:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C pochmurno z przejaśnieniami

Leśne zwierzęta, gryf, a może lasy i pola? Dzieci rysują herb gminy Szczecinek

Leśne zwierzęta, gryf, a może lasy i pola? To najważniejsze symbole, które według najmłodszych kojarzą się z Gminą Szczecinek. W tych dniach zakończył się konkurs na najlepszy projekt gminnego herbu. Wzięły w nim udział dzieci uczęszczające do szkół z terenu całej gminy.


- W czerwcu wójt Gminy Szczecinek Ryszard Jasionas zaprosił wszystkie szkoły z terenu naszej gminy do wzięcia udziału w konkursie na "Projekt Herbu Gminy Szczecinek" – informuje Anna Kapelska z Urzędu Gminy Szczecinek. 
Jak się dowiadujemy, szkoły stanęły na wysokości zadania i na konkurs napłynęło mnóstwo prac. - Komisja konkursowa wstępnie oceniła prace, ale ostateczny wybór i ogłoszenie wyników nastąpi podczas Dożynek Gminnych w Marcelinie, które odbędą się 8 września. Dla zwycięzcy, oprócz wykorzystania projektu do stworzenia nowego herbu, przewidziano również atrakcyjną nagrodę – dodaje Anna Kapelska. 
Prace do konkursu wpłynęły od 4 szkół: SP Turowo, SP Parsęcko, SP Żółtnica i SP Gwda Wielka.
 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


gryf leśne zwierzęta gmina konkurs dzieci szkoły - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się