osób na te świadczenie zasługuje. PIS również wykonał projekt 300 zł co w mojej ocenie jest bardzo dobrym pomysłem. Odnosząc się do innych wypowiedzi Komendant SM jest odpowiedzialny za funkcjonowanie tej instytucji oraz za pracowników. Nie jest wstanie upilnowac każdego funkcjonariusza. Pracownik przede wszystkim odpowiada sam za swoje czyny. Komendant w przypadku złamania ich ma możliwość nałożenia różnych kar jak każdy inny zakład. Doszło na naruszenia przepisów ale to jest wylocznie wina tych osób które przekroczyły swoje uprawnienia. Komendant podjął odpowiednie kroki i te osoby już w SM nie pracują. Sądzę, że dobrze pełni swoją funkcję jak również uważam za trafna wypowiedź odnośnie władzy PIS.

 • gość 2018-09-23 11:17:01

  Do Ziom-niezalogowany. > Ale zanim komendant zwolnił winnych ze swoich szeregów, jak lew ich publicznie bronił, maskując dowody, oskarżał publicznie niewinnych ludzi. Dopiero nagłośnienie sprawek przez krajowe media doprowadziło do ujawnienia zatajonych dowodów. I za co tu chwalić Grondysa? Dawno powinien odejść! Na PGR-ach jest sporo miejsc pracy.

 • mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-23 12:57:23

  Sm dawno powinna byc zlikwidowana tylko generuja zadluzenie i nieróbstwo dla Szczecinka a w to miejsce tą kasę przekazac na biedne dzieci których w Szczecinku nie brakuje.

 • gość 2018-09-23 13:19:26

  Ziom - niezalogowany 2018-09-23 08:56:11 napisałeś, że: Każdy ma prawo do własnej wypowiedzi. NIE PRZESADZAJMY. W USA jak przyrównasz kogoś do nazisty to jesteś czubek, ze względu na szacunek do ofiar! Wysłać te leśne dziadki na księżyć. TYLKO BEREZOWSKI

 • Gosiek - niezalogowany 2018-09-23 20:39:57

  Dokt"ó"r Grześ jest po prostu przerażony. Zdradził śp. Mariana dla kasy od JHD. I co najgorsze chyba nie załapał się do bolszewików z "nieporozumienia". Emeryturka "psia" po 15 latach marna, bida w oczy zagląda ,,,^-^,,, ( Ciekawe, co bryniu zrobi on tylko na sygnał rączkę potrafi podnosić)

 • gość 2018-09-23 21:19:42

  gdzie 2 się bije.... czuję że BEREZOWSKI będzie czarnym koniem i faktycznie zmieni to miasto.

 • gość 2018-09-24 10:49:48

  Osoba pełniąca tak wysoką funkcję jak komendant SM nigdy nie powinien publicznie wypowiadać się w ten sposób. Uważam że osoba pana Grondysa już zakończyła swoją służbę na rzecz miasta i mieszkańców Szczecinka. Więcej nie będę nic pisał bo musiałbym użyć słów niecenzuralnych i i wulgarnych na zachowanie tego pana . My już panu panie Grondys dziękujemy.

 • gość 2018-09-24 11:31:22

  gość 2018-09-24 10:49:48 dzięki za wyważony i merytoryczny głos

 • Dr. Dick - niezalogowany 2018-09-24 12:06:38

  A ja zapraszam wszystkich na film Wojtka Smarzowskiego pod tytułem "Kler"

 • Gość - niezalogowany 2018-09-24 14:58:09

  Nie wiem jak ktoś może nie widzieć co działo się w kraju za czasów po.. Wszystkich wsadzić do więzienia bez sądu! A PiS codziennie pokazuje, że się da! Wyłączcie Polsat i Tvn, zainteresujcie się trochę..

 • gość 2018-09-24 19:21:00

  Czy film KLER ma być usprawiedliwieniem dla negatywnego dorobku Grondysa? Każdy płacić winien za swoje przewinienia a nie zasłniać się.

