:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?PILNE

Kuba Konefał bezkonkurencyjny w Koszalinie

wakeboard, Konefał bezkonkurencyjny Koszalinie - zdjęcie, fotografia
07/07/2015 11:54

W sobotę, 4 lipca odbył się HONOR Wake Cup, czyli czwarty cykl zawodów wakeboardowych. Zawodnicy z całej Polski zmierzyli się tym razem w Koszalinie, pierwszym z czterech miast, w których odbędą się tegoroczne spotkania. Na starcie nie zabrakło również reprezentantów z naszego miasta. Od noszący od wielu lat wakeboardzista Kuba Konefał i tym razem okazał się bezkonkurencyjny. Szczecinecki sportowiec wręcz oczarował jurorów swoim talentem i akrobatycznymi wyczynami. Tym samym wywalczył najwyższe miejsce na podium. 

Tego dnia nasz sportowiec zaprezentował przed publicznością imponujący wachlarz rozmaitych nadwodnych tricków. Były to m.in. switch S-bednd do blinda, switch backmobe, 313, toeside backroll oraz z kicker masywny moby dicka i TS 7. Z kolei na A-frame robił transfer 360. 

To nie jedyny zawodnik ze Szczecinka, który odniósł sukces podczas zawodów w Koszalinie. Na podium w kategorii dziecięcej stanął również Kuba Dąbrowski. Najwyższe noty zapewniło mu pokazanie m.in. tantrum do blinda, backrolla oraz raley.

Kolejny raz wszyscy zawodnicy zmierzą się w zawodach HONOR Wake Cup w ostatni weekend lipca w Szczecinie. 

(mg)

Foto: HONOR Wake Cup

Reklama

Kuba Konefał bezkonkurencyjny w Koszalinie komentarze opinie

Dodajesz jako: |