:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Kursy autobusów w dzień Wszystkich Świętych

temat.net: archiwum, Kursy autobusów dzień Wszystkich Świętych - zdjęcie, fotografia

Tradycyjnie już w dzień Wszystkich Świętych oraz w dniach poprzedzających to święto Komunikacja Miejska modyfikuje nieco rozkład jazdy autobusów, aby ułatwić mieszkańcom Szczecinka podróż na cmentarz i z powrotem. Tak będzie również w najbliższy weekend.
W czwartek, 31 października autobusy będą kursowały wg rozkładu jazdy obowiązującego w dni robocze. Dodatkowo tego dnia w godzinach od 8.00 do 13.00 uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii nr 2 z częstotliwością co 15 minut. 
Z kolei w piątek, 1 listopada wszystkie autobusy będą realizowały kursy wg rozkładu jazdy dla dnia świątecznego. W godz. od 8.00 do 18.00 zaplanowano również dodatkowe kursy linii nr 2 z częstotliwością co 15 minut oraz linii nr 5 z częstotliwością co pół godziny.
W sobotę, 2 listopada autobusy wyjadą na ulice Szczecinka wg rozkładu jazdy obowiązującego w soboty. Tego dnia również w godz. 8.00 – 18.00 uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii nr 2 z częstotliwością co 15 minut.(mg)

Kursy autobusów w dzień Wszystkich Świętych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com