:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Stacja krwiodawstwa w Szczecinku
Temat Szczecinecki 19/03/2019 10:23

W wielu miejscach kraju krew jest na wagę złota. Regionalne centra krwiodawstwa co rusz apelują o pomoc, prosząc wszystkich ludzi o to, by honorowo podzielili się krwią, zwłaszcza jeśli chodzi o najrzadsze grupy krwi. Każdy, kto chciał, mógł także zostać honorowym dawcą krwi i dzielić się najcenniejszym darem krwi także w Szczecinku. Przy szpitalu funkcjonował tu bowiem Terenowy Oddział Krwiodawstwa. Funkcjonował – ponieważ od wtorku, 19.03 szczecinecki punkt krwiodawstwa został zawieszony. Do odwołania.

 

O tym fakcie poinformowało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. - Najbliższy Terenowy Oddział, do którego Państwa serdecznie zapraszamy, znajduje się w Drawsku Pomorskim, przy ul. Bolesława Chrobrego 4, godziny rejestracji: 7:30- 10:30 - czytamy w komunikacie. - RCKiK w Szczecinie zwraca koszty podróży z tym związanej wszystkim Krwiodawcom dotychczas oddającym Krew w TO w Szczecinku. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Co jest powodem zamknięcia Terenowego Oddziału Krwiodawstwa w Szczecinku? Wiele wskazuje wskazuje na to, że zamknięcie szczecineckiego punktu, mocno komplikujące sytuację honorowych dawców krwi ze Szczecinka i okolic, zbiegło się w czasie ukazaniem się artykułu w jednej z gazet, w której swoje publikacje nieprzypadkowo zleca także szczecinecki ratusz oraz spółki miejskie.

Bohaterem tekstu jest mężczyzna, który uskarża się, iż w szczecineckim punkcie krwiodawstwa... nie otrzymał drugiej kawy.

 • Z powodu sporu o jedną kawę więcej, gdzie od 1,5 roku trwał konflikt - przeniosłem się do Koszalina i nie żałuję, ponieważ tu szanują człowieka i automat stoi z kawą i można pić do woli - pisał 5 marca pan Artur w liście skierowanym także do naszej redakcji.

Z przyczyn oczywistych nie zdecydowaliśmy się na publikację tego typu informacji.

W opisywanym artykule pod adresem koordynatora punktu Sławomira Grendy i całego punktu pada szereg niesprawdzonych, oszczerczych opinii. Bohater tekstu miał złożyć skargę do centrali w Szczecinie. Dalej cała sprawa wydaje się prosta: konflikt nagłośniony w mediach najprawdopodobniej doprowadził do, na razie tymczasowego, zamknięcia oddziału.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że sytuacja jest bardzo napięta. Pracownicy punktu nie wiedzą, jaka czeka ich przyszłość.

 • Trudno sobie wyobrazić, zwłaszcza wieloletnim dawcom krwi, aby funkcjonujący przy szczecineckim szpitalu punkt przestał istnieć - komentuje nam zaistniałą sytuację starosta Krzysztof Lis. - Powiat szczecinecki finansował zakup łóżek i foteli przeznaczonych do poboru krwi, dzięki czemu likwidacji punktu udało się uniknąć.

 • Krew oddawana jest honorowo, ale jak za każdy lek, tak i za nią szpitale muszą płacić. Szczecinecki szpital na krew przeznacza około 25 tys. miesięcznie.

Obecnie kierownik szczecineckiego punktu krwiodawstwa dr Sławomir Grenda przebywa w tej chwili Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, aby wyjaśnić podłoże ewentualnego konfliktu. Czy uda mu się przekonać “centralę” do tego, by przywrócić działalność oddziału krwiodawstwa w Szczecinku? Na razie nie wiadomo. Do problemu z pewnością wrócimy.

aktualizacja:

O informację w tej sprawie poprosiliśmy Ewę Kłosińską, dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie.

 • Potwierdzam, że dr Grenda był w Szczecinie. To była rozmowa służbowa. Panie ze szczecineckiego punktu zostały zaproszone na szkolenie - mówi dyrektor. - Powody szkolenia są złożone. Może się tak złożyć, że akurat mamy konieczność porozmawiania i w nawiązaniu do tej sprawy, ale nie są to jedyne rzeczy. 

