:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Konferencja o śmigłowcach i ministrze. Poseł Lubczyk: Gdzie jest wrak?

Aktualności, Konferencja śmigłowcach ministrze Poseł Lubczyk Gdzie - zdjęcie, fotografia

Wczoraj (15.11) na konferencji prasowej, zorganizowanej przez .Nowoczesną w Warszawie, zaprezentowali się posłowie Adam Cyrański, Radosław Lubczyk, Mirosław Suchoń. Tytuł spotkania był jednoznaczny: “Rok rządów PiS - Macierewicz kreator chaosu”. Posłowie oczywiście nie szczędzili ani krytyki, ani uszczypliwości skierowanych w stronę Ministra Obrony Narodowej.

- Rok temu na pierwszych posiedzeniach Komisji Obrony Narodowej minister Macierewicz mówił, że jednym z jego głównych zadań będzie sprowadzenie do Polski wraku Tupolewa - powiedział między innymi poseł ze Szczecinka, Radosław Lubczyk. - Na najbliższej komisji będę chciał zapytać pana ministra, gdzie ten wrak jest? Bo przez ostatnie kilka lat mówił, że Platforma nie dała rady.

- Uważam, że dwóch rzeczy nie udało się ministrowi Macierewiczowi popsuć: szczytu NATO w Warszawie oraz ćwiczeń Anakonda. Ale to tylko dlatego, że były przygotowywane przez kilka lat wcześniej - twierdzi szczecinecki poseł.

"Pan minister jest ministrem wojny i skandalu międzynarodowego, stał się kapłanem religii smoleńskiej" - taka konkluzja padła na zakończenie konferencji prasowej z ust Adama Cyrańskiego. Obecni na sali dziennikarze nie mieli pytań.

foto: videosejm

Konferencja o śmigłowcach i ministrze. Poseł Lubczyk: Gdzie jest wrak? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com