:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 2°C
powietrze Dobre

Kosmici lądują koło wiaduktu na Koszalińskiej, potem zatrzymują samochód. Właśnie minęło 16 lat

Kosmici lądują koło wiaduktu na Koszalińskiej, potem zatrzymują samochód. Właśnie minęło 16 lat
 • Fotka nr 0 z 5
 • Fotka nr 1 z 5
 • Fotka nr 2 z 5
 • Fotka nr 3 z 5
 • Fotka nr 4 z 5
Temat Szczecinecki 12/08/2019 11:05

Lato 2003 roku z pewnością przejdzie do kronik Szczecinka, jako jedna z ważniejszych dat w 700-letniej historii miasta. To właśnie wtedy nasz gród dwukrotnie odwiedzili przybysze z gwiazd. Sprawa stała się głośna w całym kraju. Tak głośna, że do Szczecinka zjechali naukowcy z Centrum Badania UFO i Zjawisk Anomalnych z Krakowa, by na miejscu przeprowadzić stosowne badania. Przypomnijmy zatem o tym wydarzeniu. Otóż w nocy z niedzieli na poniedziałek 10/11 sierpnia wylądował tam Niezidentyfikowany Obiekt Latający (NOL). Przybysze z Ósmej Galaktyki (tak się określili) nawiązali kontakt z Lechem Chacińskim, mieszkańcem Wierzchowa, który nad ranem podążał do pracy. Do jego spotkania z obcymi doszło na wiadukcie przy wyjeździe z miasta w kierunku Koszalina ok. godz. 4.30 rano.

Lech Chaciński w 2003 roku - jak sam twierdzi - przeżył niezwykłe spotkanie z przybyszami spoza naszego układu słonecznego. 

Jak to z kosmitami było?

Lato 2003 roku z pewnością przejdzie do kronik Szczecinka, jako jedna z ważniejszych dat w 700-letniej historii miasta. To właśnie wtedy nasz gród dwukrotnie odwiedzili przybysze z gwiazd. Sprawa stała się głośna w całym kraju. Tak głośna, że do Szczecinka zjechali naukowcy z Centrum Badania UFO i Zjawisk Anomalnych z Krakowa, by na miejscu przeprowadzić stosowne badania. Przypomnijmy zatem o tym wydarzeniu. Otóż w nocy z niedzieli na poniedziałek 10/11 sierpnia wylądował tam Niezidentyfikowany Obiekt Latający (NOL). Przybysze z Ósmej Galaktyki (tak się określili) nawiązali kontakt z Lechem Chacińskim, mieszkańcem Wierzchowa, który nad ranem podążał do pracy. Do jego spotkania z obcymi doszło na wiadukcie przy wyjeździe z miasta w kierunku Koszalina 13 sierpnia ok. godz. 4.30 rano.

W listopadzie 2003 r. otrzymaliśmy raport z tych badań. Na blisko trzydziestu stronach maszynopisu naukowcy starali się wyjaśnić pochodzenie tajemniczych kręgów, a także fakt kontaktu przybyszów z kosmosu z Lechem Chacińskim. "Świadek wydaje się być osobą spokojną i wyważoną, aczkolwiek zdecydowanie i pewnie podchodzącą do swoich doświadczeń. Historię opowiada w sposób spójny, ulega jednak niewątpliwie podekscytowaniu, zwłaszcza, gdy przytacza fragmenty o bezpośrednim kontakcie z istotami. Uwagę zwraca dość duża ilość szczegółów, zwłaszcza podawane wielkości i wartości, których określenie w warunkach takiego zdarzenia jest bezsprzecznie niemożliwe" - czytamy w opracowaniu. Wielce zastanawiającym pozostaje fakt, że mimo druzgocących momentami opinii naukowców, podważających w zasadzie prawdomówność świadka zdarzenia, w raporcie jednocześnie nie wykluczają, że spotkanie i jego konwersacja z kosmitami w istocie miała miejsce!