 • Czy punkt w Szczecinku będzie nadal istniał? - Wszystko zależy od przebiegu szkolenia. Nie ma prostej odpowiedzi, ponieważ jest to sprawa złożona. Nie wszystkie powody mogę ujawniać prasie - podkreśla Ewa Kłosińska. 

 • Mam nadzieję, że punkt będzie funkcjonował bez problemu. Wszystko zależy od spraw personalnych.

Reklama

krwiodawstwo szczecinek stacja zamknięcie oddział honorowy dawca - komentarze opinie

 • gość 2019-03-19 10:57:54

  Nie rozumiem Dlaczego za krew oddana honorowo szpital musi płacić i ciekawe komu bo jest to zwykłe złodziejstwo .przydałby sie moze jakiś informacyjny artykuł na ten temat bo ktoś tutaj w bezczelny sposób okrada ludzi oddajacych krew honorowo.

 • gość 2019-03-19 11:19:18

  Rozwalą wszystko. Ta władza ze swoją gazetką nie ma zahamowań. Kto to później będzie sprzątał...

 • Gość - niezalogowany 2019-03-19 11:51:13

  Krew oddana honorowo przez krwiodawcę podlega preparatyce, czy rozdzieleniu krwinek czerwonych od osocza, wyodrębnieniu płytek krwi, poza tym krew jest badana na obecność wirusów, oraz innych parametrów biochemicznych. Ten cały proces jest kosztowny i wykonywany przez wykwalifikowany personel. Dlatego tez krew nie jest preparatem bezpłatnym.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-19 12:00:25

  Rozwalić wszystko i sprywatyzować. Czy to dewiza Lewactwa (czytaj: V kolumny)?

 • gość 2019-03-19 12:29:06

  Polecam panu "roszczeniowemu" kupić karnet na strefę saun na basen szczecinecki, tam jest automat z wodą, wodą za darmo! to można pić do woli. Ponoć zainstalowali podjazd dla beczkowozu i można tankować na zapas. A na poważnie - żenada! Zamykają RCK po paszkwilu człowieka piszącego, że przychodził pijany oddawać krew a kolejnej kawy nie dostał.

 • Potrzebujacy krwi - niezalogowany 2019-03-19 13:31:28

  Panie Arturze, i Panie "redaktorze" z tego brukowca, dopieliscie swego, atrykul ma odzew!! A teraz w miejscu artykulu mozecie umieszczac klepsydry tych co na krew sie nie doczelali......zadowoleni jesteście?

 • Gość - niezalogowany 2019-03-19 13:44:49

  Nie rozumiem jednej sprawy - dlaczego została podjęta decyzja o zawieszeniu punktu bez zasięfniecia opinii innych krwiodawców ,ktorych jest bardzo dużo.Punkt krwiodawstwa,to nie punkt usługowy więc jak się Panu nie podobalo mogl oddawac krew juz wczesniej w Koszalinie. Afera grubymi nićmi szyta. Pan Grenda jest dosc specyficznym lekarzem, jednak nie jest to powod aby kręcić taka aferę. Z mojego punktu widzenia nie mam zastrzeżeń do pracy naszego punktu krwiodastwa, i oby wszystko wróciło do normy.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-19 14:23:20

  Do gościa od lewactwa i V kolumny: To PiS jest partią lewacką w swoim rozdawnictwie, a i upaństwowieniu wszystkiego. Prywatyzacja jest prawicowa. Podmioty prywatne są bardziej niż państwowe efektywne jak chodzi o jakość i gospodarowanie oraz dbające o satysfakcję klienta.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-19 14:27:25

  Byłam dzis w krwiodastwie, pakowali sprzet do furgonetki... To szkolenie to ze sprzetem razem?

