:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Lekkoatleci z Pomeranii - górą

lekkoatletyka, Lekkoatleci Pomeranii górą - zdjęcie, fotografia

21 stycznia w Szczecinie odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Lekkiej Atletyce. Doskonale wypadli na nich zawodnicy STS Pomerania - informuje klub. - Najwartościowsze rezultaty zawodów uzyskali płotkarze na 60 m przez płotki. Dominik Staśkiewicz 7,82 i Jakub Juniewicz 7,84 uzyskali doskonałe rekordy życiowe i niewiele zabrakło do minimum na marcowe Mistrzostwa Europy w Belgradzie (7,75). 

W kategorii juniorów U-20 na 60 m ppł. Wiktor Santkiewicz nie miał sobie równych i zwyciężył z wynikiem 7,98. Bieg na 60 m U-20 zakończył się zwycięstwem Szymona Chrzanowskiego z  wynikiem 7,28 (Wiktor i Szymon to uczniowie Zespołu Szkół nr 6 im Stanisława Staszica). 

Złoty medal wywalczył Kacper Śmidowicz w biegu na 60 m U-18 z wynikiem 7,39 (rekord życiowy). 

W biegu na 60 m ppł. drugi był Natan Frąckiewicz 8.66, a trzeci Igor Szelągowski 9,16. Trzecie miejsce w biegu na 60 m U-16 z wynikiem 7,59 zajął Bartosz Jarosz. Najlepszy wynik zawodów wśród kobiet uzyskała Justyna Chałubińska w biegu  na 60 m 7,93. Rekord życiowy w biegu na 60 m uzyskał Dominik Staśkiewicz 6,87 i jest to obecnie najlepszy wynik w Polsce. Bardzo dobry wynik uzyskała  15 letnia Julia Pacałaty, która w biegu finałowym była czwarta na 60 m z wynikiem 8,48 (w eliminacjach 8,45). Podopieczna Doroty Juniewicz robi bardzo duże postępy i w trzech dotychczasowych startach trzy razy poprawiała rekord życiowy.

Lekkoatleci z Pomeranii - górą komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com