Dodatkowo w raporcie pojawia się kilka zdań o tym, że Lech Chaciński nie był jedyną osobą, która dokonała sensacyjnej obserwacji: "Drugą relacją, do której udało nam się dotrzeć to historia opowiedziana także przez mieszkankę Szczecinka, która 10 sierpnia pomiędzy godziną 21.30 a 23.30 obserwowała nieznany jej obiekt na niebie. Podana przez Świadka jego charakterystyka niemal całkowicie dokładnie pokrywa się z tym, co podano w poprzedniej przytoczonej relacji (Lecha Chacińskiego - dop. red). Podobnie też Świadek wspomina o pasie kolorowych świateł na obwodzie oraz jasnym świetle u dołu obiektu (...)"

Funkcjonuję normalnie

- Funkcjonuję normalnie. Od tego czasu zmieniło się jedynie moje nastawienie do ludzi i do otoczenia - przyznaje w rozmowie z nami Lech Chaciński. - Bardziej ludzi obserwuję, wyciągam wnioski z tego, co robią, jak postępują. Są świadkowie tego wydarzenia na wiadukcie, ale z pewnych względów nie chcą się ujawnić. Wiemy, jakie opinie krążą o ludziach, którzy coś tam widzieli, czy słyszeli...

  L. Chaciński uczestniczył już w programie telewizyjnym "Rozmowy w toku" Ewy Drzyzgi, rozmawiał także wielokrotnie ze znanym dziennikarzem, ufologiem Robertem Bernatowiczem. Wprawdzie bezpośrednio nie spotkał się jeszcze z osobą, która jak on przeżyła spotkanie z obcymi, słyszał jednak o Janie Wolskim z miejscowości Emilcin, który w wieku 71 lat doświadczył kontaktu z przybyszami z innej galaktyki. Jest to chyba najsłynniejszy polski przypadek związany ze spotkaniami UFO. W 2005 r. powstał  nawet pomnik upamiętniający miejsce, w którym doszło do tego spotkania.

Obce ciało

 - Sypiam dobrze. Mój sen trwa jednak z górą 5 godzin na dobę, potem rozmyślam. Nie wiem co jest tego przyczyną. Czy to wynika z tego, że ma "to" w szyi za prawym uchem, i nie wiadomo do końca co to jest? O tym, że tam "to" jest, początkowo nie wiedziałem. Wpadła na to pani doktor radiolog, to ona pierwsza mi o tym powiedziała. Zrobiła mi zdjęcie kręgosłupa szyjnego. Powiedziała mi, że za uchem po prawej stronie mam obce ciało ok. 3 cm długości i grubości ok 5 mm. Nie wiem, skąd "to" się wzięło. Najprawdopodobniej ze spotkania na wiadukcie. Pamiętam, że wtedy nie zemdlałem, choć zostałem wytrącony z teraźniejszości i wtedy być może mi coś mi zaaplikowali. 

 - Obce ciało reaguje na prąd o niskim napięciu i natężeniu. Jest doskonałym przewodnikiem. Przy trzystopniowej skali reagowałem już przy pierwszym stopniu. Czułem od środka, jakby ktoś mnie przypalał papierosem. Na trójce zacząłem krzyczeć, żeby wyłączyć, bo się źle czułem.

  Nie myślał Pan, żeby to usunąć? - Na międzynarodowym sympozjum w 2006 r. mówił mi o tym Robert Bernatowicz. Powiedział mi wtedy, że po usunięciu urządzenie stanie się bezużyteczne, bo nie jesteśmy na takim poziomie technologicznym, abyśmy mogli określić co to jest. "To" w moim ciele jest widoczne i na zdjęciach trzech rentgenowskich, i na rezonansie magnetycznym. Sugerowano mi, aby to wyjąć, ale ja nie chcę. Nawet pani Nancy Talbot (szefowa BTL Research Team z USA - dop. red.) zadała takie pytanie. Powiedziałem jej wprost, że nie chcę się narażać tym istotom, które spotkałem na wiadukcie w 2003 roku, bo z tego powodu może mi się coś przykrego zdarzyć...