 • Gość - niezalogowany 2018-09-24 19:36:30

  I właśnie dlatego doktór Grondys w 2006 roku kandydował do powiatu z listy PiS

 • gość 2018-09-25 00:18:29

  Jak się ma upublicznianie nagrań z kamer miejskiego monitoringu w mediach do RODO? Czy to nie jest wykorzystywanie materiałów operacyjnych do prywatnego użytku? Mam nadzieję że po wyborach dron będzie latał za panem monitorując stężenie H2S.

 • gość 2018-09-26 15:38:30

  A kto ma prawo tworzyć tego rodzaju materiały operacyjne? I tak w ogóle w jakim celu? Ile tych przestępstw popełnia się na narodzie!

 • gość 2018-10-01 11:56:03

  Nieodpowiednia osoba na tym stanowisku! Jak to czytam, to wstydze sie, ze pochodze z tego miasta!

 • gość 2018-10-01 17:50:18

  Jeżeli to prawda, że pan Grondys kandydował w 2006 roku z listy PIS do powiatu, to powiem panu, że piękne zdanie ma o panu JHD. Właśnie przeczytałem jego najnowszy felieton, w którym wypomina takie akcje panu Suchowiejce i ma o nim konkretne zdanie. Niech pan weźmie to do siebie. O panu myśli podobnie, tylko że na razie jest pan po jego stronie, ale życie uczy, że to minie. Parafrazując fragment filmu Kler, "taki wykształcony, a taki prosty". I jeszcze ten tekst JHD, że Pawłowicze to polityczny nepotyzm. Panie burmistrzu, pan kupi lustro i stanie przed nim z synem.

 • gość 2018-10-03 07:58:29

  pomylil sie powinien porownac do stalina lub lenina i jeszcze paru innych dyktatorow

 • gość 2018-10-03 10:47:45

  No to skoro już poznałem poziom argumentacji komendanta to musi on bardzo liczyć na burmistrza z PO. Bo każdy inny go po prostu wypieprzy. Jedynie miasto z wizją może akceptować tak prymitywne poglądy.

 • gość 2018-10-04 22:08:41

  Ten pan mówi o bezprawiu???? Toż to dopiero obłuda...

 • gość 2018-10-07 10:54:39

  Szeryf wie co mówi bo to 500+ to kupienie sobie ludzi kosztem poboru WAT za jeszcze nie sprzedane towary i usługi jest większym złem bo zrujnuje firmy w nie długim czasie , Wpakuje tysiące firm w spiralę długu i upadłości.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ*NAJLEPSZE CENY*tel.794 388 383. skupujemy...absolutnie wszystkie auta:tel.794 388 383. masz auto na sprzedaż-dzwoń!dogadamy..


Zobacz ogłoszenie

Motorek Zumico GR500 125/50

Mam do sprzedania w pełni sprawny motorek Zumico z 2010 roku. Silnik 139FMB 125ccm, zarejestrowany na 50. Na tym silniku przejechane ok 2000 km, a..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

RODO- ochrona danych w firmie-

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

Usługi sprzętowe - Transport

Na przełomie lat, zgromadziliśmy bogaty park maszynowy. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, które wraz z rozwojem działalności i zakresem..


Zobacz ogłoszenie

Dom bez alergii. Pranie

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie ; duży

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

Osuszanie/Ozonowanie/Wypożycza

Polska Grupa Osuszająca o/ Szczecinek oferuję kompleksowe usługi w zakresie osuszania budynków. Likwidacja wilgoci po zalaniu oraz technologicznych...


Zobacz ogłoszenie

Przedstawiciel ds. Sprzedaży

Jesteśmy Międzynarodową Firmą Ubezpieczeniową posiadającą w swojej ofercie szeroki wachlarz rozwiązań finansowych dla klientów indywidualnych i..


Zobacz ogłoszenie

Przestronne mieszkanie na

Mieszkanie odnowione. Salon połączony z kuchnią - zabudowa kuchenna, podłoga terakota/panele, ściana glazura i gładź. Przedpokój - trzy szafy..


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"