:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

Koncert. Kawa z Panem Bogiem...

W kościele św. Krzysztofa w niedzielny wieczór miał miejsce niezwykły koncert. Agnieszka Fiuk z Częstochowy przeniosła słuchaczy w mistyczny świat starotestamentowych psalmów. Do własnych aranżacji muzycznych Pani Agnieszka wyśpiewała swoim anielskim głosem treść m. in. psalmu 40, 42 i 43 oraz 127. Licznie przybyli słuchacze byli zachwyceni wykonaniami częstochowianki, dla której był to już 30 koncert prezentujący własną interpretacje psalmów. Na zakończenie godzinnego koncertu przeplatanego osobistym świadectwem artystki o jej powrocie do Boga słuchacze odśpiewali o 21. Apel Jasnogórski.

W zaproszeniu na koncert można było przeczytać: Będzie burzliwie, emocjonalnie, niespokojnie... Bo to prawdziwa historia ocalenia i uzdrowienia ludzkiej duszy opowiedziana słowami ośmiu biblijnych psalmów, w opracowaniu muzycznym Agnieszki Fiuk. "Ocalona...- by jej serce psalm Jemu śpiewało, czyli fragmenty Księgi Psalmów w pewnej historii..."

Pani Agnieszka Fiuk jest obdarzona pięknym głosem. Jak sama mówi do muzyki, która jest jej wielką pasją wróciła po 13 latach przerwy. Sama o sobie mówi jako o wokalistce, pianistce, i kompozytorce. W jej aranżacjach muzycznych można odnaleźć głębie osobistych przeżyć. Artystka jest mężatką i matką trójki dzieci i nie ukrywa, że wiara jest dla niej natchnieniem do tworzenia. W czasie koncertu pani Agnieszka opowiadała o bliskości swojej relacji z Bogiem:

- Zawsze zwracam się do Boga bezpośrednio. Kiedyś było mi bardzo źle, byłam smutna, przygnębiona i przybita. Powiedziałam do Boga: - Bardzo chciałabym się z Tobą napić kawy, czemu jesteś dziś tak daleko? Jakież było moje zdziwienie, kiedy mój oschły, surowy i niedostępny spowiednik, człowiek starej daty, powiedział do mnie jeszcze tego samego dnia: - Chodź napijemy się dziś kawy.

 

K. Berezowski

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


koncert św krzysztof - komentarze opinie

  • gość 2018-02-26 15:58:06

    https://www.google.pl/search?q=agnieszka+fiuk&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=0ahUKEwj_8ZGz6sPZAhWHESwKHfZpCroQ_AUIDCgD&biw=1536&bih=759 wykonania Agnieszki Fiuk http://www.afiuk.pl/

Dodajesz jako: Zaloguj się