:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Krono Cup: Gwardia Koszalin najlepsza

piłka nożna, Krono Gwardia Koszalin najlepsza - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 5 lutego, w hali sportowej przy ulicy Wiatracznej, odbył się turniej zawodników urodzonych w 2008 roku - KRONO CUP. Akademia Piłkarska Szczecinek wystawiła w zawodach dwie drużyny trenowane na co dzień przez trenerów Krzysztofa Kutrowskiego i Huberta Czeszczewika.

Oprócz gospodarzy w Szczecinku wystąpiły: dwie drużyny Chojniczanki Chojnice oraz po jednej Gwardii Koszalin, U2 Bytów, Kotwicy Kołobrzeg i AP Człuchów. Dało to nam łącznie osiem startujących ekip. Każde spotkanie trwało 12 minut (jedna połowa).

 

Na boisku trwała zacięta walka o jak najlepsze pozycje na koniec zawodów. Młodych zawodników dopongowali z trybun rodzice. Wszyscy mogli poprawiać sobie nastroje, kupując słodkie ciasto czy kawę.

Najlepszą drużyną KRONO CUP została Gwardia Koszalin, która na podium wyprzedziła U2 Bytów oraz pierwszą ekipę Akademii Piłkarskiej ze Szczecinka. Na dalszych pozycjach uplasowały się Kotwica Kołobrzeg, druga drużyna AP Szczecinek, Chojniczanka Chojnice I, AP Człuchów i Chojniczanka II.

Nie zabrakło również wyróżnień dla zawodników. Najlepszym bramkarzem turnieju, wybrano Szymona Wajszczyka z Kotwicy Kołobrzeg, natomiast najlepszym zawodnikiem - Marcela Koronę z Gwardii Koszalin.

Pełna klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Gwardia Koszalin

2. U2 Bytów

3. AP Szczecinek I

4. Kotwica Kołobrzeg

5. AP Szczecinek II

6. Chojniczanka Chojnice II

7. AP Człuchów

8. Chojniczanka Chojnice I

Niedzielny turniej zakończył już cykl halowych zawodów organizowanych przez Akademię Piłkarską Szczecinek. Od początku grudnia występowali na hali zawodnicy z roczników 2009, 2006 i 2007.

Krono Cup: Gwardia Koszalin najlepsza from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

Patryk Witczuk

Krono Cup: Gwardia Koszalin najlepsza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com