Czytaj także: https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3214,13-lat-temu-doszlo-do-spotkania-z-ufo-lecha-chacinskiego-w-szczecinku.html

 

Reklama

kosmici szczecinek wiadukt ufo przybysze świadek - komentarze opinie

 • gość 2019-08-12 15:43:34

  Atak na Strefę 51 (szpital)?

 • Gość - niezalogowany 2019-08-12 22:39:03

  We wszechswiecie są miliardy zamieszkiwanych planet. To ze my jesteśmy prymitywni, nie znaczy ze wszyscy inni również. Co w tym dziwnego, ze nas odwiedzają?

 • gość 2019-08-13 11:19:57

  I tak powstały struktury PO w Szczecinku.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

ROLETY na wymiar - PRODUCENT

Rolety na wymiar - dzień noc, termiczne, zewnętrzne, antywłamaniowe, plisy, żaluzje i wiele innych. Produkcja w Szczecinku = najniższe ceny,..


Schneider-Electric zatrudni w

Firma Elda-Eltra Elektrotechnika SA należy do grupy Schneider Electric, która jest światowym liderem w zarządzaniu energią i automatyce dla..


SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ -

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 507-678-396 - SZCZECINEK I OKOLICE


Sprzedam mieszkanie

Słoneczne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie – 58 mkw., 3 nieprzechodnie pokoje, odrębna jasna kuchnia i łazienka.Mieszkanie położone jest w..


Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferujemy profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych (narożniki, kanapy, fotele, krzesła i inne), samochodów i..


Dofinansuję przedsięwzięcie

Szukam osoby, która ma pomysł na biznes lub już go prowadzi i potrzebuje dokapitalizowania. Tylko poważne oferty.


HP Probook i5 6GB RAM 240GB

Laptop HP Probook po przeglądzie w serwisie komputerowym posiadamy parę sztuk w ciągłej sprzedaży HP Probook modele 6560b 6570b cechy wspólne..


Dzierżawa ziemi rolnej, łąk i

Przyjmę w dzierżawę każdą ziemię rolną,łąki i pastwiska na terenie gmin: Szczecinek, Grzmiąca, Barwice. Powierzchnia od 1 ha. Czynsz ustalany..


Firma Elda-Eltra

Firma Elda-Eltra Elektrotechnika SA należy do grupy Schneider Electric, która jest światowym liderem w zarządzaniu energią i automatyce dla..


Schneider-Electric zatrudni

Firma Elda-Eltra Elektrotechnika SA należy do grupy Schneider Electric, która jest światowym liderem w zarządzaniu energią i automatyce dla..


LEGALIZACJA TACHOGRAFY CYFROWE

LEGALIZACJA TACHOGRAFY CYFROWE


Poszukuję niani/opiekunki dla

Poszukuję niani dla córeczki w wieku trzynastu miesięcy. Bardzo proszę o kontakt wszystkie zainteresowane osoby. Chętnie telefonicznie udzielimy..


SERWIS OKIEN PCV -okres

SERWIS OKIEN PCV -regulacja okien -naprawa okuć -wymiana uszczelek -wymiana szyb -likwidacja przedmuchów -wymiana klamek


Pranie

Oferujemy pranie i czyszczenie dywanów,mebli tapicerowanych,wózków dziecięcych,materaców oraz tapicerki samochodowej wraz z generalną czystką..


DO WYNAJĘCIA Odkurzacz Piorący

Wypożyczę odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1 w komplecie ssawka do tapicerki, ssawka do dywanów, i porcja proszku do mycia tapicerki na jeden..


Kupie wszystkie maszyny

Kupie wszystkie maszyny rolnicze , ciagnki przyczepy plugi agregaty kombajny ladowarki i inne , stan obojetny stary zlom jak i nowsze do 100tys..


Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


ANGIELSKI - PRZYGOTOWANIE DO

Magister fil. ang. oferuje profesjonalne przygotowanie do matury z j. angielskiego.


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"