 • Gość - niezalogowany 2019-03-19 15:17:02

  Od lat dziewięćdziesiątych oddaje krew, oddałem już ponad pięćdziesiąt litrów, nigdy nie spotkałem się z jakimś objawem złośliwości czy niekompetencji ze strony personelu szczecineckiego punktu krwiodawstwa. Miło, kulturalnie i z uśmiechem. Szkoda by było likwidacji tej placówki i zwolnienia tych pań. A jeżeli chodzi o krew, to kogo to interesuje. Krwi zawsze brakowało, rozdadzą dawcą medale i sprawa ałatwiona.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-19 15:45:53

  KOMENTARZ DO AKTUALIZACJI: Dziś komisja ze Szczecina na polecenie pani dyrektor E. Kłosińskiej zabrała cały sprzęt z naszego krwiodawstwa. Działo się to wszystko przed południem, wiec informacje udzielone przez panią Kłosińską w "aktualizacji" niestety mijają się z prawdą. Prawdą za to jest ze na obecna chwile krwiodawstwo w Szczecinku NIE ISTNIEJE.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-19 15:46:25

  Cel osiągnięty. Krwiodawcy w Szczecinku mogą całować klamkę. Komu powinni podziękować? Miasto z naszych pieniędzy nadal będzie na to płacić?

 • Gość - niezalogowany 2019-03-19 16:44:32

  To są chyba jakieś żarty teraz żeby pomóc ludzią trzeba gonić 80 km. Jeżeli komuś nie odpowiadało to mógł sobie jeździć do Koszalina i do drawska czy gdzie kowiek indziej. Moim zdaniem krwiodastwo w Szczecinku spełniało wszystkie normy pielęgniarki zawsze mile uśmiechnięte i ZAWSZE pytają czy ktoś czego potrzebuje i to nie tylko raz. Mam nadzieję że to się dobrze skończy i będzie dalej można oddawać krew w Szczecinku

 • Gość - niezalogowany 2019-03-19 18:49:42

  Chętnie oddam medal nadany mi przez ministra zdrowia Pani Kłosińskiej niech go przekarze ludziom którym będzie potrzebna krew. To takie podziękowanie za zamknięcie naszego krwiodawstwa - ktoś się przyłączy?

 • Gość - niezalogowany 2019-03-19 19:26:35

  Czy tu ktoś kręci lody? N-lat wstecz ktoś narozrabiał.. był pozew, proces (z nadętymi dowodami). Ta krew w Szczecinku jest nieświeża.

 • ZIOM - niezalogowany 2019-03-20 02:13:38

  Ten pajac co nagłośnił afere pseudo gangster na Liscia tylko dlatego że myslał ze to knajpa nikt mu kawy nie żalował ale jak sie Nie szanuje innych wchodzi i podnosi palce do gory 2kawy dla mnie i znajomego to o co tu chodzi?? Jakim trzeba byc lamusem zeby plakac za kawe tu nie o kawe chodzi a o krew i Arturek nie jestes gangster tylko pajac mogles mamusi sie pozalic i wyplakac a nie afere robic ktorej nie ma

 • gość 2019-03-20 07:37:26

  Do ZIOM: Jaki gangster? Co on na takiego się kreuje? Jeśli tak to gruuuuba beka z typa hahahhahaha

 • doinformowany - niezalogowany 2019-03-20 09:20:58

  Pan siejący burzę o kawę nie powinien chyba wcale oddawać krwi. Wszyscy farmaceuci i połowa lekarzy w Szczecinku zna go jako osobę realizującą ogromne ilości recept na narkotyki i psychotropy. No, chyba że handluje lekami zdobytymi za nasze podatki.

 • Zdrowa krew - niezalogowany 2019-03-20 11:12:21

  Panie Arturze,, pseudoratujący" innym życie!! krew oddajemy dobrowolnie i z dobroci serca, wiadomo w jakim celu!!! NIC się Panu za to nie należy... Punkt krwiodawstwa to nie jadłodajnia...chce Pan zjeść żurek, wypić kawę? (tym ma się zajmować personel krwiodawstwa?) nie ten adres i mylne pojęcie o braku szacunku (to działa w obie strony) Kiedyś to Pana trzeba było ratować i skrzętnie to pan wykorzystał,brał wszystko co było do wzięcia bez wstydu. Dziś za to należałoby się zrewanżować, uczciwi ludzie tak robią, Szczecinek to nie metropolia i czy sobie tego życzymy czy też nie, znamy się na wzajem. Narobił Pan szumu by się wypromować? czy nie ma już innego pomysłu na życie,.... więc niszczy bez względu na konsekwencje coś z czego niedługo sam będzie potrzebował pomocy... zastanawiam się czy akurat krew Pana jest bez zarzutu... przy takiej nadwadze!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-03-20 11:31:17

  Dziękujemy Ci redaktorze wspaniałej gazety. Obyś nigdy nie potrzebował krwi

 • gość 2019-03-20 11:42:33

  Podziękuj też Rakowi, który go sponsoruje. Coś śmierdzi.

