:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Kulturalny październik

temat.net: archiwum, Kulturalny październik - zdjęcie, fotografia

Jesienny sezon kulturalny czas zacząć. Samorządowa Agencja Promocji i Kultury zatroszczyła się o to, aby październik nie był nudny, ale by obfitował w liczne atrakcje. Co nas czeka w ciągu najbliższych tygodni?
Pobierz Informator - w pliku pdf
Osoby zainteresowane historią do końca miesiąca mogą odwiedzać wystawę o powstaniu styczniowym, zorganizowaną przez Muzeum Regionalne w Szczecinku. Najmłodsi szczecinecczanie także znajdą coś dla siebie. Z okazji obchodów Dnia Papieskiego w parafii św. Franciszka, jak co roku odbędzie się Wyścig w Kolarstwie Przełajowym oraz Wielkie Zawody Wędkarskie. Najmłodsi czytelnicy znów będą mieli okazję, żeby spędzić wieczór na nocnych zabawach i harcach w miejskiej bibliotece. Pod koniec miesiąca w SAPiK-u odbędzie się również upiorna halloween"owa zabawa dla dzieci i młodzieży. Na starszych z kolei, zgodnie z utrwalonym zwyczajem, w kinie Wolność czekać będą upiorne seanse filmowe. Dla wszystkich, którzy po wakacyjnej przerwie czekali na spektakle teatralne w Szczecinku, też mamy dobrą wiadomość. W kinie będzie można zobaczyć spektakl muzyczny Jana Nowickiego. Miłośnicy dobrej literatury będą mogli natomiast uczestniczyć w spotkaniu z Andrzejem Poniedzielskim. Listopad rozpocznie się wielkim finałem konkursu poetyckiego „Malowanie Słowem”. Już wiadomo, że podczas corocznego święta poezji w Szczecinku po raz kolejny wystąpi znany i lubiany zespół „Stare Dobre Małżeństwo”.

1-31 października – Wystawa „Powstanie styczniowe 1863-1864”

2-4 października – Rozgrywki Szczecineckiej Ligi Tenisa Stołowego

10 października – Prezentacje tańców integracyjnych

12 października – X Papieski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym oraz Wielkie Zawody Wędkarskie dla Przedszkolaków i wspólny spacer nordic walking szlakiem Jana Pawła II

13 października – Zakończenie sezonu motoryzacyjnego z SCS Clubem

18 października - „Co może jeden człowiek” - spektakl muzyczny Jana Nowickiego oraz Biblioteczne Nocne Harce

19 października – X Jubileuszowy koncert zespołu Swojacy z Sitna

25 października – Spotkanie autorskie z Andrzejem Poniedzielskim

26 października – Koncert Polsko – Niemieckiej Orkiestry Symfonicznej

30 października – Halloween na Kilińskiego – upiorne zabawy dzieci i młodzieży z sekcji SAPiK

31 października – Noc Horrorów 

3 listopada – Koncert finałowy XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Malowanie Słowem” im. M.Czychowskiego – wystąpi Stare Dobre Małżeństwo

Pobierz Informator - w pliku pdf

Kulturalny październik komentarze opinie

  • basia1983 - niezalogowany 2013-10-06 19:38:01

    NAPRAWDĘ POLECAM FILM WAŁĘSA - JEST WSPANIAŁY I PRAWDZIWY !!!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com