:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C bezchmurnie

Kreatywny Piknik Rodzinny i otwarcie salonu płytek

W Szczecinku trwa moda na sąsiedzkie pikniki. Wciąż jednak są miejsca, w których, jeśli chodzi o organizację takich integracyjnych imprez, niewiele się dzieje. Do tej pory taką „niezagospodarowaną” pod tym względem przestrzenią był teren ulicy Myśliwskiej, Polnej i tzw. starej Koszalińskiej. Teraz być może się to zmieni.

 

W sobotę, 10 czerwca przy ul. Myśliwskiej odbył się wprawdzie niewielki, ale wypełniony atrakcjami, piknik sąsiedzki. Okazją do zorganizowania zabawy było otwarcie salonu Bella Ceramika, który mieści się w budynku po dawnym kościele garnizonowym.

Mieszkańców tej części Szczecinka zachęcał do wspólnego spędzenia kilku godzin Fundusz Tratwa Szczecinek. Firma Bella Ceramika od dawna wspiera dzieci i młodzież, znajdujące się pod skrzydłami Tratwy. Moment otwarcia salony był więc przyczynkiem do jeszcze mocniejszego zacieśnienia tej wieloletniej przyjaźni.

Jak można się było spodziewać, dzięki funduszowi, teren pikniku przeobraził się w plac rozmaitości i zabaw. Były uwielbiane przez maluchy olbrzymie bańki mydlane, kącik, w którym i młodsze dzieci, i starsze mogły się wyżyć artystycznie, a także warsztaty tworzenia biżuterii. Były też konkursy z nagrodami. Nie zabrakło również punktu gastronomicznego, w którym można było coś gorącego wypić i zjeść. Chętnych do wspólnej zabawy, oczywiście, nie zabrakło.

 


piknik rodzinny bella ceramika - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się