 • gość 2019-03-20 19:20:58

  Podobno punkt krwiodawstwa w Szczecinku już od dawna był planowany do zamknięcia tylko nikt w Centrali w Szczecinie nie wiedział jak to zrobić. Obawiano się burzy wśród krwiodawców i w mediach i nagle BUM!! nadarzyła się okazja to zamykamy. Większość pielęgniarek w naszym punkcie to już emerytki dorabiające sobie do niskich emerytur, a młode pielęgniarki do pracy w krwiodawstwie nie przyjdą bo pensje są nędzne w dodatku w niepełnym wymiarze godzin. Czarno to widzę. Będzie trzeba jeździć do Koszalina żeby krew oddać.

 • Gość - niezalogowany 2019-03-21 00:48:14

  Smutne

 • MAREK - niezalogowany 2019-03-22 07:37:26

  WIDZĘ, ŻE TROLE I HEJTERZY RUSZYLI DO KOMENTOWANIA SPRAWY, KTÓREJ PRZYCZYN NIE ZNAJĄ. ATMOSFERA W PUNKCIE KRWIODAWSTWA W SZCZECINKU, JUŻ OD DAWNA NIE NALEŻAŁA DO PRZYJEMNYCH, A DRUGA KAWA NA PROŚBĘ PANA ARTURA TO NIE ŻADNA ŁASKA PANI BARBARY! CZŁOWIEK ODZNACZONY DLA KRWIODAWSTWA PRZYSZEDŁ PO PRACY ODDAĆ KREW I Z OBAWY, ŻE MOŻE ZASŁABNĄĆ W CZASIE POWROTU DO DOMU PRZEZ 30 KILOMETRÓW SAMOCHODEM, POPROSIŁ O DRUGĄ KAWĘ - CZY TO MOŻE BYĆ NADUŻYCIE SWOICH PRAW?! TO PAN ARTUR ZNA SWÓJ ORGANIZM I ROZPOZNAJE SYMPTOMY JEGO ZNUŻENIA, BO JUŻ KILKANAŚCIE LAT ODDAJE HONOROWO KREW! UWAGI I INFORMACJE POUFNE WYRAŻANE PRZEZ PANA GRENDĘ WEDŁUG MNIE STANOWIĄ NARUSZENIE DÓBR OSOBISTYCH I BĘDĄC NA MIEJSCU PANA ARTURA ZGŁOSIŁ BYM TEN FAKT DO INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I POROZMAWIAŁ BYM Z PRAWNIKIEM NA TEN TEMAT. Z OPINII ZNAJOMYCH KRWIODAWCÓW ATMOSFERA I PROFESJONALIZM W PUNKCIE KRWIODAWSTWA W SZCZECINKU DALEKA BYŁA OD ZACHĘCAJĄCEJ DO ODDAWANIA KRWI. PAN GRENDA PRZEZ KILKADZIESIĄT LAT FUNKCJONOWANIA W SZCZECINKU DAŁ SIĘ POZNAĆ, JAKO LEKARZ Z MOCNO OGRANICZONĄ EMPATIĄ I DELIKATNIE MÓWIĄC, SZORSTKIM JĘZYKIEM W KONTAKTACH Z PACJENTAMI. SĄDZĘ, ŻE NIE BYŁO ZAMIAREM PANA ARTURA, ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI PUNKTU KRWIODAWSTWA W SZCZECINKU, A JEDYNIE ZMIANA ATMOSFERY I PODEJŚCIA DO KRWIODAWCÓW NA TAKIE, JAKIE SĄ W INNYCH PLACÓWKACH, GDZIE KRWIODAWCA JEST DOBRYM ZNAJOMYM PRZYCHODZĄCYM ODDAĆ HONOROWO SWÓJ DAR ŻYCIA!

