:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Lubelska Federacja Bardów na gali Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego w Szczecinku - zaproszenie

Kiedy: 2018-06-10 , godzina: 17:00 | Gdzie: Kino Wolność

Imprezy Sapik, Lubelska Federacja Bardów Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego Szczecinku zaproszenie - zdjęcie, fotografia

Przed nami kolejna XXI Gala Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. M. Czychowskiego w Szczecinku. Tym razem konkurs zostanie podsumowany 10 czerwca. O godzinie 17.00 w kinie Wolność zostaną wręczone nagrody ufundowane przez miasto, powiat oraz SAPiK. 

Tegoroczną galę zwieńczy występ zespołu Lubelska Federacja Bardów. Podczas koncertu będzie można usłyszeć znane i lubiane utwory, ale głównym motywem będą piosenki z wydanej w 2018 roku płyty „Bardziej”.

Co więcej, w tym roku przyjaciół poezji czeka niespodzianka, bowiem finałowej gali towarzyszyć będą również „Muzycy z końca świata – dzikie dusze” z Polanicy Zdroju. Zespół najpierw przywita wszystkich gości w kinie, po czym zaprosi na godz. 20.00 do zamku, gdzie odbędzie się ciąg dalszy koncertu oraz spotkanie z „Szamanką” – Justyną Koronkiewicz.

Oprócz tego, po gali w zamku odbędzie się tradycyjny Turniej Jednego Wiersza. Zgłoszenia przyjmowane będą od godz. 20.00 do 20.30. Nagrodę finansową ufunduje SAPiK. 

Organizatorzy zachęcają do udziału w gali, jak również w wydarzeniach towarzyszących imprezie. Bilety na galę do nabycia w kinie Wolność.

 


Lubelska Federacja Bardów na gali Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego w Szczecinku - zaproszenie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się