:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Majówka pod zamkiem już w sobotę. Co podczas imprezy?

Majówka pod zamkiem już w sobotę. Co podczas imprezy?

Imprezę rozpoczniemy o godzinie 12:00 od oficjalnego OTWARCIA SEZONU WODNIACKIEGO, na które niecierpliwie czekają chyba wszyscy szczecineccy miłośnicy sportów wodnych! Kolejnym punktem jest OTWARCIE POMOSTU przy Centrum Konferencyjne ZAMEK.

Nie może zabraknąć również atrakcji dla najmłodszych, oprócz licznych stoisk ze słodkościami dla dużych i małych organizatorzy przygotowują dziecięcy park rozrywki oraz kącik gier komputerowych. W ciągu dnia na wodzie oraz na lądzie odbywać się będą liczne pokazy ratownictwa wodnego, będzie można dowiedzieć się jak należy się zachowywać na wodzie oraz w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Dodatkową atrakcją na pewno będzie też możliwość nieodpłatnego korzystania z Wyciąg do nart wodnych - Wake Park Szczecinek oraz wypożyczalni sprzętu wodnego, a także rejsy odrestaurowanymi taksówkami wodnymi! Darmowe rejsy po jeziorze Trzesiecko tego dnia proponuje mieszkańcom również nasz lokalny statek spacerowy - Księżna Jadwiga! Zwieńczeniem imprezy będzie niezwykły koncert gwiazdy muzyki bluesowej - Lubos Andrst Blues Band! SAPiK , OSIR Szczecinek, Centrum Edukacji Ekologocznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku , oraz Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna zapraszają w sobotę, 5 maja, o godzinie 12:00 na teren rekreacyjny przy CK Zamek!

 

info: SzLOT

majówka szczecinek zamek - komentarze opinie

  • K. Berezowski 2018-05-04 18:25:40

    Pod zamkiem Szczecinecczanie.org zapraszają na stoisko dla dzieci z okolicznościowymi dyplomami i balonami!

Dodajesz jako: Zaloguj się