 • Tomasz - niezalogowany 2019-04-15 12:32:39

  Kazdy, ktory systematycznie chodzil do Szczecineckiego Krwiodawstwa wie dobrze ktoory to jest Ten Artur. Najwiekszy burak, wytatyuowany, obadowany durnymi naszyjnikami pewnie podroba zlota, I sapiacy do wszystkich. Za kazdym razem wola 3-4 kawy! Obsluga w krwiodawstwie ma zwykly czajnik a jest tam malo osob I za kazdym razem trzeba wstrzymywac pobieranie I latac do Artura bo on chce kolejna kawke. Kiedys zrobil zadyme o to ze panie zrobily od razu 4 kawy I jak przyszedl po 4 to byla zimna. A slownictwo to on ma na bardzo "wysokim" poziomie. Ale najbardziej mnie kiedys rozwali jak akurat bylem a on przyjechal z dwoma kolegami napic sie Kawki mimo ze nawet nie chcial oddawac krwi. Zero szacunku! Burak I tyle.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA !!! PRACOWNIK MAGAZYNOWY !!! MONTER SPRZĘTU..


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

Firma remontowo - budowlana

Firma KAM - BUD oferuje kompleksowe usługi remontowo- wykonczeniowe .Zapewniam fachowa pomoc w adaptacjach wnętrz oraz w doborze , zakupie i..


Zobacz ogłoszenie

Wypożyczanie odkurzaczy

Oferujemy wypożyczenie odkurzacza piorącego renomowanej firmy Karcher, model Puzzi 8/1C wraz z ssawkami do prania tapicerek i dywanów. Dzięki temu..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę do pracy na umowę o

Poszukuję osoby do pracy w ośrodku wypoczynkowym w okolicach Szczecinka ok 8km z możliwością zamieszkania /mężczyzna-kobieta/ Oczekiwania -osoba..


Zobacz ogłoszenie

Schneider-Electric zatrudni

Do fabryki Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinku, będącej częścią koncernu Schneider- Electric poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarza..


Zobacz ogłoszenie

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

Praca - sprzątanie

Firma sprzątająca Rivendell poszukuje rzetelnych osób do pracy przy sprzątaniu klatek schodowych. Praca od 10 do 20 godzin tygodniowo - do..


Zobacz ogłoszenie

Najlepsze Kotły w Szczecinku

Oferujemy Kotły na Pellet wyposażone w palniki samoczyszczące, czołowi producenci w skali kraju i europy min. KOSTRZEWA, KOTŁOSPAW wyposażony w..


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY, POŻYCZKI, BEZ BIK,

Doradztwo finansowe w pozyskaniu środków to nasza specjalność. Dzięki wiedzy i doświadczeniu znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie finansowe..


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY i ROLETY - P R O D

MOSKITIERY na owady, Rolety, plisy, żaluzje. Producent - Szczecinek i okolice


Zobacz ogłoszenie

RODO kompleksowa dokumentacja

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

MOSKITIERY / ROLETY / OKNA PCV

Moskitiery okienne, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, Okna PCV. PRODUCENT. Umów darmowy pomiar pod numerem 790 215 251


Zobacz ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w

Starostwo Powiatowe w Szczecinku pilnie poszukuje pracownika do sprzątania siedziby Starostwa na okres 2 miesięcy. Zatrudnienie od zaraz na umowę..


Zobacz ogłoszenie

Remonty - Wykończenia wnętrz

"ART DOM " Firma Remontowo-Budowlana Oferujemy kompleksowy zakres prac. -Układanie glazury, terakoty, także pod kątem 45 stopni..


Zobacz ogłoszenie

Studio graficzne/usługi

SALVADOR Studio - studio kreatywne zajmujące się projektami graficznymi ulotek, logo, zaproszeń, plakatów, bannerów, szyldów, karykatur, grafik do..


Zobacz ogłoszenie

Serwis Komputerowy -

Twój komputer pracuje wolno ... ?? Odmawia posłuszeństwa ?? Zawiesza się ?? Mamy na to sposób: zapraszamy do naszego serwisu komputerowego...


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Kupie stare ordery, medale,

Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam bardzo dobrze

Sprzedam bardzo dobrze usytuowaną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 położonej w Szczecinku przy ul. Obrońców Westerplatte w Szczecinku...


Zobacz ogłoszenie

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

Kupię działkę, grunt rolny w

Kupię dom (może być do kapitalnego remontu) w m. Spore, może być także działka lub grunt rolny.


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"